Skocz do zawartości
Remek

Formuła 1- dyskusje

Rekomendowane odpowiedzi

jacku ( jesli moge tak mowic :) ) to jest piekno sportu Hulkenberg dzis wygrywa a nikt na niego nie stawial lech poznan wygral a nawet nikomu przez mysl nie przeszlo ze wygra i to jak :) jutro tak jak ty bede ogladal ten malo przewidywalny sport i takze licze na dobry wynik kubka :) pozdrawiam milego wieczoru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja do Ciebie nie piszę, "Jacusiu", więc daruj sobie te zdrobnienia.
Ja nie widzę żadnego problemu ale jak widzę ty masz wielki
Mój nick brzmi zdecydowanie inaczej.
Jak ci powyżej napisałem jak byś miał nicka napisanego po rosyjsku wiedziałbym jak go odmieniać angielski nie jest moją najmocniejszą stroną.Motomouse kolega google nie tłumaczy a po rozdzieleniu moto od mouse wypluwa
1. rzeczownik

1. mysz

2. podbite oko

2. czasownik

1. myszkować

2. polować na myszy

Wybacz ale nie będę dochodził o co chodzi czy o mysz, podbite oko czy myszkowanie czy polowanie na myszy
Bo nie trafił z ciśnieniem ? Zresztą - wyjechał na slikach przed Hulkenbergiem, co niestety rzeczywiście okazało się być odrobinę zbyt wcześnie.
Wielkie dzięki za podzielenie się ze mną twoją wiedzą

 

---------- Post added at 21:55 ---------- Previous post was at 21:47 ----------

 

jacku ( jesli moge tak mowic ) to jest piekno sportu Hulkenberg dzis wygrywa a nikt na niego nie stawial lech poznan wygral a nawet nikomu przez mysl nie przeszlo ze wygra i to jak jutro tak jak ty bede ogladal ten malo przewidywalny sport i takze licze na dobry wynik kubka
Ja nie mam problemu ze swoim imieniem ani nickiem. Jak wielu ludzi z forum mnie zna nigdy mimo swojego wieku nie trawiłem tytułów typu pan albo jeszcze inne (wynika to z mojej pracy z ludźmi młodymi). Różnie do mnie mówiono nie obrażałem się nigdy, nie toleruję tylko chamskich odzywek a za więzienne jestem w stanie pojechać i zapie..lić. Będę jutro patrzył jeśli nie będę miał pilnego wyjazdu i również życzę wszystkim miłego wieczoru.

BTW Marcinie pozwalam ci mówić do mnie Jacusiu :P Nawet w realu :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nie ma co sobie nerwów psuć i na przyszłość po prostu olewajmy naszego wielkiego wszechwiedzącego guru F1 ;) Pisanie czegokolwiek w odniesieniu do niego to tylko woda na młyn...

 

Dziękuję, dobranoc. Koniec imprezy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie Dobrze wiemy że "kolega" motomouse jest najlepszym znawcą F1 od nas wszystkich i za nie długo moze zobaczymy go jako sedziego w F1 :D

Nie komentuje tego co pisze bo mi ręce opadły i mi sie po prostu nie chce :ok:

Co do Kwalifikacji

Kubek zawalił i tłumaczenie że walczył z bolidem juz mi sie znudziło Jak jest dalej niz 4 pole to zawsze szuka jakiejś wymówki

Hulkenberg wielkie brawa On walczy o pozostanie w F1 a że nie ma sponsorów to musi pokazać ze jest dobrym kierowcą

Petrov powinien byc zawsze w pierwszej 10-tce a nie że dzisiaj mu sie udało to juz wielki kierowca - popierdułka a nie kierowaca który gdyby nie sponsorzy to by oglądał wyścigi tak jak i my przed TV w domu popijająć piwko herbatke soczek malinowy ...

Mam nadzieje jak kolega wojta i inni że Kubek bedzie sie przebijał do przodu :)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wy jak zwykle zamiast spokojnie pogadać co było, jak było to zachowujecie się jak dzieciaki w piaskownicy... Jeden mądzrzejszy od drugiego.

Banda debili.

Wsadzcie sobie wszyscy ten cały wątek tam gdzie słońce nie dochodzi...

Dzięki za zepsucie tematu.

Tyle odemnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Banda debili.

Mam nadzieję , że Cie ban nie ominie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie oco tu Robkowi chodziło że tak rękami wymachiwał :D

Przechwytywanie.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiecie oco tu Robkowi chodziło że tak rękami wymachiwał :D

 

nie. oświecisz nas?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wsadzcie sobie wszyscy ten cały wątek tam gdzie słońce nie dochodzi...

Pogieło Cię 1749 postów :debil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
...najważniejsze jest aby Robert wygrywał.

I to powinno zakończyć zbędną dyskusję, a w ogóle nie powinny się tu znaleźć impertynencje czynione przez motomouse czy tym bardziej adam75pl.

 

Jeżeli się komuś nie podobają opinie innych to nikt nikogo nie zmusza, żeby brał udział w tej dyskusji!

Edytowane przez Grześko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie. oświecisz nas?

No właśnie też nie wiem :)

Czekam na studio sprt na włoskiej TV to moze coś sie dowiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się dowiesz to napisz , też jestem ciekaw "co miał na myśli" Robert :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiecie oco tu Robkowi chodziło że tak rękami wymachiwał

 

Może o to, że podczas "czasowego" okrążenia Pietrow wyjechał z aleji serwisowej wprost pod Roberta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a wy jak zwykle zamiast spokojnie pogadać co było, jak było to zachowujecie się jak dzieciaki w piaskownicy... Jeden mądzrzejszy od drugiego.

Banda debili.

Wsadzcie sobie wszyscy ten cały wątek tam gdzie słońce nie dochodzi...

Dzięki za zepsucie tematu.

Tyle odemnie.

szkoda gadac mieszkasz blisko mam nadzieje ze okaze cie kiedys co o tym tekscie mysle a ty do tego czasu przeprosisz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie kończmy tę dziwną dyskusję.

motomouse ma może i większe wiadomości od nas (nie neguję ich) ale mógłbyś Marcinie czasami je poprzeć jakimś linkiem a nie wymądrzać się. Twoje zainteresowanie F1 jest niezaprzeczalne i jesteś bardziej oczytany (oblatany) niż my (ja). Być może jesteś w jakiś sposób związany ze sportami motoryzacyjnymi, ale ja wolę tę nutkę czarów i niewiadomych w tym sporcie a nie suche fakty, gdyż nie zawsze one są wymierne co do tak nieprzewidywalnego sportu (Hulkenberg mimo iż miał inne ciśnienie w oponach niż inni i nawet kolega z teamu ;) ). Co do Kubicy jestem jego kibicem bo to Polak i proszę mi wybaczyć że tak kibicuję polakowi a nie Niemcowi czy Hiszpanowi czy jakiemu innemu Brazylijczykowi. A dlaczego ano dlatego bo cieszę się jak nasz kraj uciskany przez wiele lat i stojący w rankingach na samym prawie końcu (żyłem w tym kraju) jest reprezentowany przez jedynego Polaka. A nasi sportowcy nie patrzą wstecz tylko nie mając żadnych skrupułów walczą nie patrząc że kiedyś nie mogliśmy być lepsi od na przykład ruskich, bo za to można było wylecieć z drużyny albo wręcz pójść w zapomnienie (Kozakiewicz). Jak dla mnie to jest wykładnią mojego siedzenia przed TV (nawet słuchanie Borowczyka). I czy to się komuś podoba czy nie napiszę tutaj zawsze to co myślę. A czy to będą wnikliwe obserwacje czy nie gów.o mnie to obchodzi. Nie znam się na przepisach F1 bo tak naprawdę to chcę aby Robert zwyciężał a wówczas się pytam dlaczego przejechał przez Pit stop skoro nic nie zrobił albo dlaczego wygrażał Petrowowi bo nie wiem a nie chcę i nie mam czasu czytać plotek z innych stron. Dlatego Robert jedź, jedź :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słyszeliście że Battona napadli i chcieli go okraść ?? To wiadomośc z ostatniej chwili ale tylko tyle wiem że wczoraj po kwalifikacjach jechał autem i go napadli:zeco

o 15 bedzie sport na włoskiej Tv to moze czegs wiecej sie dowiem

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Słyszeliście że Battona napadli i chcieli go okraść ??
Czytałem artykuł na wp.pl i podobno to "normalne" w Sao Paulo gdy przychodzi czas wyścigów.
"Normalne" :eek:
Podczas ucieczki szofer Buttona uszkodził pięć innych pojazdów. - Uratowało nas tylko jego szybkie myślenie i działanie - przyznaje menedżer Goddard.
No to MacLaren ma nowego szybko myślącego kierowcę. :D Bo Button nie zdążył pomyśleć
Button nie ukrywa strachu. - Byłem przerażony. Zobaczyłem mężczyznę z pałką i pistoletem. Nie wiedziałem, co się dzieje - mówi kierowca.
;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no cóż Robert nie zachwycił :( szkoda że Alonso nie dogonił Webbera, za tydzień będzie bardzo gorąco

 

P.S. czekam na obszerny wywód forumowego omnibusa niech powali nas amatorów na kolana swoimi teoriami :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no cóż Robert nie zachwycił

 

Dziwne ,że po pit stopach stracił swoje dobre 6 miejsce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności