Skocz do zawartości
peter22

zawieszenie jak na statku

Rekomendowane odpowiedzi

Witam posiadam passata b4 1.9tdi 1z czy wasze passaty tez sa takie plywające chodzi mi o zawieszenie . pylem ostatnio na przeglądzie i wszystko ok jezdze tez audi a4 B7 i tam juz jest twardo . pasat zachowuje sie jak amerykanska fura .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miałem kiedyś podobny przypadek z tylnymi amorkami, auto pływało na nierównościach a szczególnie na zakrętach, najlepsze było to ze na stacji diagnostycznej na przyrządzie do sprawdzania zużycie amorków było w normie, po wymianie na nowe problem znikł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie mam ten sam problem czyli same amorki wymienic i bedzie ok sprezyny moge zostawic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stawiałbym raczej na amory niż na sprężyny, dla pewności "poskacz"(nie umie dosłownie tego nazwać) na tyle auta, jeśli kilka razy auta sie bujnie to amorki raczej do wymiany,przy sprawnych amorkach auto nie powinno sie bujać

troche dziwne że diagnosta tego nie wychwycił

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taki maja sprzet ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej taki mają zasób wiedzy... Jeśli auto trzyma "poziom" i nie ma widocznych zapaści między oponą i nadkolem to sprężyny są ok. Pobujaj też autem na boki i sprawdź... Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem coś podobnego gdy miałem zbyt niskie ciśnienie w tylnych kołach. Nie dość, że tył był jakiś miękki to jeszcze "zanosił się" na boki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jakoe amorki wkladaliscie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na amorkach nie oszczędzaj, kup markowe Kayaba, Sachs, ja kiedyś połakomiłem sie na jakieś wynalazki z alledrogo i po kilkuset km sie posypały

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mysle o sachs kayaby odpadaja ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak plywa to amory.

 

Teraz lyzka dziegciu.

 

Polecane wszedzie Sachsy w poprzednim pasku kombi polegly po 10 kkm. Oryginaly zalozone na tyl. Odboje tez oryginal. Wozono "pszczoly luzem", czasami cos ciezszego, ale bardzo zadko.

Na przodzie jednoczesnie tez wymienilem. Tylko, ze dalem najtansze Magneti Marelli i trzymaly.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam kyb i na razei jestem zadowolony... tez słyszałem o padających sachsach choć w astrze mam już chyba 60 tys na nich i jest ok - myślę ze każde jedne mogą poprostu się zepsuć - wada fabryczna - od tego jest przecież gwarancja na takie rzeczy - chyba ze się mylę (widywałem nówki które wpadały do środka jak totalny złom - nowe zepsute (co prawda to był hart ale kolega jeździł na hartach i chwalił - czyli jak się trafi)

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze bilsztainy sory za pisownie albo koni zobacze co bedzie doastepne . we wczesniejszych autach wkładałem sachsa i było ok nawet na sportowych sprezynach w leonie dały rade moze jakies lipne trafiłes

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

autko smiga jak tralala, nareszcie jest twarde tak jak powinno byc. wymienione zotały amory, na starych przed wymianą mechanik sprawdził jeszcze raz w stacji djagnostycznej wynik wszystko po 80% okazało sie ze były wsadzone amorki gazowo olejowe i pewnie gaz wyleciał i dlatego tak bujało , gumy i łozyska amortyzatora były ok wiec nie zostały wymienione. Wymienione zostały jeszcze tylne gumy wahacza przedniego i gumy wózka tylniego , jeszcze doszly nowe przewody hamulcowe i nowy olej w skrzyni z uszczelka i filtrem(Automat) koszty troche spore ale autko smiga i hamuje jak nigdy dotąd. pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności