Skocz do zawartości
Preziu

Mazowiecki off topic czyli pogawędki na tematy różne

Rekomendowane odpowiedzi

Świecą kontrolki ABS ESP I ! Niemożna się połączyć ze sterownikiem.a żeby połączyć się z komputerem trzeba wyjąć bezpiecznik od ABS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok. Nie wnikając w szczegóły moduł jest do naprawy .Jeśli sobie życzysz zadzwoń do mnie w niedziele wieczorem ustalimy co i jak ,możliwe że nawet w pon. możesz mieć temat załatwiony /warunek! moduł musisz mieć wymontowany - proszę dobrze na ten czas zabezpieczyć złącze i cylinderki - auto będzie jechało bez ABS/. I tyle w temacie.

Edytowane przez niki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję przedniego zderzaka bo wczoraj zawadziłam przy parkowaniu :)

Możecie polecić coś w okolicach Warszawy? Ewentualnie gdzie tu najlepiej dać ogłoszenie (nowa jestem luka.gif" smilieid="528" class="inlineimg" border="0">) "kupię" lub zapytać gdzie można takową "część" znaleźć, poza allegro?

Pzdr

 

PS. Srebrny :)

Edytowane przez Majka84

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj u Gliniaka41

tel.513 270 279

A jeśli nie będze miał możesz zadzwonic na Zasadową tel.502 615 598 Ale ten koleś jest drogi .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Spróbuj u Gliniaka41

tel.513 270 279

A jeśli nie będze miał możesz zadzwonic na Zasadową tel.502 615 598 Ale ten koleś jest drogi .

gliniak ma lipny i zielen pistacja , lepiej zasadowa wiem bo kupowałem u Radka w gliniaku byłem on ma nie ładny na zasadowej 350 zapłaciłem stan igła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
gliniak ma lipny i zielen pistacja , lepiej zasadowa wiem bo kupowałem u Radka w gliniaku byłem on ma nie ładny na zasadowej 350 zapłaciłem stan igła.

Rozumiem to ori, zdjęte z nieboszczyka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem to ori, zdjęte z nieboszczyka?

tak zdjęte ,ale czy ma akurat ten kolor, trzeba zadzwonić zapytać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie szybkie pytanko czy kolor czujnika temperatury płynu chłodzącego ma znaczenie ja u siebie mam niebieski na 4piny a w katalogu wychodzi jakiś zielony i tez ma 4piny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie szybkie pytanko czy kolor czujnika temperatury płynu chłodzącego ma znaczenie ja u siebie mam niebieski na 4piny a w katalogu wychodzi jakiś zielony i tez ma 4piny

 

Ma znaczenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra a jakie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Misior ! no jak to jakie,przede wszystkim estetyczne ja np.wolę niebieski ! Dobieraj pod kolor samochodu.

A tak poważnie to nie powinno być wielkiej różnicy. Pin-y będą pasowały może być jedynie problem z założeniem zabezpieczenia /wysokośc podstawy/ i nieznacznie różnić kształt złącza /prostokątne lub owalne/ ale to też nie jest regułą. Jesteś zdolny to dasz sobie radę !

Edytowane przez niki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy moglibyscie doradzic jaka kupic nawigacje? Ostatnio ktos sie nie bal i mi z samochodu ajebal.

Oczywiście prosze o propozycje w rozsadnych cenach :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy moglibyscie doradzic jaka kupic nawigacje? Ostatnio ktos sie nie bal i mi z samochodu ajebal.

Oczywiście prosze o propozycje w rozsadnych cenach :-)

 

Krzychu ja mam raz używanego garmina.Dałem na promocji 200zł, za 120 mogę ci puścić bo mam teraz navi w radiu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy święta za kilka dni , a spotkania opłatkowego nie było . Została nam jedna sobota , więc jeśli nie ma lepszych propozycji proponuję spotkac się w najbliższą sobote o 18 pod Kolumną Zygmunta . Razem wybierzemy lokal do zasiadki . Czekam od 18 do18-30 liczę na Was .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Koledzy święta za kilka dni , a spotkania opłatkowego nie było . Została nam jedna sobota , więc jeśli nie ma lepszych propozycji proponuję spotkac się w najbliższą sobote o 18 pod Kolumną Zygmunta . Razem wybierzemy lokal do zasiadki . Czekam od 18 do18-30 liczę na Was .

Jak się zadeklaruje choć część naszego grona to ja się piszę.Chyba że na starych śmieciach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adam zobaczymy ile ludzi ma chęć się jeszcze spotkać a potem pomyślimy ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy moglibyscie doradzic jaka kupic nawigacje? Ostatnio ktos sie nie bal i mi z samochodu ajebal.

Oczywiście prosze o propozycje w rozsadnych cenach :-)

Nie wiesz gdzie się z takimi tematami zgłaszać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Koledzy święta za kilka dni , a spotkania opłatkowego nie było . Została nam jedna sobota , więc jeśli nie ma lepszych propozycji proponuję spotkac się w najbliższą sobote o 18 pod Kolumną Zygmunta . Razem wybierzemy lokal do zasiadki . Czekam od 18 do18-30 liczę na Was .

ja odpadam,swieta za pasem a ja w ciemnej dupie, zona dopiero wraca z sanatorium za dużo roboty w dodatku w tym tygodniu walka z grypa żołądkowa była miałem ja teraz syn :513::513::( miłej zabawy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie dajcie znac na PW czy ktoś przyjedzie żebym niepotrzebnie nie jechał .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:ok:ok:516::516:Radosnych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności w nadchodzącym roku - wszystkim forumowiczom życzy niki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności