Skocz do zawartości
trol2008

problem ze szparami na łaczeniach

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Ostatnio przechodząc obok swojego paska zauważyłem ze w miejscu gdzie łączy sie tylni zderzak z karoseria mam sporo szparę (idealnie pod tylnymi lewymi światłami ) szczelina która zaczyna sie obok drzwi pasażera jest najpierw mała taka jak powinna być i jaka jest po drugiej stronie ale potem stopniowo sie rozszerza.

Dziwne ale wczesniej tego nie zauważyłem , dopiero ostatnio to dostrzegłem. boje sie ze może być to oznaka tego ze cos było tam majstrowane a co najgorsze był tam uderzony w tym miejscu.

 

samochodzik jest z 2002r

sedan

 

 

 

z góry dziekuje za wszelka pomoc .

 

PS. Jak można przymocować dachowa listwę maskującą ? ostatnio tak jakby mi sie wypałęczyła , tzn. jeden koniec siedzi dobrze ale drugi jest jakby lekko uniesiony w górę i ułożony bokiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio przechodząc obok swojego paska zauważyłem ze w miejscu gdzie łączy sie tylni zderzak z karoseria mam sporo szparę (idealnie pod tylnymi lewymi światłami ) szczelina która zaczyna sie obok drzwi pasażera jest najpierw mała taka jak powinna być i jaka jest po drugiej stronie ale potem stopniowo sie rozszerza.

Dziwne ale wczesniej tego nie zauważyłem , dopiero ostatnio to dostrzegłem. boje sie ze może być to oznaka tego ze cos było tam majstrowane a co najgorsze był tam uderzony w tym miejscu.

 

I co niby mamy napisać ?

 

No dobra, spróbuje :)

 

Tak, był uderzony

 

Nie, nie był....

 

 

Jedź do lakiernika/blacharza i Ci powie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

,,Tak, był uderzony " to brzydka odpowiedz wiec lepiej nie pisz tak :-P . chodzi mi o to czy może coś takiego powstać na skutek czegoś , czytałem na forum ze przedni zderzak może być krzywo założony w czasie zmiany rozrządu no ale na tyle rzadko kiedy coś sie robi .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trol2008

 

Nakładka zderzaka jest wsunięta w prowadnice , które są z obu stron ; pomiędzy wnęką koła a tyłem nakładki- być może prowadnica się obluzowała lub jest wręcz urwane mocowanie z jednej strony.;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli wizyta u blacharza jest jak najbardziej wskazana ? :-)

 

A czy ktoś mi doradzi odnośnie tych listw maskujących ? ( chodzi mi o takie dwie listwy które znajdują sie na dachu i maskują rowki które znajdują sie na nim. Po każdej stronie samochodu od strony drzwi ok 5 cm od krawędzi dachu )

 

,,Jak można przymocować dachowa listwę maskującą ? ostatnio tak jakby mi sie wypałęczyła , tzn. jeden koniec siedzi dobrze ale drugi jest jakby lekko uniesiony w górę i ułożony bokiem. "

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a co najgorsze był tam uderzony w tym miejscu.

 

 

a nawet jak byl uderzony ? smieszycie mnie tym swoim strachem do udezonych samochodów, chcecie nowy idzcie do salonu, a i tam lepiej wezcie ze soba miernik do grubosci powloki lakierniczej.

 

sciagnac zderzak zobaczyc co sie zepsulo, wymienic i spokój.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności