Skocz do zawartości
wac

Alpine CDE-9874 vs CDE-9872 vs CDE-101

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Zdecydowałem się na zmianę niedziałającego wymiatacza dajewo(łapie chyba tylko radio maryja i odtwarza errory z cd) które było w moim pasku na coś alipne, z opisów tych 3 odtwarzaczy nie znalazłem żadnych różnic(oprócz tego, że jedno ma same cd, drugie dodatkowo aux in, a trzecie usb) czy różnica ceny wynika tylko z tych dodatkowych wejść ? i jeszcze jedna kwestia, bo doszedłem do wniosku, że po co mam dopłacać 100 zł za tego z usb skoro mogę sobie na cd-rw zapakować sporo legalnych ;-) mp3 i przynajmniej nic mi nie zwisa z radia, czy na naszych drogach nie zarywa wam podczas odtwarzania ? najchetniej prosze o odczucia ludzi z woj lubelskiego gdyż tu się najczęsciej poruszam :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CDE-101 nie mogę znaleźć nigdzie w internecie podałeś chyba zły symbol ;) do aux-in faktycznie nie warto dopłacać ;) ale do USB można, jest to przydatne ja w moim alpine mam standardowo kabelek od USB wyprowadzony z tyłu radia także nic nie zwisa, nic nie lata ;] (ja mam model CDA-9884R i polecam ten model ;)) (jeszcze drogi ale dobre radyjko)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na allegro jest ten model dokladnie dwa(dwa kolory) CDE-101R, no na 9884R to mnie nie stac, zastanawiałem się nad x-300, nie ma cd ale ma wyprowadzenie z tyłu na usb tylko, że ja nie mam schowka od strony pasażera(podobno siedzi tam klima i airbag) :-/ i tak troche nie ma gdzie tego wyprowadzić żeby nigdzie kabel nie wystawał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w lewo do skrzynki bezpieczników da się przejść kabelkiem USB tak że go nie widać :) bynajmniej w B3 myślę, że w B4 identycznie jest :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja puściłem kabel USB za radiem i wyskoczył przy bezpiecznikach do tego pendrive 4GB za 30 zł. Wygodnie i bez bałaganu z dyskami :D

Pozdrawiam Miłosz :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość chudyy1

A ja kompletowanie audio zacząłem od wymiany radyjka. Po wielu przeczytanych postach, opiniach itp (zaznaczam, że nie jestem audiofilem) kupiłem radio Radio z CD CDX-GT620U (w sklepie www.electro.pl zapłaciłem 399 + 20 zł przesyłka). Dla każdego kto chce słuchać dobra rada (zresztą zaczerpnięta z rozmowy z Tomczakiem - wymieniaj stopniowo, nie wymieniaj wszystkiego na raz). Ja wymieniłem radyjko USB mam z przodu i działa jak dla mnie rewelacyjnie - nie wymieniałem jeszcze głośników....Polecam to radio - ładnie niebiesko podświetlone. Jeśli chodzi o kwestie przeskakiwaniana dziurach - nie przeskoczyło mi nigdy (ani na cd ani na USB :-);)

Edytowane przez chudyy1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności