Skocz do zawartości
margraz

problem z odpaleniem silnika gdy jest ciepły

Rekomendowane odpowiedzi

A powiedz drogi kolego ile Cię ten wtryskiwacz kosztował, gdzie kupowałeś i czy nowy czy używka?

Bo cosik mi się wydaje, że trapi mnie podobny problem - po godzinie od zgaszenia trzeba długo kręcić by zajarzył, słychać jak silnik załapuje coraz szybciej i szybciej a jak już załapie to jak jakby ledwo ledwo z obrotów 500 do normalnych już 900.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za długi czas oczekiwania na odpowiedż ale jak nie mam problemów to nie wchodze na forum nie mam czasu.

Wtryskiwacz został załozony używany za naprawę zapłaciłem 450 pln z czego wiem iż wtryskiwacz chodzi w cenie ok200 pln. Jak samochód stoi uszkodzony a potrzebny jest do jazdy to cene nie gra roli .

Nowy w np.Intercars kosztuje 470 pln.

Pozdrawiam Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem auto jak jest zimne pali bardzo dobrze ,niestety problem pojawia się gdy już jest nagrzane wtedy trzeba nim kręcic 2-3sekundy czasami dłużej. Dzisiaj wymieniłem czujnik temperatury i świece , auto po podłączeniu pod komputer nie pokazuje błędów , zmiana dawki paliwa i kąta wtrysku również nic nie dała dalej jest to samo.Auto to B4 AFN 96 rok.

Macie jakieś pomysły co do przyczyny ?

 

 

_scalone

Edytowane przez tony_w

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym sprawdzil cisnienie na tłokach.to jest chyba podstawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.Mam Passata 16.td i podobny problem,rano jak jest zimny to pali od kopa a jak się nagrzeje do temperatury 70-80C to muszę trochę pokręcić żeby zapalił.Gdzie szukać przyczyny.Dzięki za wszelką pomoc.Passat B3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności