Skocz do zawartości
Wojtek44

akumulator centra akcel

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanownych forumowiczów . Zwracam się do was z pytaniem , czy ktoś użytkował akumulator centra akcel. Co to za wynalazek i jak się sprawuje. Dwa lata temu kupiłem Centrę standard 55Ah i po zakończeniu gwarancji padła mi jedna cela i w sklepie zachwalano mi tą centrę akcel 63Ah. Bardzo proszę o opinie na jego temat żebym nie kupił jakiegoś badziewia . Z góry dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz gdzie to kup lepiej Barena. O tej centrze nic nie wiem, ale ja juz centry nie kupie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledze wyżej chodziło pewnie o firmę Banner.. Polecam te akumulatory, posiadam takie w sprzedaży i są o wiele lepsze jakościowo niż Centra..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowiczów. No i zakupiłem tego akcela 62Ah. Jeżdżę na nim od wtorku i narazie spisuje się bez zarzutu. Kręci pięknie i oby tak dalej . Posiada 24 miesiące gwarancji to tak jak większość akumulatorów. Będę go usilnie obserwował i przekazywał informacje na forum o nim. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok to sorry za ingerencje :D, a Tobie Wojtek44 życzę bezawaryjności :P pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na Centrę złego słowa nie powiem :D w pasku od 2003 roku i spiuje się świetnie do dzisiaj :rolleyes:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hugo65

Witam!

A jaki aku byście polecili do passata 2.0 115 kM? padł mi i nie mogę znaleźć jakiej ma być mocy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ten przykład Centra Plus 12V 62Ah/540A CP12 lub odpowiednik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

_tytul1

 

_zlydzial1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hugo65

Myślałem, że może będą droższe te Centry, ale jak się dobrze poszuka, to nie jest najgorzej. Dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jaki aku byście polecili do passata 2.0 115 kM? padł mi i nie mogę znaleźć jakiej ma być mocy.

55 Ah montowane fabrycznie. Banner

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość smolii

szkoda ze wczesniej nie widzialem tego tematu bo mógłbym cos powiedziec na temat tych aku , sa to mieszane uczucia poniewaz ja użytkowalem w poldim Akcela 55 Ah przez rok i dzialał spoko bez zarzutów nawet w najwieksze mrozy mialem dobre ładowanie po naprawie alternatora .

Natomiast mój ojciec tez zakupil akcela do astry 1.7 d ale nie pamietam jakiej pojemnosci chyba 63 Ah i jemu troche szwankował

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość SSSPEEDO

Panowie polecam centrę futurę jestem sprzedawcą w hurtowni od ponad 3 lat ---- dlaczego centra futura po pierwsze 3 lata gwarancji i bezobsługowość i nie pamiętam żeby jakaś reklamacja nie była uwzględnona a i tak było ich bardzo mało w porównaniu z konkurencją ----- to nie jest jakaś reklama tylko sam na sobie i znajomych sprawdzam ( nie kupujcie w marketach ) tam aku. Są inaczej wykonane płyty ołowiowe są znacznie cieńsze (redukcja kosztów) pozdrawiam ssspeedo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności