Skocz do zawartości
VALDI

"Duży" przegląd na 60000.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Dla waszej informacji

 

Dzis jestem po przegladzie na 60tkm, robilem go w ASO Konarzewski Bydgoszcz

Wszystkie filtry i olej zakupilem we wlasnym zakresie:

 

Olej Castrol EDGE 5W30 - 170zl za 5l

Filtry p.pylkowy, oleju, paliwa, powietrza wszystkie firmy MAAN - 230zl

 

W ASO zaplacilem za kompletna usluge serwisowa na 60tkm - 321,30zl

 

Razem wyszlo 721,30 i uwazam ze jest to kwota do przyjecia a auto ma swoja historie co pomocne jest w dalszej odsprzedazy.

 

Dodam, ze po 2 latach wymienialem plyn hamulcowy w ASO Konarzewski usluga plus material 180zl.

 

Po dzisiejszej wymianie jestem mile zaskoczony, reszte oleju (bo wchodzi 4l a banka byla 5l) przelali do banki 1l i dali zajebisty oryginalny pokrowiec Castrol ( z rzepami by nie latal po bogazniku ) na banke 1l zupelnie gratis. Jutro za dnia strzele fote.

 

Podrawiam

Steckiew

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W ASO zaplacilem za kompletna usluge serwisowa na 60tkm - 321,30z

 

jakie pozycje masz na fakturze ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotr

 

Robocizna:

numer katalogowy: 01350000,

Nazwa: Przegląd serwisowy 60tkm

cena brutto: 153zl ilosc 2,10h = 321,30zl

 

Plus oczywiscie lista przegladowa (przeglad okresowy QG0/QG2) z wykonanymi dzialaniami.

Cos sugerujesz??

 

A w zalaczniku gratis jaki dostalem od ASO (opisalem w poprzednim poscie), zaraz powiecie ze mozna takie cos kupic na Allegro za 10zl, ale uwazam ze czasami gest jest wazniejszy (drozszy) od pieniedzy.

 

castrol.jpg

 

Steckiew

Edytowane przez Steckiew

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...takie "opakowania" castrol do oleju to dawali po parę sztuk przy zakupie gratis.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam. mam nadzieje ze moge dolaczyc w tym poscie moje pyt.

 

ostatnio mialem przeglad 30000km. wymienili mi olej posprawdzali tam niby cos.

200 funtow. czytam w ksiazce serwisowej ze filtr powietrza to dodatkowa impreza czy jest to mozliwe zeby serwis nie wymienial filtra powietrza przez dwa lata?

z ciekawosci sprawdzilem no i jest zaj...any totalnie ale silnik pracuje rowno. la wlasnego dobrego samopoczucia wymienie go sam a nawjyzej przed nastepnym serwisem wloze dla sciemy stary zeby nie bylo ze sam grzebalem.

 

Czy jest w porzadku ze na bagnecie wskazuje mi okolo 2cm wiecej oleju od max?

ja sadze ze nie powinno tak byc max to max minimum to minimum. chyba ze te 2cm to kilka (ml).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam. mam nadzieje ze moge dolaczyc w tym poscie moje pyt.

 

ostatnio mialem przeglad 30000km. wymienili mi olej posprawdzali tam niby cos.

200 funtow. czytam w ksiazce serwisowej ze filtr powietrza to dodatkowa impreza czy jest to mozliwe zeby serwis nie wymienial filtra powietrza przez dwa lata?

z ciekawosci sprawdzilem no i jest zaj...any totalnie ale silnik pracuje rowno. la wlasnego dobrego samopoczucia wymienie go sam a nawjyzej przed nastepnym serwisem wloze dla sciemy stary zeby nie bylo ze sam grzebalem.

 

Czy jest w porzadku ze na bagnecie wskazuje mi okolo 2cm wiecej oleju od max?

ja sadze ze nie powinno tak byc max to max minimum to minimum. chyba ze te 2cm to kilka (ml).

 

2 cm to za duzo, mozesz do nich podjechac zeby upuscili albo samemu jesli masz warunki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy jest w porzadku ze na bagnecie wskazuje mi okolo 2cm wiecej oleju od max?

ja sadze ze nie powinno tak byc max to max minimum to minimum. chyba ze te 2cm to kilka (ml).

Ta miarka jest tak nieprecyzyjna, że często trudno określić ile tego oleju jest naprawde-odczekaj z ok.15min po zgaszeniu i sprawdź kilka razy-przede wszystkim dobre źródło światła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności