Skocz do zawartości
marcin9962

Żarówki Pozycyjne Wymiana

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mam pewien problem :(. Mam Passata B6 (anglik) i chciałem wymienić żarówki pozycyjne i mam pewien problem, od prawej strony od akumulatora wymieniłem bez problemu ale po drugiej stronie już nie, wyjąć to wyjąłem i wsadziłem spowrotem ale gorzej jest z tym że nie mam jak się tam ręką wyrobić żeby się zaczasła w tym miejscu gdzie powinna być i do czego zmierzam czy da się to jakoś obejść żeby było lepsze dojście. ?

 

Dziękuje i pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestes pewny sie nie zatrzasnela ?? one wchodza bardzo delikatnie. Mozna powiedziec nawet ze sa dosc luzno osadzone. Jak weszla tak ze widac ja przez reflektor to jest ok. Ja u siebie nie mialem problemow z wymiana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hm... no widać ją przez reflektor ale rusza się więc nie jestem na 100% pewny no ale to może tak ma być :)

 

dzięki kolego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aku jest z lewej :).osadzone luzno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ale mi chodziło że jak stoisz przodem do silnika akumulator jest wtedy po prawej stronie a nie po lewej :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Jak wyjąć oprawkę żarówki pozycyjnej z przodu? Nie chciałbym niczego ułamać więc wolę zapytać, bo dostęp jest kiepski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oprawę po prostu się wyciąga, nie ma tam żadnego zatrzasku.

Przy wymianie żarówki należy po włozeniu nowej w oprawkę upewnic się, że zostałą poprawnie zamocowana. Osobiście nieumiejętnie to zrobiłem i żarówka wpadła mi do reflektora :), przez co musiałem odwiedzić serwis.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzęki. Od strony pasażera dało radę, ale od strony kierowcy masakra jakaś. Da się to zrobić bez odkręcania reflektora?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności