Skocz do zawartości
Gość Matti222

Czy w kierownicy są poduszki powietrzne czy ci co sprzedają tylko tak gadają??

Rekomendowane odpowiedzi

Kilunastu nabijajacych sie a ani jednego zeby mu cos doradzic

Wiem wy wszyscy zawsze zadawaliscie dobrze okreslone pytania

W odroznieniu od was jak czegos nie wiem to przynajmniej nie pisze glupot nie wpisuje sie w tematach o ktorych nie mam pojecia

przez takie wypociny kazdy temat znajdzie sie w OT

Kolego, czy Ty wiesz o czym piszesz? Autor pierwszego postu dostał ode mnie wystarczającą odpowiedz. Tu cytuje:

Skąd ja, czy kto inny ma wiedzieć czy sprzedający kłamie czy mówi prawdę?
Natomiast odpowiedz autora watku powalila mnie na kolana, zreszta nie tylko mnie jak widac.

Przeczytaj kolego jeszcze raz pierwszy post, i pomysl czy to ma jakis sens. Czy pytanie zostalo zadane na temat jakichs konkretnych kierownic, lub chociaz model auta?

Czy w kierownicy są poduszki powietrzne czy ci co sprzedają tylko tak gadają??

No właśnie i tego właśnie niewiem czy jak ktoś sprzedaje auto i mówi że są w nim poduszki powietrzne to czy kłamie czy mówi prawde????

Jak widać NIE. Czyli co mamy pisać? Ze są? A jak się okaże ze pytanie było o kierownicy sportowej bez poduszki, albo nawet o inne auto (gdzie nie były montowane seryjne poduszki), to wyjdzie na to ze kłamiemy tak samo jak sprzedający. A wystarczylo by dopisac np. passat B5.
W odroznieniu od was jak czegos nie wiem to przynajmniej nie pisze glupot nie wpisuje sie w tematach o ktorych nie mam pojecia

Skoro zabierasz glos tylko w tematach kiedy masz cos do powidzenia, to dlaczego nie udzieliles odpowiedzi na zadane pytanie?

 

---------- Post added at 20:49 ---------- Previous post was at 20:45 ----------

 

Tekst o kupie byl na poziomie tekstow o prawdomownosci i waleniu smietnikow
Fajnie bedzie wygladac jednego z drugim facjata jak przy dzwonie zaslepka zrobi kupe a nie wystrzeli poducha

:rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności