Skocz do zawartości
Iwan1985

Gwizdanie silnika

Rekomendowane odpowiedzi

czec wam jak silnik zlapie temperatury to przy okolo 2000obr/min zaczyna gwizdac, przyczyna jest pekniety przewod, odchodzi on z tylu nad turbina albo od turbiny nie wiem nie znam sie jest on z tworzywa, nie wiem jak to sie nazywa, ten przewod jest laczony opaskami zaciskowymi i w dolnej czesci tego przewodu jest jakis czujnik. Napiszcie co to za przewod i czy ma to jakas fachowa nazwe bo jak bylem w sklepie to koles nie wiedzial o co mi chodzi. POMOCY !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz si edowiedzialem co to jest, szybkozłaczki do intercoolera potrzebuje te rurki ma ktos moze do passata b4, bylem w serwisie koles powiedzial mi za taka mala rurke 250zł konkretnie chodzi o gorna czesc tej rurki. Dajcie znac jak ktos ma cos takiego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Damian

jesli chodzi Ci o te gumowe złączki to mialem ten sam gwizd i jedna z górnych nad turbo byla pęknięta...nie chcialem bawic sie w oryginaly bo drozyzna więc pojezdzilem po sklepach motoryzacyjnych z roznymi czesciami (glownie do ciezarowek) i kupilem przewod 50(czarny, twardy, w srodku widać splot), ktory w wiekszych autach jest montowany do przeplywu wody ale w naszych tdi zupelnia wystarcza. Moze Ty tez pokombinuj zamiast kupywac oryginal..pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Damian dzieki za podpowiedz chyba tak zrobie pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jesli chodzi Ci o te gumowe złączki to mialem ten sam gwizd i jedna z górnych nad turbo byla pęknięta...nie chcialem bawic sie w oryginaly bo drozyzna więc pojezdzilem po sklepach motoryzacyjnych z roznymi czesciami (glownie do ciezarowek) i kupilem przewod 50(czarny, twardy, w srodku widać splot), ktory w wiekszych autach jest montowany do przeplywu wody ale w naszych tdi zupelnia wystarcza. Moze Ty tez pokombinuj zamiast kupywac oryginal..pzdr

 

Można kombinować, ale ja zdecydowałem się na wymianę na oryginał. Kosztuje to w Łodzi 200 zł z wymianą i mam pewność, że jest dobrze założone.

 

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności