Skocz do zawartości
wrhz

Czy passat mial centralny na pilota

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie mam pytanie znajomy kupil paska 2000 rok ma climatornic 4 elektryczne szybki itp szyby sie domykaja z kluczyka jednak ma tylko zwykly jeden kluczyk nie ma pilota wydaje mi sie ze raczej mial wchodza VAGiem w 46 pozniej w adaptacje 10 i dalej w kanal 01 wyskakuje

error chanel1 not available i nie pokazuje zandego zakodowanego pilota czy auto wogole ich nie mialo czy jakies kodowanie jest zmienione ?? dzieki za podpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na kanale 1 pokazuje ile kluczyków jest w zasięgu stacyjki, a więc jak bawisz się vagiem (kluczyk w stacyjce) to powinien pokazywać 1 Key.

Uważam, że powinien być już scyzoryk jajkowaty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie mam pytanie znajomy kupil paska 2000 rok ma climatornic 4 elektryczne szybki itp szyby sie domykaja z kluczyka jednak ma tylko zwykly jeden kluczyk nie ma pilota wydaje mi sie ze raczej mial

A jaki jest nr tego modułu komfortu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam nastepujacy modul Controller: 1J0 959 799 Q i pilota w zeczy samej scyzoryk te same bledy w kanalach 01 itd adaptacje moge przeprowadzic tylko na kanale 03 i 04

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam nastepujacy modul Controller: 1J0 959 799 Q i pilota w zeczy samej scyzoryk te same bledy w kanalach 01 itd adaptacje moge przeprowadzic tylko na kanale 03 i 04

 

Ciekawe czy moj modul 1J0 959 799 R moze miec pilota? Mam takiego samego Passat'a tylko z 2000 roku i centralny tylko z kluczyka.

Mozesz sprawdzic na jakiej czestotliwosci dziala Twoj pilot?

 

Jest gdzies spis modulow komfortu dzialajacych na pilota?

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności