Skocz do zawartości
Gość misiek440

Prosba o sugestie i ocenę

Rekomendowane odpowiedzi

Gość misiek440

Witam wszystkich!!

 

Jeżeli moderacja uzna post za spam proszę o usunięcie.(nie zarabiamy na niej,tylko robimy hobbystycznie)

 

Zbieramy sugestie na temat naszej stronki. A najlepiej jak to ludzie oceniają, wtedy wiemy w którym kierunku mamy ją rozwijać.

Strona została bardzo pozytywnie przyjętą na forach takich jak mazda-klub,audi80,Netarteria.pl i pare innych 002.gif

Proszę o wszelkie sugestie i zapraszam do komentowania. Mile widziana również krytyka ;)

 

http://sciagnij-se.pl/ - wyszukiwarka mp3i mp4

 

to nie warez a wyszukiwarka - nota prawna znajduję się w FAQ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość loco

1. Brak ustawowo wymaganych danych - przeczytaj Dziennik Ustaw z 2002 r. Nr 144 poz. 1204

2. "Nota prawna" bez sensu i wprowadza w błąd. Nie ma żadnego związku z obowiązującym prawem. Wygląda, jak wymyślona przez dziecko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość misiek440

ad1. Dziennik Ustaw z 2002 r. Nr 144 poz. 1204 - ta ustawa stosowana jest w przypadku handlu internetowego. Małe ma zastosowanie na prywatnych stronach NIE pobierających opłat za swoją działalność. I btw ... znajdź mi podobną stronę, która spełnia takie warunki prawne, bo mi w biurokracje nie chce się bawić.

 

ad2. Nota prawna stosowana na wielu serwisach, nie jestem jej autorem. Jeśli ją dziecko wymyśliło to jest niezłe w tym co robi :]

 

ad my own opinion :P

jak już opiniujesz to pisz konkretnie o co chodzi, a nie każ mi czytać dziennik ustaw. No chyba, że każdy webmaster ma być znawcą prawa by stworzyć stronę oO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość loco

1. Nie masz zupełnie racji, przeczytaj dokładnie ustawę.

2. Dziecko jak to dziecko - nie ma pojęcia, o czym pisze. Podobnie jak ty, skoro bezmyślnie coś przepisujesz :-)

a nie każ mi czytać dziennik ustaw. No chyba, że każdy webmaster ma być znawcą prawa by stworzyć stronę oO

Ja cie nie zmuszam, robisz co chcesz. Tak, musi być - podobnie jak kierowca musi znać przepisy ruchu na drogach, którymi się porusza.

jak już opiniujesz to pisz konkretnie o co chodzi

Otrzymałeś ode mnie darmową poradę prawną. Jeśli nie chcesz w najmniejszym stopniu zaangażować własnych sił do jej zrozumienia, to udaj się po szczegółową, płatną poradę. :-)

Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O widzę że nasz forumowy prawnik rzucił paroma paragrafami. :D

Stronka na skraju piractwa, podobnie jak działające do niedawna napisy.pl i sklepy z dopalaczami. Powiem tylko tyle, ciekawa. I ciekawe czy różnego rodzaju łapacze internetowi nie będą nękać właścicieli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość misiek440

mogą sobie ponękać ... stronka pośredniczy w wymienie materiałów między internautą a serwisami, które takowe materiały posiadają. To samo możnaby było powiadzieć o YouTube czy Wrzucie ... zresztą, to w jaki sposób strona zostanie użyta nie zależy od nas (czy wymienione serwisy odpowiadają prawnie za to co użytkownicy na nią uploadują ? Nie). Zresztą ... każdy materiał multimedialny (nawet ten z prawami autorskimi) może zostać ściągnięty pod warunkiem że w ciągu 24 godzin się go usunie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość loco
Zresztą ... każdy materiał multimedialny (nawet ten z prawami autorskimi) może zostać ściągnięty pod warunkiem że w ciągu 24 godzin się go usunie.

A kto ci takich bzdur naopowiadał? Też kolejny dzieciak? Wiem, że sam nie przeczytasz, więc poproś kogoś o przeczytanie i wytłumaczenie: Dziennik Ustaw z 2000 r. Nr 80 poz. 904.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość misiek440

no widzisz i z całego czepiasz się szczegółu ... idź już sio ... Twoja "cenna" uwaga została przyjęta do wiadomości. Czytać bzdur (tj. ustaw), do których NIKT się nie stosuje nie mam zamiaru.

 

Zresztą nie chciałbym Cię martwić ... ale wytwórnie, tłocznie (czy jak to tam zwą miejsca gdzie nagrywa się płyty - wiadomo o co chodzi ) też łamią prawo, prawo do stworzenia 1 zapasowej kopii posiadanego oryginału. Bo niby jak mogę cokolwiek skopiować gdy chronione jest blokadami ... a ominięcie blokady to już naruszenie umowy.

Ale co ja się będę wypowiadał o prawie ... mało mnie ono interesuje i jakoś nie sądze bym miał z tego powodu (serwis) jakieś nieprzyjemności ... szczególnie w tym kraju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość loco
idź już sio

Prosisz o pomoc, a zachowujesz się po chamsku

 

Ale co ja się będę wypowiadał o prawie ... mało mnie ono interesuje i jakoś nie sądze bym miał z tego powodu (serwis) jakieś nieprzyjemności

Przypomnij sobie to zdanie, jak kiedyś będziesz płakał. Ty, albo rodzice.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się strona podoba bo znalazłem wszystko co chciałem i szybko się ściągnęło a o to chyba chodzi osobom używającym takiej strony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Prosisz o pomoc, a zachowujesz się po chamsku

 

 

Słowa "idź już sio" nie są chamskie. Maja bardziej humorystyczny wydźwięk :D Bynajmniej ja to tak odebrałem :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość loco

A ja odebrałem je jako chamskie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja odebrałem je jako chamskie.

 

No kwestia interpretacji......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość misiek440

Loco nie obrażaj się, nie chciałem Cię urazić i na prawie pewnie się nie znam tak jak ty bo za cholerę go nie rozumiem:p (dla mnie nie które paragrafy są wogule nie logiczne)

Za nim zaczęliśmy tworzyć stronkę odwiedziliśmy kilka for prawniczych i wynikało z tego że jedyne pod co możemy podlegać to deep linking ale takiego okrslenia nie ma nigdzie w prawie. A i to można róznie interpretowac bo my nie wnikamy wgłąb skryptu wrzuty tylko ja indeksujemy. A jak to jest że po wpisaniu ciągu znaków w google(filmik/instruktaż na youtube :D ) po którym przenosi cie bezpośrednio do linku z muzyka mp3, czy to jest łamanie prwa przez google?(to nie ironia tylko pytanie) oraz z innymi serwisami jak odsiebie, oggole, youtube, wrzuta i parę innych czy one też w swietla prawa łamią przepisy??

 

Co do tego że nie ściagało ci plików to pracujemy aby wyświetlał się komunikat że serwer wrzuty jest down .

Co do jakości to faktycznie nie panujemy nad tym gdyż jesteśmy tylko wyszukiwarka i żaden plik nawet nie przechodzi przez nas dysk czy łącze.

Co do wyszukiwania pracujemy aktualnie nad indeksowaniem oggoole oraz odsiebie i kilkoa zagranicznymi także nasza baza powinna sie zwiększyc.

 

Pozdrawaim jak piałem przyjmuje wszelkie sugestie a a sio (miało byc żartobliwe :) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość misiek440

Zapraszam. Poszła spora aktualizacja, wiele błędów zostało usuniętych. Przebudowaliśmy trochę tez menu strony oraz dodaliśmy jej walidację aby nie pojawiały się błędy kiedy serwisy padną. Utworzyliśmy także regulamin strony zamiast noty w Faq:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ejjj ! Mi się podoba dobra, szybka stronka. O takie własnie chodzi ! :ok: odemnie masz 4+ !

 

Pzdr. !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyżbyś się przestraszył sugestii prawnych loco ??

"Serwis na sprzedaż - więcej informacji pod numerem gg: ******* "

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności