Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pewne przypuszczenia ze mój passat miał przód przeszczepiony wraz z podłużnicami i tp. i moje pytanie jezeli to przub gdzie moge szukać oznak spawania (jesli w środku i tak go wybebesze jak będzie trzeba) oraz numer vin też dzies szukać oznak??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy w którym miejscu ktoś go ciął, generalnie wszelkie spawy po latach najlepiej widać od spodu (korozja). Podłużnice mogły być wspawane zaraz przy ścianie grodziowej (niech cię nie zmyli w tym miejscu fabryczna konserwa antykorozyjna). Jeśli ktoś przeszczepił cały przód ze ścianą grodziową, to szukaj spawów pod progami, na przednich słupkach lub przy zawiasach przednich drzwi (pościągaj sobie plastiki od strony pasażera i dawaj).

Co cię skłoniło do takich przemysleń?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jedno niby nie był bity a lewy błotnik był zmieniany ale ok rdza przypuscmy.... komora silnika zaczyna odpadac czarny lakier i wychodzi kremowy lakier a w bagazniku jak oddłubłem kawałek lakieru to był podkład i lakier odrazu. a to sprzodu nie wyklada mi na podkład bo jest błyszczacy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Błotniki w passacie są przykręcane, mocniejsze otarcie czy stłuczka to wymieniasz, nie będziesz prosotwać elementu za 50-100 zł. Co do lakieru, podkład jest koloru białego, ale fakt-dość matowy. Zaryzykuj i zeszlifuj gdzies pod maską trochę lakieru aż do blachy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz jeszcze poczekam i wybebesze środek szukajac spawu może znajde.... ale i tak mi sie to nie podoba bo to wychodzi ewidentnie lakier zewetrzny pokryty czarnym i nawet nie był zmatowiony przed malowaniem a ten jest blyszczacy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaglądnij w okolice kompa na podszybiu. Mocne światło i zobacz dokładnie czy nie przespawane numery, grodź itd... Porównaj odcienie lakieru na sąsiednich elementach, albo nawet troche wydłub i zobacz co malowane a co nie było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to tak kompa nie ma popierwsze.. ale :

kumpel mi sprawdził dokładnie vin i mam pieknego passata kombi białego GT 2 litry benzynka i znalazlem na prednich słupkach spawy tak jakby na 90% to sa spawy i zostało wspawane z cała sciana grodziowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No miałem na myśli "okolice, gdzie w passkach są kompy" :D

 

znalazlem na prednich słupkach spawy tak jakby na 90% to sa spawy i zostało wspawane z cała sciana grodziowa

 

Bardzo nieładnie :636:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no niestety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czemu 90% ? Masz możliwość dowiedzieć sie na 100? Dobrze by było

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak dowiem sie tylko wykładziny się pozbede z auta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz aparat to daj zdjęcia, bo normalnie są tam też fabryczne zgrzewy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale przy prawym słupki widziałem slad po gómówce... a fotek nie porobir narazie poniewasz za ciemno jedno a nie wypchne złowa bo zas snieg deszcz drag

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności