Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy no i jak z tym naszym spotem? Spotykamy się 15 lutego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc. 15 lutego tez mi odpowiada. Parking pod hala Podpromie rowniez.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej 15 - luty odpowiada.Podpromie -godzina do ustalenia.-----====Opinia Opiekuna mile widziana===---.Czekamy na wszystkich chetnych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak zgadzam się - opinia opiekuna jest jak najbardziej mile widziana:)

Godzina - może 12.00?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie godz 12:00 troszke za wczesna pora ;) no ale jak tam wolicie. Mi bardziej pasuje godz 15:-16:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc.Jak dla mnie godziny popoludniowe 14-18. Nie wiem jak reszta?

A opiekuna to chyba trzeba obudzic ze snu zimowego;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi również pasuje godz. 14-18:ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opiekuna budzić nie trzeba chwilowo mam tyle roboty że nie wiem w co ręce wsadzić wiec proszę o wyrozumialość. W ten wekend mnie nie ma wyjezdzam w piatek wracam w pońdziałek wiec pozostaje mi zyczyć wszystkim udanego spotu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ustalcie zatem konkretną godzinę spotkania w niedzielę - zadzwonię do franz.f to postaramy się przyjechać - fajnie, że w końcu w Rzeszowie się spotkamy (ostatni spot organizowaliśmy z franz.f 15.07.2007 - kupa czasu). Pozdrawiam i do zobaczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc. W zwiazku z powyzszymi postami proponuje godzine 15, w tolerancji 20 minut na plus,parking pod hala Podpromie.

Pytanie pozostaje gdzie sie pozniej bujamy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zatem godzina 15.00 na parkingu pod halą Podpromie.:)Gdzie później ? Może koledzy z Rzeszowa coś zaproponują

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc. Wlasnie, czekamy na propozycje "tubylcow" w temacie gdzie pozniej posiedzimy, bo pogoda chyba nas nie bedzie rozpieszczac w niedziele.

Mam nadzieje ze bedzie nas wiecej niz 2-3 .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No hejka :) Fajowao że wszystkim pasuje 15 luty, i godzina 15:00 mi też pasi ;))

Co do tego gdzie później ?? Może by tak w kręgle ciupnął ? wszyscy razem, oczywiście po paradzie pasków przez miasto :))

pozdrówka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam !! Mysle że kręgielnia to dobry pomysł,chociaz zawsze mozna zajechac tez w inne miejsce po grze w kręgle ,a takze w clubie Galaktyka mozna zagrac takze w bilarda itd.Jesli mowa o kregielni to zapraszam na strone -->http://www.galaktyka.ipr.pl/. Kregielnia posiada calkiem duzy parking na ktorym bez problemu mozemy zaparkowac.Jesli koledzy z poza Rzeszowa (np ja) chcą zobaczyc Rzeszów noca to jest takie miejsce na peryferiach Rzeszowa gdzie mozna zobaczyc Caly Rzeszow+okolice Rzeszówa z góry i tam mozna porobic ciekawe zdjecia na tle Rzeszowa,ale wiadomo wszystko zalezy od pogody.Czekamy na inne propozycje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myslę, że na miejscu można ustalić co z dalszym wolnym czasem można zrobić. Na poprzednim spocie było chyba 18 Passatów pojechaliśmy na Górę Rocha (to miejsce, o którym pisze arkaz) - widok na cały Rzeszów jest super - tylko wtedy było lato i piękna, słoneczna pogoda. Teraz może być różnie. Później pojechaliśmy do Gościńca (Przy RCMB) coś zjeść. Na końcu dla ludzi zupełnie zewnątrz (Lublin, SKarżysko) zorganizowaliśmy krótką wycieczkę po centrum zakończoną lodami.

Myślę, że teraz pogoda chyba nie sprzyja dłuższym spacerom - tak więc opcja aby gdzieś pod dachem spędzić czas będzie najlepsza (kręgle - fajna rzecz!!). Ja mam teraz kupę roboty ze studentami - nie wiem czy wyrobię na dłużej - ale będę chciał przyjechać na Podpromie poznać nowych ludzi (dzwoniłem do franz.f - też ma przyjechać - niestety już nie Paskiem). Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kręgle to super pomysł, jestem za, szkoda że pogoda jest nie super:( wszystkie paski będą wyglądać jak bałwanki:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w związku z bardzo niekorzystną pogodą proponuję przełożyc nasz spot w Rzeszowie na inny termin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc. Propozycja z postu powyzej do rozwazenia. Ja jestem za przelozeniem spotu na inny termin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności