Skocz do zawartości
Matsil

Jak wyjąć - zdemontować szufladki w kokpicie B6?

Rekomendowane odpowiedzi

To ja zapytam bardzo podobnie...

Nie wyjeżdża mi popielniczka w TP drzwiach.

Cisnę guzik, a ona stoi.

Muszę ją pociagnąć - wtedy wyjeżdża.

Sam nie palę, ale jak coś nie działa to drażni...

Pytanie brzmi - gdzie szukac tej sprężynki (na początek w moim aucie, a później w serwisie)...?!?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy jest ktoś w stanie podpowiedzieć w jakiej pozycji powinien znajdować się ten zatrzask znajdujący się wewnątrz kieszeni do której wkładamy wysuwaną szufladkę? Musiałem pilnie wyjąć szufladkę z tej kieszonki by wyjąć spod niej bilet parkingowy który tam wpadł i niestety po włożeniu jej z powrotem okazało się, że szufladka po wciśnięciu wysuwa się i ten zatrzask jej nie blokuje wewnątrz. Próbowałem ustawiać go w różnych pozycjach i nie udało mi się tego zrobić. Ma ktoś na to jakiś patent?

 

I kolejna rzecz- podczas kilkukrotnego (o ile nie kilkunastokrotnego;) ) wyjmowania i wkładania wysuwanej szufladki, uległa uszkodzeniu taśma sprężysta wypychająca ją z tej kieszeni. Dokładniej, to ułamały się te dwa zaczepy, za które mocowana była ona do plastikowej części tej kieszonki. A więc aktualnie ta taśma nie ma się za co trzymać. Czy udało się komuś ustalić, czy taka taśma jest jeszcze gdzieś do dostania, czy do dzisiaj nic się w tej kwestii nie zmieniło?

 

Z góry dzięki za wszelką pomoc w tej kwestii. Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szufladki bywają na alle za 20-30 zika, więc szkoda zabawy w naprawy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 20-30 zł można znaleźć szufladkę, w której zazwyczaj jedna nie działa, więc zabawa nadal jest z przełożeniem tej sprawnej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi udało sie napawic szufladki bez problemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

daje się naprawić, kwestia prawidłowego ustawienia sprężyny przed wsunięciem szuflady, sama zaskoczy (pod warunkiem, że zaczepy całe) ale w sumie fakt, za 30 zeta szkoda wysiłku... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Dzięki, przekonałeś mnie ostatecznie;) Pozdrawiam!

 

W związku z powyższym, będę miał tanio do sprzedania cały ten schowek z nie działającą jedną szufladką (lewą patrząc z pozycji kierowcy), ze wszystkimi tymi listwami ozdobnymi i przyciskiem awaryjnych świateł. W razie jakby komuś był potrzebny to zapraszam na priv:)

Edytowane przez KrisBstok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzięki, przekonałeś mnie ostatecznie;) Pozdrawiam!

 

W związku z powyższym, będę miał tanio do sprzedania cały ten schowek z nie działającą jedną szufladką (lewą patrząc z pozycji kierowcy), ze wszystkimi tymi listwami ozdobnymi i przyciskiem awaryjnych świateł. W razie jakby komuś był potrzebny to zapraszam na priv:)

 

U mnie pod szufladkę wpadł jakiś paragon i szufladka się nie zamykała. Po wyciągnięciu zrolowanego paragonu szufladki działają jak marzenie. Sama naprawa, czyli wyciągnięcie i zamontowanie to bułka z masłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności