Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem w stanie wymienić to sam bez planowania głowicy? A jeżeli nie to ile może mnie wynieść robocizna u mechanika?

 

W Q service zaśpiewali mi 1200 złotych !!!

 

Kolejny 2000 tyś.!!!

 

Może zacząć od samodzielnej wymiany uszczelniaczy bez zdejmowania głowicy?;/

Edytowane przez wertum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz garaz i kanał to zmienisz bez wyjmowania silnika, planowanie głowicy u nas to kolo 80 zł zmien tez uszczelniacze i dotrzyj zawory. Pracochłonne to ale nie skomplikowane pod warunkiem ze masz gdzie robić i masz jakietakie pojęcie o tym co będziesz robił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie moje pojęcie ogranicza się do pozycji wydawnictwa komunikacji "sam naprawiam - passat b3/b4" styknie?

 

Byłbym mega wdzięczny, gdyby ktoś mi podał instrukcję krok po kroku. Wtedy ze wsparciem technicznego teścia "krok po kroku" dałbym radę

Edytowane przez wertum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krok po kroku rozbierasz i krok po kroku składasz ja jak robie pierwszy raz silnik to robie fotki coby potem nie szukać gdzie jakie wtyczki i wężyki idą, choś potem i tak na nie nie patrze bo w inne miejsce nie pasują. Po prostu rozbierasz wszystko po kolei myjesz wkładasz noweczęści i składasz proste. Musisz mieć klucz dynamomentryczny i sciskacz do pierscieni i to tyle ze specjalistycznych narzedzi. Rozrząd ustawiasz na znaki dla pewności robisz swoje znaki. A przede wszystkim pilnujesz czystości przy rozbieraniu i składaniu bo piach zabije momentalnie silnik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dorzucić do tego wszelakie momenty dokręcania i dobry klucz dynamometryczny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy ktokolwiek z was stosował te cuda - ceramizery?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności