Skocz do zawartości
Arczi

Uszkodzona obudowa podłokietnika

Rekomendowane odpowiedzi

Dokleję się do tematu mam pęknięty zamek od podłokietnika czy da sie go gdzies dokupić osobno ??

Zdj?cie177.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzies widziałem na allegro jak przekopywałem ogłoszenie z podłokietnikami by dokupić brakującą plastikową obudowę ale mi niestety nie udało mi się, wiem że są takie zamki bo niejednokrotnie widziałem, muszisz poszukać.

Pozdrawaim!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, po długiej nieobecności w tym temacie ale jednak muszę jeszcze raz was prosić o przeszukanie starych śmieci w garażach może jednak komuś wpadnie w rękę ten nieszczęsny plastik do obudowy podłokietnika , tek którego brakuje na zdjęciu wcześniej umieszczonym. Przewaliłem allegro niejednokreotnie i nic a raz już prawie miałem ale ktoś mnie dosłownie przed chwilką ubiegł :( i nici nadal nie mam, nie ma tu gdzie mieszkam szrotów po za jednym na którym też nie ma niestety owego plastiku. Może ktoś z was drodzy koledzy pomoże mi załatwić ten element będębardzo wdzięczny.

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dokleję się do tematu mam pęknięty zamek od podłokietnika czy da sie go gdzies dokupić osobno ??

Kolego byry007 wyszukaj na algiero...."przycisk podłokietnika" - jest kilka i to fabrycznie nowe ok 25 zł + przesyłka. Sam tego kiedyś szukałem po ASO, ale nie występuje (wg ASO) jako osobna część - tylko kompletny podłokietnik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Odświeżę temat, bo po moich szerokich poszukiwaniach nici nie udało mi sie jak na razie ustrzelić

attachment.php?attachmentid=9134&stc=1&thumb=1&d=1236619756

brakującej części do mojego podłokietnika:( w serwisie co prawda mają ale 186,- PLN więc to strasznie dużo. Może któś by mi pomógł w znalezieniu tego elementu, bo straciłem już nadzieję, non stop przeczesywane allegro i nic:(

Może ktoś z was ma dostęp do jakiegoś szrotu i mógłby mi pomóc w znalezieniu, ja już wszystkie w okóło objechałem i nic.

Pomóżcie koledzy!!!

Edytowane przez Arczi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wymienić ten klips, ten który otwiera wierzch podłokietnika?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Odświeżę temat, bo po moich szerokich poszukiwaniach nici nie udało mi sie jak na razie ustrzelić

Ja miałem dokładnie ten sam problem - brak tego plastiku. Po roku poszukiwań dałem sobie spokój i kupiłem cały podłokietnik za 150zł. Teraz mam do sprzedania reszte ze starego na części..

Edytowane przez Szpaku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odswieze watek

ja kupilem podlokiec ze zniszczonym materialem wierzchnim. chcialbym to obic skora...i tu teraz pytanie. jak zdjac ta przykrywke z materialem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności