Skocz do zawartości
Gość Marcin1551

Nie świecą światła przeciwmgielne.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Marcin1551

mam problem.

nie dziala swiatlo przeciwmgielne. do zarowki nie dochodzi prad. bezpiecznik jest ok. co moze byc nie tak ?

Edytowane przez rainman777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie dziala swiatlo przeciwmgielne. do zarowki nie dochodzi prad. bezpiecznik jest ok. co moze byc nie tak ?

Sprawdzałeś że nie dochodzi, czy tylko wniosek że nie dochodzi prąd bo przeciwmgielne nie świeci? Albo żarówka spalona pomimo że wygląda na dobrą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem podobnie - nie świeciło mi światło przeciwmgłowe z tyłu. Okazało się, że zasilenie idące na żarówkę dochodzi bezpośrednio do gniazda od haka holowniczego, a dopiero z niego idzie na żarówkę. Do dziś nie wiem jak to miałoby działać skoro oba kable były na różnych stykach. Połączyłem je razem i jest OK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin1551

 

sprawdzalem i prad nie dochodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Sprawdzałeś czy po włączeniu świateł mijania pojawia się napięcie na jednym ze styków w gnieździe do przyczepy? (pisałem o tym wyżej)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podepnę sie i odświeżę temat , mam troszkę inny problem od 2 dni przeciwmgielne z tylu jest non stop właczone i nie reaguje na przełącznik ...gdzie szukać przyczyny ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam podepnę sie do tematu nie wiem mam nadzieje ze włąściwie

 

Otóż 3 tyg temu kupiłem B6 z 2006 roku 1.6 fsi hline z wbudowanymi halogenami z przodu.

Co sie okazało halogeny nie działały bo ktoś wymienił moduł elektryki centralnej na zły od innej wersji tej b6 wiec kupiłem właściwy i juz jest wymieniony, w VCDS aktywowane wszystko wedle, no i niby jest jako postęp bo samochód już widzi te przednie halogeny bo wywala blad, "front left fog light defected" i "front right fog light defected".

 

Początkowo myślałem ze to przełącznik ten od świateł to kupiłem nowy założyłem ale bez zmian ;]

żarówki są ok, noi we wtyczce która idzie do halogenu niema napięcia podczas włączenia ich.

 

I teraz mam łamigłówkę co to może być, niby kabel gdzieś po drodze no ale tak oba na raz hmmm.

 

Jakieś pomysły, bo mi się kończą opcje ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Kupiłem vw passsata z 2003 i staram się doprowadzić go do porządku usuwam usterka po usterce. Mam mały problem z fabrycznymi halogenami nie działają, sprawdzałem bezpiecznik jest ok tylne światło przeciw mgielne działa, sprawdzałem na dwóch włącznikach świateł to samo halogeny nie działają. Czy miał ktoś z was z tym problem ??

Edytowane przez rainman777
Przeniesiony zgodnie z punktem 2.1.a regulaminu forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A sprawdziłeś kable przy halogenach, czy w ogóle tam są?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A sprawdziłeś kable przy halogenach, czy w ogóle tam są?

 

Kable są wszystko podłączone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to musi być gdzieś przerwa w obwodzie-innej rady nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności