Skocz do zawartości
muzyn

problem z otwieraniem i zmykaniem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem z centralnym gdyż po próbie otwarcia go z kluczyka jedyne co się dzieje to że migają kierunki i zapala się światełko w wewnątrz , lecz samochód jest zamknięty i to samo przy próbie zamknięcia (światełko gaśnie i kierunki migają ) a samochód jak otwarty tak jest! Zamknąć drzwi mogę jedynie rygielkiem i to każde osobno!:mad: Jeśli ktoś miał taki sam problem prosił bym o pomoc :633: Dodam jeszcze że bagażnik otwiera się i zamyka i z zamka i z pilota !

Edytowane przez muzyn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Wydaje mi się że,podobnie jak w innych tego typu problemach z centralnym, winę ponosi moduł komfortu. Było już kilka podobnych wątków na forum w tej sprawie. Poszukaj i sprawdź :)

Podzro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź, bezpiecznik nr 14 w kabinie pasażera, ja miałem taki kłopot, moduł awaryjny działa mi w trybie awaryjnym, i po wymianie akumulatora przestały mi działać lusterka, szyby i centralny z pilota. po wyjęciu i ponownym zamontowaniu bezpiecznika nr 14 wszystko wróciło do norny, jak nie pomoże to wyciągaj moduł komfortu, jest pod nogami kierowcy pod wykładziną w takiej czarnej puszce, sprawdź czy nie ma tam wody i sprawdź podłączenia w kostkach.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sprawdź, bezpiecznik nr 14 w kabinie pasażera, ja miałem taki kłopot, moduł awaryjny działa mi w trybie awaryjnym, i po wymianie akumulatora przestały mi działać lusterka, szyby i centralny z pilota. po wyjęciu i ponownym zamontowaniu bezpiecznika nr 14 wszystko wróciło do norny, jak nie pomoże to wyciągaj moduł komfortu, jest pod nogami kierowcy pod wykładziną w takiej czarnej puszce, sprawdź czy nie ma tam wody i sprawdź podłączenia w kostkach.

Pozdro

To raczej nie bezpieczniki bo wymieniałem już kilka razy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

_tytul1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki za pomoc wodzu997

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli pomogła wymiana bezpiecznika? czy musiałeś rzeźbić w module komfortu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bezpiecznik dobry był! Moduł też! jeszcze została mi pompa do sprawdzenia :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności