Skocz do zawartości
adam.g

Jazda po Wrocławiu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam . Odradzam wszystkim jazdę po Wrocku autkami typu Passat ze względu na czychające wszędzie kąśliwe i głebokie wyrwy w czymś co gdzieś na zachód nazywa się drogą,szosą, autostradą. Polecane pojazdy minimum John Deere 7530 !!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt. Przecierz wojna była.

 

---------- Post added at 20:31 ---------- Previous post was at 20:26 ----------

 

przecież. sorki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadziwia mnie do dziś sposób łatania dziur - nie wiem czy to tylko we wro taki zwyczaj - wsypać asfalt w wersji instant do dziury i zaklepac go szpadlem. Dziura załatana - na tydzień ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja widziałem inny przykład walki z dziurami.w miejscu gdzie droga jest uszkodzona stawiają po prostu znak że jest uszkodzona i po problemie.a jak człowiek wpadnie w dziurę i uszkodzi koło to na odszkodowanie z zarządu dróg nie ma co liczyć,bo tak jak dla mojego kumpla gość powiedział <przecież stoi tam znak że droga jest uszkodzona i jest ograniczona prędkość,trzeba było patrzyć na znaki i drogę to nie było by problemu> i weź tu człowieku jeździj po polskich drogach,chyba terenówką.ehh szkoda nerwów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EEEEEEEEEE tam........

Hummer H1 i wszystko jasne :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wątek raczej do OT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

artiminku - przenos, a raczej koszyk ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kosz!!

 

Miasto jak każde inne:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Miasto jak każde inne

O nie. Powiem wam tyle że urodziłem się we Wrocławiu, wychowałem, zrobiłem prawo jazdy tu szlifowałem swoje znajomości kodeksu drogowego. Potem podjąłem pracę w WKTS. Co jakiś czas przyjeżdżam do Breslau (tu mieszkają moi rodzice) i z zamkniętymi oczami mogę jeździć po ulicach po których wcześniej (20 lat temu) jeździłem. Dziury w tych samych miejscach a nawet w nowych. :D

Kiedyś znajomy narzekał na dziurawy Szczecin, ja mu powiedziałem wówczas jedź do Wrocławia a przestaniesz narzekać na dziury w Szczecinie. Nie wierzył ale się przekonał i wspomniał moje słowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zadziwia mnie do dziś sposób łatania dziur - nie wiem czy to tylko we wro taki zwyczaj - wsypać asfalt w wersji instant do dziury i zaklepac go szpadlem. Dziura załatana - na tydzień ....

 

zapomniałeś dodać że często i gęsto leją kiedy jest cholernie mokro (stoi woda) lub leje deszcz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności