Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem jak to sie fachowo nazywa ekran startowy, czy powitalny ale, pytanie dotyczy tego czy za kazdym razem gdy wlaczacie swoje rnsy pojawia wam sie ten obrazek ze znaczkiem vw.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

jest to jak najbardziej normalne ja mam RNS MFD-DVD i za każdym razem po włączeniu pojawia się logo VW :P

 

w poprzednim passku też miałem kolorową navi MFD CD-DX i to samo za każdym razem pojawia się na "przywitanie" logo VW :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi nie za kazdym razem sie pojawia. Jak auto postoi dluzsza chwile to tak ale jak wysiadam na chwile np do sklepu jak odpalam z powrotem to startuje odrazu radio np. czy tam plyta. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mi nie za kazdym razem sie pojawia. Jak auto postoi dluzsza chwile to tak ale jak wysiadam na chwile np do sklepu jak odpalam z powrotem to startuje odrazu radio np. czy tam plyta. Pozdrawiam

i to jest poprawna reakcja radia, radio po wylaczeniu stacyjki nie wylacza sie odrazu calkowicie RNS510 to juz kawal komputera i start systemu tez troche zajmuje, wiec przez pewien czas wszystko sobie jeszcze pracuje gdyby np zgasl ci silnik itp. Dopiero pozostawienie wylaczonego samochodu na dluzszy czas powoduje ze navi wylacza sie calkowicie i wtedy po ponownym wlaczeniu wyswietla logo startowe z bootloadera (cos jak bios w PC)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki, pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dodam jeszcze że w momencie kiedy otwierasz auto z centralnego to radio już startuje. zaoszczędza to czas właśnie na załadowanie systemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności