Skocz do zawartości
contradzik

dziwne stuki z okolicy wtryskiwaczy

Rekomendowane odpowiedzi

a widzisz i tu byś się zdziwił ! oczywiście nie każdy silnik ale prawie każdy mogę śmiało napisać ! a jak pisałem wcześniej niestety wielkopolska strasznie opuściła ceny na montaż lpg i nie pękniesz ! a rozdawać prezentów nie lubię bo ja żyje tylko z montażu instalacji i muszę robić tak żeby coś z tego zostało a i klient był zadowolony !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chociaż się przyznajesz że robisz druciarnie i to w tobie cenie, jak klient chce tanio to wysyłam go do konkurencji, bo nie ma tanio i dobrze , dobrze wykonana usługa kosztuje, strojenie na AFR też

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie pisz że druciarnie bo rozmawiamy tylko o wtryskach ! a resztę części zakładasz też takich samych wiesz dobrze że Stagi są ok więc to nie drut !!

a jak klient chce coś lepszego też zakładam oczywiście ! a widzisz zapytam cię o jedno a zakładałeś lpg do diesla ??? ha bo ja już 2 zrobiłem !!

 

---------- Post added at 22:22 ---------- Previous post was at 22:12 ----------

 

jeden autobus komunikacji miejskiej jeździ u nas jako testowy i scania ciągnik siodłowy dużej firmy transportowej też na testach ! jak się sprawdzi będzie 15szt do zrobienia !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to mówią - prawda leży pośrodku. Gdybym był instalatorem, to podejrzewam, że został bym zmuszony właśnie przez rynek do montażu instalacji na najtańszych komponentach. Bo z doświadczenia wiem, że 80% potencjalnych nabywców pójdzie tam gdzie jest 200zł taniej. Ale wtedy odpada zdejmowanie kolektora, jest Alaska, w mocniejszych autach Silver, Valtek/Apache i węże fagumit. I jakoś jeździ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Interesuję się lpg do diesla, i na testy myślę zakupić diesla dla siebie i go zrobić, rynek jest ciekawy, ale jest jeden minus lpg podrozeje przez to jak tir-y bedą miały dodatkowo lpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem ci że za mało diesel chodzi na lpg żeby to było opłacalne ! instalacja droga dużo miejsca potrzebne na zbiorniki a oszczędności ? szału nie ma !!!

 

---------- Post added at 18:54 ---------- Previous post was at 18:50 ----------

 

a jeszcze jedno myślę że i tak lpg podrożeje bo mieszkamy w chorym kraju gdzie wszystko drożeje tylko nie zarobki !!! obym się mylił ! a z ciekawości gaz u Ruska za 0,70 groszy ! a u nas prawie 3złote już !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności