Skocz do zawartości
Gość mateo669

Niegasnący ABS i ESP

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich mam pewien problem z moim passatem a mianowicie przy dochamowywaniu drży pedał hamulca jakby abs zadziałał po jakimś czasie właczają sie 2 kontrolki abs i kontrola trakcji. Od miesiąca jeżdże po warsztatach i tam kasują mnie za vag i sprawdzaja czujniki itp i nie maja pojecia co to może być moze wy mi hakoś pomożecie pizdrawiam :) sry za błedy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich mam pewien problem z moim passatem a mianowicie przy dochamowywaniu drży pedał hamulca jakby abs zadziałał po jakimś czasie właczają sie 2 kontrolki abs i kontrola trakcji. Od miesiąca jeżdże po warsztatach i tam kasują mnie za vag i sprawdzaja czujniki itp i nie maja pojecia co to może być moze wy mi hakoś pomożecie pizdrawiam :) sry za błedy

 

Czy przy zapalaniu się kontrolek towarzyszy sygnał dźwiękowy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich mam pewien problem z moim passatem a mianowicie przy dochamowywaniu drży pedał hamulca jakby abs zadziałał po jakimś czasie właczają sie 2 kontrolki abs i kontrola trakcji. Od miesiąca jeżdże po warsztatach i tam kasują mnie za vag i sprawdzaja czujniki itp i nie maja pojecia co to może być moze wy mi hakoś pomożecie pizdrawiam :) sry za błedy

 

A jakie błędy się pokazują?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. U mnie w czasie jazdy zapalaly się abs i esp zauważyłem że najczęściej wtedy jak lekko przychamowałem badz przycisnołem do odcięcia. Po kilku dniach esp już nie gasł wogóle a potem w czasie jazdy przy przychamowaniu nawet lekkim dochodził abs. Dzisiaj zaciągnołem ręczny do samego konca spuśiłem i szok obie kontrolki zgasły:blink po tym zdarzeniu pojezdziłem jeszcze z jakies 20 km aby sie przekona czy się zapalą nawet do odcięcia i nic! Może wkońcu będe miał z tym spokój:jupi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam koledzy.

Piszę do Was jako nowy użytkownik Passata.

Otwórz mam z nim mały problem, problem polega na tym że ci jakiś czas w czasie jazdy zapala mi się lampka abs i tc.

Lampki same gasną bu za jakiś czas znów się zapłacić.

Ma ktoś pomysł z czym może to być problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podłącz pod VAGa i odczytaj błedy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem ze swoim passatem b5 FL 1.9 TDI

Wczoraj wymieniłem klocki z przodu i prawy przegub. Klocki okazało sie ze maja inna wtyke od zucycia wiec podlączylem stara wtyke łacząc ze soba oba kabelki. Nie pali sie juz komunikat o zycyciu klockow, lecz zapalil sie ABS I ESP ? czy mysliscie ze to moze byc ten problem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koronka na wymienionym przegubie jest taka sama jak na starym? Nie uszkodziłes przy wymianie czujnika ABS lub nie wysunął sie ze swojego miejsca? Czujnik zuzycia klocków nie ma nic do tego błędu.

Edytowane przez indyczes

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź czy czujnik od ABSu nie wysunął się ze swojego miejsca. Mi ostatnio przy wymianie osłony przegubu tak się właśnie stało. Paliły się obie kontrolki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności