Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich .Tak sobie pomyslalem ,ze moze juz pora zrobic Spot w Rzeszowie? .Moze na poczatku lutego jesli pogoda bedzie dobra ?.Pogoda na dzien dzisiejszy nawet dopisuje wiec moze i nam dopisze na spotkanie Passatow.O to moja propozycja .Pasuje pomyslec o tym.Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ostatnia propozycja w podkarpackim niespotkała sie z entuzjazmem ale może to ze wzgledu na swieta. Podobno po niedzieli ma sie ochłodzić zobaczymy na jak długo, proszę w takim razie kolegów z Rzeszowa o namiary na miejscowki na spota. Proponował bym gdzieś niezbyt daleko od miasta najlepiej jakiś ośrodek gdzie moznacośzjeśc ciepłego wypić a jak by sie dało ognisko rozpalić to by idealnie było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

To kiedy ten spocik, chętnie zobaczyłbym więcej passków

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się również piszę. To kiedy ten spocik:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość David123

Ja z mila checia bym sie zjawil tylko pewnie spocik bedzie gdzies na weekendzie a mnie nie ma :633::633:- praca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Nie ma nic lepszego od spotu dobrych ,ladnych ,niezawodnych samochodow i ludzi ktorzy kochaja dobre auta tj Passaty.Pasuje zeby wszyscy chetni sie zglosili na forum .Spot na ilosc i jakos najlepszy :) wsumie jak 4 passaty przyjada to tez bedzie :P.Mozna zrobic zjazd np pod hala sportowa Podpromie (ze względu na duzy parking-przewiduje duzo passatow- i latwo trafic ,a pozniej wspolnie pojechac w ciekawe miejsce ,tak jak kolega JACU 6X6 proponowal.W Rzeszowie i na peryferiach jak kto woli są ciekawe bary gdzie mozna spokojnie ...zjesc,gulnąć, pogadac.Teraz tylko data ? a blizej oczekiwanej daty zobaczy czy nam pogoda dopisze. Moze w pierwszej polowie lutego? ?Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arkaz, uważam, że termin zaproponowany przez ciebie jest jest ok, mnie najbardziej by odpowiadał 13-14 luty.

Myślę, że miejsce spotu - parking pod halą Podpromie - to też dobry pomysł:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ostry--84

Ja jestem za. Spocik może byc na podpromiu. Ustalmy jakąs datę. Ja będe na pewno. Dla mnie moze byc każdy weekend.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuję, żeby każdy z nas zaproponował datę spotu to będzie łatwiej coś ustalić.

Moja pierwsza propozycja to 13-14 luty, ale przypomniałem sobie że 14.02.2009 to Walentynki i pasuję być razem ze swoją ukochaną:635: Dlatego moja aktualna propozycja to 20-21 luty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.Dla mnie takze moze byc 20-21 luty,bo faktycznie 14 luty to nie bardzo wszystkim pasuje.Chociaz jak trzeba by bylo to znalazl bym czas i 14 lutego.Dziewczynie sie mowi ze wujek choruje i jazda na spot ,no ale dobra.Po co sciemniac jak mozna 20-21 luty.Chlopaki pasuje zapelnic caly parking na popdromiu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to organizujcie to może z lubelskiego delegacja się zjawi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sebaa

ja też jestem za spocikiem mało udzielam się na forum ale na spota bym przyjechał mi również by pasował termin 13 /14 luty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli czas pozwoli to też się pojawię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
termin 13 /14 luty

 

nie nie nie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam !!

 

Jeśli mogę zaproponować termin to uważam że niedziela 15 luty była by może lepsza, no i nasze ukochane :) też były by docenione w sobotę i bez problemu pojechalibyśmy sami, albo i z nimi na spocik !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie 15 luty może byc:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

15 luty pasuje mi takze.Co na tą date ''Opiekun i Inni'' ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez się zjawie jak będzie 15 lutego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności