Skocz do zawartości
Preziu

Mazowiecki off topic czyli pogawędki na tematy różne

Rekomendowane odpowiedzi

Predzu poszla butla dla Ciebie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Panie i Panowie z mazowieckiego :mlask Od niedawana jestem posiadaczem paska dlatego przez najbliższe miesiące, albo i lata mam zamiar tu zaglądać :fajny

 

Pozdrawiam [z_browarka]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zna ktoś te auto ??? http://otomoto.pl/volkswagen-passat-...C20055369.html Proszę o informacje jeśli ktoś coś wie? Mógłbym je ktoś dla mnie obejrzeć??? Tylko mnie niepokoi brak informacji że bezwypadkowy, widzę opryski i ksenon miał dokładany bo dopatrzyłem się regulacji świateł , a w ori xenonie nie powinno tego być. Boję się także jechać bo wszyscy mówią ze w Radomiu same szroty sprzedają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałbym uogólniać z tym Radomiem bo na pewno zdarzają się wyjątki ale jeśli już miałbym to zrobić to tak, w Radomiu są same szroty:). Przekonałem się o tym 3 razy. Zdjęcia były słabej jakości a na telefon było wszystko super. Na miejscu zaś wychodziła porażka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

313886_271781802844588_245913432098092_917559_1156628661_n.jpgWybór należy do Ciebie !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak mnie dzisiaj naszło na obszycie skórka kiery. Macie kogos w wawie lub okolicy godnego polecenia?

Klasyczna 4 ramienna kiera. Jakie to koszty tutaj w Wawie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak mnie dzisiaj naszło na obszycie skórka kiery. Macie kogos w wawie lub okolicy godnego polecenia?

Klasyczna 4 ramienna kiera. Jakie to koszty tutaj w Wawie?

 

ja obszywałem tutaj: http://www.mdcar.waw.pl/ polecam. z tego co pamiętam to płaciłem 340zł., oczywiście można też za 150zł na giełdzie w Słomczynie, ale jakość i wykończenie to nie to samo.....

 

kierownicę trzeba zdemontować i im podrzucić...robocizna to około tydzień- ale ja dokupiłem drugą kierę, by auto nie czekało tygodnia. (jak będziesz zainteresowany to pożyczę Ci kierownice)

Edytowane przez rasta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja robiłem w zeszłym roku w Ursusie, Koszt 300 zł. Rano zaprowadziłem samochód ok. ~13.00 był gotowy. Poniżej link z adresem i zdjęciami mojej kiery http://forum.vw-passat.pl/showthread.php/76015-Obszywanie-kierownic-Warszawa?p=843816&viewfull=1#post843816

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

nie wiem czy to dobre miejsce na moj post ale widzialem ze czasami na spotach niektórzy zabieraja VAGa i pomagaja zdiagnozowac usterki.

Wczoraj zaswiecila mi sie kontrolka silnika z napiesm emission workshop i nie wiem co to moze byc. Silnik pracuje normalnie.

 

Czy ktos bylby tak mily i podlaczyl mojego paska pod kompa jakos w wawie lub okolicach?

 

Dzieki z gory.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hej,

nie wiem czy to dobre miejsce na moj post ale widzialem ze czasami na spotach niektórzy zabieraja VAGa i pomagaja zdiagnozowac usterki.

Wczoraj zaswiecila mi sie kontrolka silnika z napiesm emission workshop i nie wiem co to moze byc. Silnik pracuje normalnie.

 

Czy ktos bylby tak mily i podlaczyl mojego paska pod kompa jakos w wawie lub okolicach?

 

Dzieki z gory.

 

Witaj,

 

tymi błędami nie należy się zbytnio przejmować.

Najczęstszymi przyczynami są dwa błędy:

1. Padnięty lub niekontaktujący czujnik temperatury płynu chłodzącego w bloku silnika - ok. 50 PLN,

2. Padnięty lub niekontaktujący czujnik temperatury paliwa (w moim przypadku na filtrze paliwa) - ok. 60 PLN.

 

Mam kompa z VAG COMem i VCDSem, mieszkam na Jelonkach.

Czasem dysponuję dopiero w sobotę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hej,

nie wiem czy to dobre miejsce na moj post ale widzialem ze czasami na spotach niektórzy zabieraja VAGa i pomagaja zdiagnozowac usterki.

Wczoraj zaswiecila mi sie kontrolka silnika z napiesm emission workshop i nie wiem co to moze byc. Silnik pracuje normalnie.

 

Czy ktos bylby tak mily i podlaczyl mojego paska pod kompa jakos w wawie lub okolicach?

 

Dzieki z gory.

Mogę ci podłączyć w Warszawie w centrum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja robiłem w zeszłym roku w Ursusie, Koszt 300 zł. Rano zaprowadziłem samochód ok. ~13.00 był gotowy. Poniżej link z adresem i zdjęciami mojej kiery http://forum.vw-passat.pl/showthread.php/76015-Obszywanie-kierownic-Warszawa?p=843816&viewfull=1#post843816

 

dziex koledzy obadam temat i moze cos z tego wybiore. dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledzy emission workshop to może być również zawór EGR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
koledzy emission workshop to może być również zawór EGR

 

...i wiele wiele innych bolączek ;) Jak się nie podepnie pod VAGa, to się nie dowie co tak naprawdę dolega "pacjentowi"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak mnie dzisiaj naszło na obszycie skórka kiery. Macie kogos w wawie lub okolicy godnego polecenia?

Klasyczna 4 ramienna kiera. Jakie to koszty tutaj w Wawie?

 

Ktos na spocie pokazywał mi bardzo ładnie obszytą kierę częściowo pełną skórą i częściowo perforowaną. Robił to w Wawie i twierdził że od ręki a koszt to 250 pln. Nie pamiętam kto to był ale pamiętam że dgasek wziął od niego kontakt do firmy która to robiła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemaneczko,potrzebuje nr czesci ktora sie zwie : kruciec wodny boczny do silnika AFN,sprawa bardzo pilna bo musze smigac do sklepu kupic go i leciec do mechaniora,pomocy....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
siemaneczko,potrzebuje nr czesci ktora sie zwie : kruciec wodny boczny do silnika AFN,sprawa bardzo pilna bo musze smigac do sklepu kupic go i leciec do mechaniora,pomocy....

 

Krzysiu, jest to Nr OEM 028 121 132. Dzwoniłem do ASO Chilińskich na Sąsiedzkiej / róg Modlińskiej i mają od ręki za 62 zł :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Krzysiu, jest to Nr OEM 028 121 132. Dzwoniłem do ASO Chilińskich na Sąsiedzkiej / róg Modlińskiej i mają od ręki za 62 zł :)

Dzieki serdeczne za pomoc,jak mozesz podaj mi tel do siebie na PW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności