Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

witam...od 2 dni jestem szczęśliwym posiadaczem paska z 2002 r.:D Z tego co zauważyłem w aucie i wyczytałem na forum mam navi MCD. Gość dorzucił mi oryginalną płytę Blaupunkta "Europe EX 2008 " Travel pilot EX-V ... twierdzi że navi chodziła na takiej samej bo ma jeszcze jedną (niestety nie wpadłem na pomysł żeby sprawdzić to na miejscu)...moja niestety nie działa. Albo mi się wydaje albo format tej płyty jest zły, bo czytałem coś o płytach DX. Ta blaupunkta po włożeniu chwilę myśli po czym wyskakuje informacja "cd error has occurred" . Proszę was o pomoc, a jeżeli ktoś się orientuje to za ile to pogonić żeby w zamian kupić normalną która będzie działać...pozdro:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że ta płyta którą dostałeś jest kompatybilna z następującymi nawigacjami:

TravelPilot EX-V

 

Volkswagen[RNS MFD DVD in: Caddy, Eos, Golf, Golf Plus, Jetta, Passat, Passat Variant, Touran (> 05/05), RNS2 DVD in: T5 Multivan, Touareg (> 05/05)], RNS MFD DVD PQ35 und PQ46 (1K0.035.198.A, 1K0.035.198.B), RN S2 DVD VW756 (7L6.035.191.H, 7L6.035.191.R), RN S2 DVD VN75X (7H0.035.191.C, 7H0.035.191.J)

 

Tutaj masz link do najnowszej wersji płyty Europe 2009 - Blaupunkt TravelPilot EX-V http://navigation.teleatlas.com/en/shop/searchresult/europe-2009-blaupunkt-travelpilot-ex-pr6601.html

 

A poniżej link do płyt które pasują do Twojej nawigacji MCD http://navigation.teleatlas.com/en/shop/volkswagen/blaupunkt-travelpilot-dx

 

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok dzięki śliczne....teraz już wiem na czym stoję , pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sergiuszm

 

Witam,

 

Remiczek, masz jeszce ta plyte ? Akurat szukam takiej, daj znac.

 

dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności