Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

witam

na samym wstepie troszke opowiem,

dwa miesiące temu kupiłem nowego Passata B6 kombi, silnik 2.0 TDI, w dobrym wyposażeniu HIGHLINE (NIBY SKÓRA Z ALCANTARĄ) W KOLORZE LATE MACCHIATO.

JAK WIELKIE BYŁO MOJE ROZCZAROWANIE, jak sie okazało, że owa SKÓRA- to zwykła DERMA ( w samochodzie za 120 tys zł).

Drugiego NIEMIŁEGO ROZCZAROWANIA doznałem, kiedy jadąc do domu zacząłem zamiatać chlapaczami asfalt (auto wyposażone w pakiet zimowy), auto obciera prawie na każdej większej nierówności- o śpiących policjantach już nie wspomne!!!! Pan w servisie stwierdził, że te PASSATY tak mają!!!!

Kolejnego szoku doznałem, gdy zobaczyłem jak tylna klapa od bagażnika obciera o zderzak, tragedia- auto salonowe bezwypadkowe (dodam, że nie było szkody komunikacyjnej), a samochód jest kiepsko spasowany.

Nasuwa sie jedno stwierdzenie- co za G....!!!!

Miałem juz kilkanaście samochodów- różnych marek i takiego problemu nie było.

Oczywiście udałem sie z ta wadą do dealera ( w Poznaniu), Pan kolejny raz stwierdził, że te typy tak miewają.

Tydzień czasu czekałem na informacje, że importer wyraża zgode na naprawe samochodu- ale to nie wszystko.

Na moje pytanie czy dostane auto zastępcze- Pan odpowiedział, że owszem ale ODPŁATNIE. NO SZOK. Auto jest ewidentnie skopane z winy producenta, a ja mam im płacic za samochód zastępczy?!?!?!?!?!?!

Zastanawiam sie czy ma ktoś na forum numer telefonu do importera marki volkswagen, bo troszke mnie denerwuje- takie podejście!!!

Czy miał ktoś podobny problem z swoim wymażonym, niepowtarzalnym PASACIKIEM??????

Pozdrawiam>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tymi chlapaczami się nie przejmuj bo to naprawde jest norma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela

Dokładnie. Jak pierwszy raz przejeżdżałam nowym Passatem przez progi zwalniające to aż mnie ciarki przeszły. Myślałam że coś urwałam. No a w salonie powiedzieli mi to co Tobie: że one tak mają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kulczyk Tradex Sp. z O.o. Wyłączny Importer; Volkswagen, Audi, Porsche

 

ul. Krańcowa 44

61-037 Poznań

Poland

Phone : ‎ +48 61 6505000 [more]

 

Toll-free/Infolinia: : ‎ 801 200400

Phone : ‎ 801 200600

Phone : ‎ 801 200500

Fax : ‎+48 61 6505009

 

Z tym spasowaniem klapy to mialem cos takiego w Borze;] po miesiacu mialem juz przetarty lakier i lakierowanie na gwarancji klapy i zderzaka, oczywiscie na poczatku chcieli zrobic wyprawke zamiast polakierowac calosc;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też mam leciutko przetarty lakier na zderzaku, a samochód jest ze szwecji więc to nie tylko w polsce.wydaje mi się, że za takie pieniądze takie coś nie powinno mieć miejsca ale nie wszytko jest idealne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chlapaczami się nie przejmuj ten typ tak ma poczytaj wpisy na forum. Z lakierem i karoserią nie miałem kłopotów miałem inne pisałem na forum. Jestem w stanie zrozumieć Twoje zdumienie jak dowidziałeś się o samochodzie zastępczym też tak wyglądalem, nie byłem do tego przyzwyczajony. niestety wszystko " stoi" w dokumentach. Życzę dużo frajdy z eksploatacji auta bo mimo wszystko wierzę,że taka będzie. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty się wogóle chlapaczami nie przejmuj. Nie do końca też wiem o co ci ze skórą chodzi. Bo w końcu derma to po grecku skóra i to taka potoczna nazwa. To jest skóra i to dużo przyjemniejsza niż błyszczące badziew np. w Toyotach.

 

Jak się jeszcze do skrzypienia w desce rozdzielczej przyzywczaisz to będziesz się tylko miło uśmiechał, jak przy dołku na drodze przytrą ci chlapacze i twoi pasażerowie chwycą się mocniej za podłokietnik. Ja tak mam zawsze. Z tym, że u mnie na śpiących policjantach nie przycierają - ale ja mam tylko Comfortline :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za zrozumienie i szkoda,że pdobny problem spotkał nie tylko mnie, źle to świadczy o marce-ale wiadomo jest kryzys i kazdy szuka kosztów.

Dziwne jest tylko dla mnie to,że kupujesz samochód za dużą kase a on jest gorszy od B5 z 2002 roku.(tam jak była skóra, to była skóra, chlapacze sam montowałem oryinalne VW i nic nie obcierało, auto miało 6 lat i klapa tez była oki, już nie wspomne o Audi A4 z 98 roku, które miało w kołach 400 tys km i nadal jest to dla mnie NUMER 1, ale cena nowego A4 o 50 tys większa niż passata). Ciekawe co wyjdzie jeszcz, o stukach w desce czytałem, ale jak narazie jest u mnie cicho. mam nadzieje , że tak pozostanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość andymis

Miałem z chlapaczami ten sam problem, ale je obciąłem (przednie tył jest ok) i od tamtego czasu zapomniałem o sprawie. Innych problemów nie miałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela

Też się zastanawiam nad ich obcięciem, bo mnie denerwują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość piotralski

Ja swoje zdjalem po miesiacu :) Jezdze juz trzy lata i jest OK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności