Skocz do zawartości
Gość Matti222

Czy w kierownicy są poduszki powietrzne czy ci co sprzedają tylko tak gadają??

Rekomendowane odpowiedzi

co było w tej wersji oprócz kołdry ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a wiec w moim passacie B2 tam gdzie powinna byc poduszka kierowcy mam emblemat VW, a tam gdzie poduszka pasazera mam mały napis "passat" i tu sie rodzi moje pytanie czy to są jakby zamienne oznaczenia dla poduszek powietrznych

To była opcja za dopłatą po kolizji masz taki znaczek bądź napis wybity na czole do końca życia , żeby ludzie wiedzieli jaki furak ci uratował życie :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a dzięki dzięki jeszcze jedno pytanie jak juz jestesmy w tym temacie....czy poduszki pościelowe mozna upchnąć jako poduszki powietrzne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
co było w tej wersji oprócz kołdry ?

W tylnich drzwiach prawych schowek na "gumki", a fotel przedni pasażera mial specjalnie funkcje rozkładania i ustawiania :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba sobie daruję to auto, sprzedający coś kręci, że mało używana- a strasznie ściuchana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wow nie było mnie parę dni a tu mnie omija taki temat. :rotfl:

Postaram się odpowiedzieć wszystkim zainteresowanym. :D

mówi że są w nim poduszki powietrzne to czy kłamie czy mówi prawde????

Musisz go o to spytać a na pewno ci odpowie. :D

Skąd ja, czy kto inny ma wiedzieć czy sprzedający kłamie czy mówi prawdę?

Przeczytaj moją odpowiedź wyżej. Trzeba wierzyć ludziom. :D

Po to zadałem to pytanie

I właśnie o to chodzi.

najlepiej sprawdź przywal w śmietnik czy cóś i jak wyskoczy to nie kłamał

To jest jeden ze sposobów sprawdzenia. (można też czołem) :D

To sie inaczej robi Podłączasz akumulator, dajesz odciąg kilka metrów i sru Na poduszce umieszczona cegła leci na kilka metrów

Marcin podał drugi ze sposobów, ale uważaj odchyl głowę bo odbije ci się cech cegielni. :D

Kolejny świetny temat

Dziękuję ci Piotrze po dzisiejszym spotkaniu za ukazanie tego tematu (po takiej drodze poprawiłem sobie humor).

Jeśli na kierownicy jest napis -airbag -to poduszka powinna być

Nie zawsze, że przytoczę dowcip o dziurze w płocie i napisie nad nią ci.... co nie znaczy że ta dziura jest tą o której każdy mężczyzna myśli. :D

a wiec w moim passacie B2 tam gdzie powinna byc poduszka kierowcy mam emblemat VW, a tam gdzie poduszka pasazera mam mały napis "passat" i tu sie rodzi moje pytanie czy to są jakby zamienne oznaczenia dla poduszek powietrznych

Ktoś cię oszukał?

czy kłamie czy faktycznie kołdra jest w bagażniku

Jak znajdziesz pierzynę znaczy że cię oszukał. :rotfl: Proponuję zareklamować. :D

co było w tej wersji oprócz kołdry ?

Jak napisałem wyżej pierzyny, ale to wersja dla vipów.

czy poduszki pościelowe mozna upchnąć jako poduszki powietrzne?

Tak jeśli je powiesisz w powietrzu.

chyba sobie daruję to auto, sprzedający coś kręci, że mało używana- a strasznie ściuchana.

Poproś aby ci wymienił na mniej używaną albo przynajmniej wypraną. :D

 

Oj dawno mi nie było tak wesoło. :rotfl:

edit

ale się obsmiałem o fuckkk ]]]]]]

 

dawno nie było takiego głupiego tematu xD

Że tak przypomnę temat Adamsa o walących butach. :rotfl:

Edytowane przez J@ceq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
co było w tej wersji oprócz kołdry ?

 

W B5 Highline była jeszcze śpiewająca turkawka, w razie gdyby laska po upojnej nocy na tylnej kanapie porzuciła właściciela, to zawsze może sobie posłuchać miłej muzyczki.

 

BTW. U mnie chyba źle poduszkę zamontowali, bo jak pociągnę za dźwignię która powinna otwierać schowek to fotel pasażera wyskakuje jak katapulta, a na jego miejscu pojawia się wygodna poduszka ... taki bajer ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wy tu lacha drzecie a chlopak ma problem, ja na przyklad radze Ci kupic sobie nowa poduszke powietrzna, ja tez ludziom z natury nie ufam i dlatego sobie dokupilem jeszcze dwie woze je ze soba zawsze trzymam pod reka i w razie co to szybko poloze na kierownicy jeszcze dwie tak troszke z boku po lewej i prawej stronie wtedy jest szansa ze ktoras odpali i ze tam rzeczywiscie bedzie. Mam tylko obawe ze te dwie dodatkowe sie nie otworza tzn nie zareaguja na uderzenie no bo nie sa podlaczone. Jednak licze na to ze ta ori je otworzy( jezeli tam jest). Jak nie to jeszcze sobie obmyslilem ze zaczne glosno krzyczec moze ktoras ze strachu wybuchnie. W koncu jak to mowia co trzy to nie jedna, a bezpieczenstwo to priorytetowa sprawa. Tak w zwiazku z tym sie zastanawialem czy by jeszcze jednej nie zamontowac w zaglowku tak dla pewnosci zeby bylo miekko z 2 stron rozumiecie tak bach bach a w srodku glowa, by sie czlowiek poczul jakby polozyl glowe miedzy wielkie piersi :D. Eh te poduszki. Takze dobrze Ci radze dokup poduszek i ktoras na pewno tam bedzie :ok: pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

plastikbiker - wyobraź sobie że wszystkie te twoje poduszki odpalą po kolei - najpierw dostajesz centralnie w czoło z tej w kierownicy potem w kark z tej z zagłówka, następnie odpala poducha z lewej i pecynka leci w prawo po czym specjalny czujnik otwiera drzwi a ty dostajesz poduchą z prawej i w ten oto prosty sposób bez wysiłku wysiadłeś z auta.:rotfl:

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
plastikbiker - wyobraź sobie że wszystkie te twoje poduszki odpalą po kolei - najpierw dostajesz centralnie w czoło z tej w kierownicy potem w kark z tej z zagłówka, następnie odpala poducha z lewej i pecynka leci w prawo po czym specjalny czujnik otwiera drzwi a ty dostajesz poduchą z prawej i w ten oto prosty sposób bez wysiłku wysiadłeś z auta.:rotfl:

Pozdrawiam

musialo by byc na odwrot bo ja wysiadam w druga strone :D ale podsunales mi pewna mysl ze musialbym jeszcze zamontowac jedna poduszke z boku auta na zewnatrz ze jak juz bym wypadl to miekko wyladowal rozumiesz taka podusia pod d***la co by miekko ladowac :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
najlepiej sprawdź przywal w śmietnik czy cóś i jak wyskoczy to nie kłamał
ja bym się tego trzymał.. najpewniejszy sposób!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przeczytaj moją odpowiedź wyżej. Trzeba wierzyć ludziom. :D

Taaa, a Świstak siedzi i zawija je w te sreberka. :D

ja na przyklad radze Ci kupic sobie nowa poduszke powietrzna, ja tez ludziom z natury nie ufam i dlatego sobie dokupilem jeszcze dwie woze je ze soba zawsze trzymam pod reka i w razie co to szybko poloze na kierownicy jeszcze dwie tak troszke z boku po lewej i prawej stronie wtedy jest szansa ze ktoras odpali i ze tam rzeczywiscie bedzie. Mam tylko obawe ze te dwie dodatkowe sie nie otworza tzn nie zareaguja na uderzenie no bo nie sa podlaczone. Jednak licze na to ze ta ori je otworzy( jezeli tam jest). Jak nie to jeszcze sobie obmyslilem ze zaczne glosno krzyczec moze ktoras ze strachu wybuchnie. W koncu jak to mowia co trzy to nie jedna, a bezpieczenstwo to priorytetowa sprawa. Tak w zwiazku z tym sie zastanawialem czy by jeszcze jednej nie zamontowac w zaglowku tak dla pewnosci zeby bylo miekko z 2 stron rozumiecie tak bach bach a w srodku glowa, by sie czlowiek poczul jakby polozyl glowe miedzy wielkie piersi

Plastik, czyścisz mi monitor. :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominik_KIELCE

Jestem ciekaw po co na sile robicie z siebie debili

Chlopak zadal normalne pytanie skad ma wiedziec czy sa poduszki??

Jestem ciekaw ilu z was ma tylko zaslepki z napisem airbag i kupa w srodku zamiast poduszki powietrznej

Fajnie bedzie wygladac jednego z drugim facjata jak przy dzwonie zaslepka zrobi kupe a nie wystrzeli poducha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość chelmi

odpowiem kolego, odpowiem, otoz forma pytania postawionego przez kolege (moj niespelna 4ro latek sensowniej czasami "gada") jak i dziecinna naiwnosc plynaca z pierwszego postu tak rozbawila towarzystwo, ze poplynelismy, nie widze nic w tym zlego, wszakze to off top ...

po drugie, teksty "Fajnie bedzie wygladac jednego z drugim facjata jak przy dzwonie zaslepka zrobi kupe a nie wystrzeli poducha " plasuja Ciebie zaraz za autorem pierwszego postu w tym topiku ...

EOT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No właśnie i tego właśnie niewiem czy jak ktoś sprzedaje auto i mówi że są w nim poduszki powietrzne to czy kłamie czy mówi prawde????

 

Jestem ciekaw po co na sile robicie z siebie debili

Chlopak zadal normalne pytanie skad ma wiedziec czy sa poduszki??

- tak jak zacytowałem powyżej (pogrubiłem) skąd mamy wiedzieć czy gość kłamie czy nie, chyba że ty mu to auto opychasz i jesteś prawdomówny.

 

To jest dział OT i takie komentarze są dozwolone choć do twojej oceny i co z siebie robimy to mam mieszane odczucia.

 

Pozdrawiam głos rozsądku - kosiad

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chlopak zadal normalne pytanie skad ma wiedziec czy sa poduszki??

Jeśli ty wiesz to mu odpowiedz a nie wyzywasz wszystkich.Jeśli znasz odpowiedź na pytanie to może załapiesz się na etat (w automoto) odgadywacza czy sprzedający mówi prawdę czy kłamie. :D Myślę że tak zadane pytanie pociągnęło za sobą takie same odpowiedzi. Proste, głupie pytanie, głupia odpowiedź.

 

Zbyszek poprawione :P

Edytowane przez J@ceq
poprawione cytowanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

J@ceq - chelmi się wkurzy źle zacytowałeś:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominik_KIELCE

Kilunastu nabijajacych sie a ani jednego zeby mu cos doradzic

Wiem wy wszyscy zawsze zadawaliscie dobrze okreslone pytania

W odroznieniu od was jak czegos nie wiem to przynajmniej nie pisze glupot nie wpisuje sie w tematach o ktorych nie mam pojecia

przez takie wypociny kazdy temat znajdzie sie w OT

 

Tekst o kupie byl na poziomie tekstow o prawdomownosci i waleniu smietnikow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra to konkret - vag i już wie całą prawdę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dobra to konkret - vag i już wie całą prawdę.

 

Też nie zawsze :P

 

Dominik_KIELCE, jest polewa w temacie, bo zobacz jak jest zadane pytanie. No skąd powiedz mamy wiedzieć "Czy w kierownicy są poduszki powietrzne czy ci co sprzedają tylko tak gadają??" Czy My jestesmy tymi co sprzedają :?: Czy moze mamy "układ" z Krzysztofem Jackowskim, któremu wystarczy dowód rejestracyjny i wie o wszystkich wadach danego samochodu :?::D Tak jak napisał J@ceq - głupie pytanie, głupia odpowiedź. I nikt tu z siebie debila nie robi, tylko poważnie podchodzi do sprawy, w taki sposób jaki narzucił autor tego tematu.

 

Dyskusja poszła by innym torem gdyby padło pytanie np. typu: Czy oprócz ściągnięcia zaślepek airbagu istnieją inne sposoby sprawdzenia jej istnienia :?:

Brzmi lepiej i temat wydaje się powazniejszy, a tak to pozostaje tylko się pośmiać :D

Edytowane przez zdun_VW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności