Skocz do zawartości
Gość nepal

Gangsters

Rekomendowane odpowiedzi

Gość nepal

gangsters.pl

 

To polska gra kryminalna w przeglądarce internetowej. Wciel się w postać początkującego gangstera i rozpocznij swoją karierę w przestępczym półświatku, żeby z czasem zostać królem podziemia. Poznaj świat pełen przemocy, przekrętów oraz pięknych kobiet i hazardu. Co miesiąc rozdawane są ciekawe nagrody.

 

Myślę że gra wielu z wam się spodoba. Codziennie pojawia się po 100 nowych graczy :) Jakby ktoś się rejestrował to nie zapomnijcie w miejscu na poleconego wpisać mój nick:P ten sam co na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a nie ma jakiejs bez przemocy Moja kobieta mi mowi ze po takich grach jestem AGRESYWNY :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciiii tylko nie mówcie o tym głośno bo moje dziecko jeszcze w to zacznie grać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość nepal

heh:) temat założony dla młodzieży powiedzmy do 21 roku życia:P

a o dzieci się nie martwcie bo to nie prawda, że tego typu gry wpływają na jego psychikę, bynajmniej według mnie to absurd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a o dzieci się nie martwcie bo to nie prawda, że tego typu gry wpływają na jego psychikę, bynajmniej według mnie to absurd.

Być może ale kolego popatrz sobie; w co to dziecko gra? Bo na pewno nie w Hugo. klik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak dla mnie jest chore albo gra w tibie/World of warcraft/counter strike czyli w sumie jest chore (nie urazajac nikogo ;p to taki zarcik ;p;p)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat:

Napisał nepal

a o dzieci się nie martwcie bo to nie prawda, że tego typu gry wpływają na jego psychikę, bynajmniej według mnie to absurd.

 

Być może ale kolego popatrz sobie; w co to dziecko gra? Bo na pewno nie w Hugo.

 

Zgadzam się z @nepalem.

Jeśli dziecko / młody człowiek / zresztą każdy człowiek ma agresywny charakter, to szuka wrażeń kojarzących się z agresją. Wdaje się w bójki, dręczy słabszych, gra w pełne agresji gry itd. Ale to nie oznacza, że zabraniając tych gier wyleczymy go z agresji - wyeliminujemy tylko jeden z jej objawów.

Podobnie sprawa ma się ze strażą pożarną - to prawda, że im więcej wozów wyjedzie do pożaru, tym straty wywołane przez ten pożar są większe - ale nie zmniejszymy strat wysyłając mniej wozów...

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się z @nepalem.

Jeśli dziecko / młody człowiek / zresztą każdy człowiek ma agresywny charakter, to szuka wrażeń kojarzących się z agresją. Wdaje się w bójki, dręczy słabszych, gra w pełne agresji gry itd. Ale to nie oznacza, że zabraniając tych gier wyleczymy go z agresji - wyeliminujemy tylko jeden z jej objawów

 

Masz najzupełniej rację. Tylko po co prowokować w dziecku takie zachowania pozwalając na tego typu gry?

 

Podobnie sprawa ma się ze strażą pożarną - to prawda, że im więcej wozów wyjedzie do pożaru, tym straty wywołane przez ten pożar są większe - ale nie zmniejszymy strat wysyłając mniej wozów...

 

W tym stwierdzeniu nie widzę ani związku ani sensu. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W tym stwierdzeniu nie widzę ani związku ani sensu.

Próbuję uzmysłowić Ci, do jakich błędów prowadzi skupianie się na samej korelacji dwóch zjawisk, bez analizy związku przyczynowo - skutkowego.

 

Masz najzupełniej rację. Tylko po co prowokować w dziecku takie zachowania pozwalając na tego typu gry?

A choćby po to, że zabranianie nie zlikwiduje przyczyny takiego zachowania - jaką jest nie wyładowana agresja szukająca ujścia.

Łatwiej jest leczyć objawy, czyli zabronić grania i cieszyć się, jakim to jestem dobrym i stanowczym rodzicem nie dostrzegając, że pociecha wyładowuje agresję np. na słabszych kolegach gdy dobry, stanowczy rodzic tego nie widzi.

Trudniej jest zaprowadzić dziecko do psychiatry, który nauczy je radzić sobie z agresją (Mój synuś psychiczny!!! - Boże co ludzie powiedzą?) lub przynajmniej zapisać na np. treningi sportów walki, aby agresję mogło w cywilizowany sposób wyładować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
przynajmniej zapisać na np. treningi sportów walki, aby agresję mogło w cywilizowany sposób wyładować.

No dobrze a co poradzisz ojcu dziecka mieszkającego na wsi gdzie do najbliższego miejsca "kulturalnego" jest ok. 15 km. Pozwolić dziecku powalczyć na kompie, gdzie leje się krew i ma się niezliczoną ilość żyć, a potem patrzeć jak twoje dziecko dostaje pałą drewnianą bo koleś który jego leje pałą przed chwilą to samo robił na komputerze jako rycerz (byłem świadkiem takiej sytuacji gdzie mój 5 letni syn dostał pałą od "rycerza" starszego od niego 5 lat). Łukasz ja swojemu synowi zabraniałem takich gier i mam spokojne i czyste sumienie, bo moje dziecko nigdy nie zaczyna w szkole burd z uczniami. Za to do starszych potrafi być pyskaty i bezczelny (np. nauczyciele). I możesz powiedzieć że to jest skutek niewyżycia się na komputerze. A ja ci powiem że to jest bzdura i wówczas nasza rozmowa jest bez sensu. Bo każdy z nas ma swoje zdanie.

Edytowane przez J@ceq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość nepal

hmm.. ale te dziecko chyba w Gangsters nie gra:P to nie jest aż tak emocjonalna gra:)

 

jest chory, tylko czy napewno z powodu komputera...wątpie. Ja w młodości też spędzałem sporo czasu przed grami, ale to co on wyprawia jest spowodowane chorobą psychiczną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności