Skocz do zawartości
Preziu

Mazowiecki off topic czyli pogawędki na tematy różne

Rekomendowane odpowiedzi

Darku ,bardzo logicznie skoro może być to np.poniedziałek,wt,sr,cz. lub niedziela !!! A teraz zmykam na Panią Karową

Nie rozumiem tej odpowiedzi ani o co Ci chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie odbędzie się 17 XII 2011 r. o godz 18.30 na ul.Paryskiej 17 w barze PARYSKIM. Alko. własny, doliczamy tzw. korkowe 15zł od butelki , piwo 0.5 - 6zł na miejscu. Śledż ,bigos,sałatka,smalec,wędliny,napoje 0,5L ,i takie tam 40zł od osoby. Oprawa artystyczna gratis - będzie kilka innych osób. Koniec imprezy około 24.00 . Zrobiłem rezerwację /dałem zaliczkę/na około 10-12 osób. A teraz kto zawieżie i przywieżie do domku po imprezie organizatora?

Edytowane przez niki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Koleżanki i Koledzy jak ustalicie kto i kiedy / dostałem info. że sob. też jest możliwa / ma odbyć się "impreza" to proszę bardzo na warunkach jak niżej - miejsce wiadomo . Alko. własny, doliczamy tzw. korkowe 15zł od butelki , piwo 0.5 - 6zł na miejscu. Śledż ,bigos,sałatka,smalec i takie tam około 35-40 od osoby. Oprawa artystyczna gratis. Na odp. czekam do wtorku - zrobiłem wstępną rezerwację na około 10 osób.

 

super! :)

 

co do daty...to będę za większością i się dostosuje........ale piszę się na sobotę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
co do daty...to będę za większością i się dostosuje........ale piszę się na sobotę.

 

Dokładnie. Zróbmy ankietę z ważnością do wtorku i będzie wiadomo co, kto i kiedy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sobota

Sobota

:dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moja skromna osoba też się pojawi,co do terminu jest mi obojętne czy piątek czy sobota, dostosuję się do większości,pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ankiety zadnej nie bedzie bo jest za malo czasu, a Ci co chcieli sie wypowiedziec sie wypowiedzieli.

Wigilie robimy w sobote 17 grudnia, godzina do ustalenia (wieczorna)

Niki zalatwiaj sprawe

Ja przygotuje homilie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wigilie robimy w sobote 17 grudnia, godzina do ustalenia (wieczorna)

niki zalatwiaj sprawe

ja przygotuje homilie

 

amen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wigilie robimy w sobote 17 grudnia

 

cacy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie mój brat szuka paszczaka w benzynie i znalazłem coś takiego w waszym regionie.

http://otomoto.pl/volkswagen-passat-2-0-b-auto-z-niemiec-C21946655.html

czy mógłby ktoś w chwili wolnego czasu podjechać i go obejrzeć, czy warto po niego jechać tyle z zach-pom? Proszę o odpowiedź na priv lub pod numer tel. 693 715 397.

 

Z góry dzięki pozdrawiam kedziorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie odbędzie się 17 XII 2011 r. o godz 18.30 na ul.Paryskiej 17 w barze PARYSKIM. Alko. własny, doliczamy tzw. korkowe 15zł od butelki , piwo 0.5 - 6zł na miejscu. Śledż ,bigos,sałatka,smalec,wędliny,napoje 0,5L ,i takie tam -40zł od osoby. Oprawa artystyczna gratis - będzie kilka innych osób. Koniec imprezy około 24.00 . Zrobiłem rezerwację /dałem zaliczkę/na około 10-12 osób. Malkontentom i oczekującym luksusu za 40 zł od razu dziękuję .A teraz kto zawieżie i przywieżie do domku po imprezie organizatora? :zecoRasta wydumaj /czyt.poprawnie/ coś.

pozdrawiam wszystkich.

Edytowane przez niki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Spotkanie odbędzie się 17 XII 2011 r. o godz 18.30 na ul.Paryskiej 17 w barze PARYSKIM. Alko. własny, doliczamy tzw. korkowe 15zł od butelki , piwo 0.5 - 6zł na miejscu. Śledż ,bigos,sałatka,smalec,wędliny,napoje 0,5L ,i takie tam 40zł od osoby. Oprawa artystyczna gratis - będzie kilka innych osób. Koniec imprezy około 24.00 . Zrobiłem rezerwację /dałem zaliczkę/na około 10-12 osób. A teraz kto zawieżie i przywieżie do domku po imprezie organizatora? :zeco

No nie rób jaj z Paryskiej to się doczołgasz.:bleble Jak będzie jeszcze jakaś inna kobieta na imprezie,to moja cię odwiezie,bo mówi że jak ma być sama ,to nie jedzie ze mną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No nie rób jaj z Paryskiej to się doczołgasz.:bleble Jak będzie jeszcze jakaś inna kobieta na imprezie,to moja cię odwiezie,bo mówi że jak ma być sama ,to nie jedzie ze mną.

Gdyby to chodziło o Kępe lub Gocław to nie ma o czym mówić a ewentualnie do Sulejówka to czołgaj sie sam .Dla Joli mam złą wiadomośc .Z wyjątkiem zakręconej barmanki to raczej marne szanse spotkać tam inną kobietę -właścicielki też nie będzie. Nie martw się Jolu coś wymyślimy:roza

Edytowane przez niki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chętnie bym Was porozwoził ale mam ochotę się w końcu napić,bo nie długo zapomnę jak smakuje alko :zakrecony:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
chętnie bym Was porozwoził ale mam ochotę się w końcu napić,bo nie długo zapomnę jak smakuje alko :zakrecony:

Dobrymi chęciami piekło jest brukowane !! Damy sobie radę - podobno Preziu ma wszystkich porozwozić.

Edytowane przez niki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WITAM

Chce ktoś telewizje w kompie za free to walic na pw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dobrymi chęciami piekło jest brukowane !! Damy sobie radę - podobno Preziu ma wszystkich porozwozić.

 

 

 

no to i ja się piszę na 100% :bleble :mlask

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no to i ja się piszę na 100%
To sie cieszę . A teraz proszę kogoś aby sprządził listę "obecności".

 

---------- Post added at 18:05 ---------- Previous post was at 17:56 ----------

 

WITAM

Chce ktoś telewizje w kompie za free to walic na pw

I stało się ! Już jest - już puka do mych drzwi ....

Edytowane przez niki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

---------- Post added at 18:05 ---------- Previous post was at 17:56 ----------

 

I stało się ! Już jest - już puka do mych drzwi ....

 

powiedz jak to dziala, jaki szybki musi byc net. kiedys korzystalem z takiego cuda ale przycinalo to bo malo bylo streamu,

jest tam podstawa jak 1, 2, tvn polsat?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności