Skocz do zawartości
Remek

Formuła 1- dyskusje

Rekomendowane odpowiedzi

Warto zauważyć, że po każdym restarcie wyścigu Robert zostawał daleko z tyłu, za poprzedzającym go rywalem, zamiast trzymać się go :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A moze taktyka Kubka byla prosta-jechac swoje,bez szalenstw i czekac jak inni sami sie wyeliminuja
Inna sprawa że znowu Roberta mechanicy zawalili a szkoda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Warto zauważyć, że po każdym restarcie wyścigu Robert zostawał daleko z tyłu

 

Robert ma kłopoty z odpowiednim dogrzaniem opon - takie restarty to dla niego zawsze kłopot. Wynika to z tego, że Renault ma problemy z dociskiem aerodynamicznym i przy wolnej jeździe brakuje odpowiedniej siły dociskającej koła.

 

Inna sprawa że znowu Roberta mechanicy zawalili

 

A gdzie zawalili ? Bo chyba inny wyścig oglądaliśmy.

 

A co do kilku głosów "szkoda mi Webbera" - szkoda ? Szkoda największej miernoty, która ma szansę zdobyć WCC ? Szkoda największego tchórza na torze ? Szkoda kogo ? Ten człowiek po raz kolejny dzisiaj pokazał, że ściganie się bolidem F1 to nie jest jego bajka. Nie dość, że wykręcił spina z własnej głupoty, to na dodatek po kontakcie z bandą zapolował sobie na Alonso - nie wyszło mu i dostało się Rosbergowi. Całe to jego pitolenie o bezpieczeństwie psu na budę - zachował się jak ostatni debil dziś.

 

Zresztą Vettel nie lepszy ... ciemno mu się robiło ... Ciemno to mi się robi jak widzę tą dwójkę marnującą cały potencjał RB. Każdy inny kierowca z czołówki mając do dyspozycji ten sprzęt od kilku wyścigów świętowałby zdobycie mistrzostwa.

Edytowane przez motomouse

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Vettel nie lepszy ... ciemno mu się robiło ... Ciemno to mi się robi jak widzę tą dwójkę marnującą cały potencjał RB. Każdy inny kierowca z czołówki mając do dyspozycji ten sprzęt od kilku wyścigów świętowałby zdobycie mistrzostwa.

Zgodze sie tylko z tym

Reszte co napisałeś to pier****nie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Reszte co napisałeś to pier****nie

 

Tak, tak ... [ame]

[/ame] - to najlepiej podsumowuje Webbera i jego narzekania na wodę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Reszte co napisałeś to pier****nie :)

 

zgadzam się z Tobą całkowicie Polski :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak, tak ...
- to najlepiej podsumowuje Webbera i jego narzekania na wodę.

Nie wiem na jakiej TV ogladałeś ale na raiuno zaraz jak tylko Weeber doszedł do "pit" i zapytany przez dziennikarza (z rai) Co sie stało - powiedział ze to jego błąd a natomiast Petrov zwalał na mokry tor i złe warunki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zaraz jak tylko Weeber doszedł do "pit" i zapytany przez dziennikarza (z rai) Co sie stało - powiedział ze to jego błąd

 

Ależ oczywiście. A co innego miał powiedzieć ? Że wiewiórka mu przebiegła drogę ?

 

Webber nie nadaje się na mistrza świata - jeśli zdobędzie tytuł to będzie najgorszym WCC od czasów Villeneuve'a.

 

A co do jego narzekania na "niebezpieczne warunki" - nie po raz pierwszy trzęsie portkami - ten filmik wyżej jest z Malezji - w dzisiejszym wyścigu też się skompromitował najpierw próbując namówić kierowców na przerwanie wyścigu podczas czerwonej flagi, a później "nie widząc poprawy warunków" jadąc za SC, w momencie gdy zespoły zaczęły rozważać przejście na intermediaty. A najbardziej darł łacha z Webbera Hamilton wymieniając uprzejme uwagi na ten temat ze swoim inżynierem.

 

natomiast Petrov zwalał na mokry tor i złe warunki

 

Wicia to jest największa zagadka tegorocznego sezonu - większość ludzi się zastanawia dlaczego on w ogóle jeszcze jeździ w RF1. Ba, pytanie brzmi : dlaczego Bulion zastanawia się nad tym, czy zatrudnić go w przyszłym roku.

Edytowane przez motomouse

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie dość, że wykręcił spina z własnej głupoty, to na dodatek po kontakcie z bandą zapolował sobie na Alonso -

 

Jakos nie wydaje mi sie zeby ktokolwiek o zdrowych zmyslach nadstawial sie na uderzenie bolidu konkurenta jadacego ponad 200km/h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak Marcin może wystartujesz w F1 bo teorię masz opanowaną. To i kierowca z ciebie pewnie niezły. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jadacego ponad 200km/h

 

Ale gdzie ? Bo chyba nie mówisz o miejscu w którym Webber zdjął Rosberga. W takich warunkach to po wyjściu z 12 i na dohamowaniu do 13 ( czyli tam gdzie Rosberg jechał już po trawie ) jechali może 100 km/h.

 

No tak Marcin może wystartujesz w F1

 

Trochę Ci się ta ironia nie udała. Aby widzieć co się dzieje na torze nie trzeba być posiadaczem superlicencji, a wystarczy tylko interesować się tym trochę dłużej niż od 2006 r. i nie tylko jak jest weekend wyścigowy. A, no i w sumie należałoby też nie słuchać głupot opowiadanych przez polsatowskie słoneczka :)

 

To i kierowca z ciebie pewnie niezły.

 

Aha. Czy to, że wiem jak działa samolot, jakie prawa sprawiają to, że startuje, leci i ląduje robi ze mnie pilota z Top Gun ? Nie. Tak samo jak nie każdy krytyk filmowy nie jest reżyserem, matematyk kryptologiem, itd. Ale dziękuję - radzę sobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ktoś was pamięta webbera z poprzednich lat ? Ja podobnie jak Marcin jestem przeciwny sytuacji, w której to webber ma być mistrzem. Są kierowcy wybitni w tej stawce, ale są też tacy którzy być muszą w teamie, bo taka jest polityka. Czasem im odbija i wydaje się. że mogą wygrać złoty tłok :) Nie każdy team zatrudnia geniuszy, aczkolwiek raz było gorąco jak hamilton z alosno jezdzili razem. Tu znów za dużo razem. Teraz jest to w miarę poukładane (ham/baton, alosno/masa, miernota/vettel etc).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak tak niech wygra idiota Vettel który potrafi tylko walić w innych kierowców i twierdzić że to nie jego wina otwóżcie oczy motomouse i -pit

 

po kontakcie z bandą zapolował sobie na Alonso - nie wyszło mu i dostało się Rosbergowi.

 

po tym Twoim stwierdzeniu chciałem Ci coś napisać ale jestem zbyt kulturalny nie poniżaj się człowieku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja stawiam na Alonso ,że to on wygra.Vettela jakoś nie lubię ,po prostu dostał dobre auto i to pomaga mu w wygrywaniu wyścigów ,ale samo auto to nie wszystko.A ta wypowiedz motomouse ,że zapolował na Alonso a dostał Rosberg to zostawię bez komentarza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Trochę Ci się ta ironia nie udała.
No coment
Czy to, że wiem jak działa samolot, jakie prawa sprawiają to, że startuje, leci i ląduje robi ze mnie pilota z Top Gun ?
Nie. Tak samo jak nie każdy krytyk filmowy nie jest reżyserem, matematyk kryptologiem, itd.
Także no coment
Ale dziękuję - radzę sobie.
Masz wysokie mniemanie o sobie. No cóż niektórzy tacy się rodzą. Współczuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tak tak niech wygra idiota Vettel który potrafi tylko walić w innych kierowców i twierdzić że to nie jego wina otwóżcie oczy motomouse i -pit

 

Nie nerwuj się :)

 

To że Vettel jest niedojrzały to inna rzecz, ale ma zadatki. Hamilton też miał trudne początki, czasem dalej jest nieokiełznany. Ja nie oceniam tego, czy wali czy nie wali :)

Pozwoliłem sobie jedynie wtrącić iż Webber nie jest IMHO kandydatem na mistrza, w przeciwieństwie do innych. Po prostu mu się udało, iż ma dobry motor i team.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pozwoliłem sobie jedynie wtrącić iż Webber nie jest IMHO kandydatem na mistrza, w przeciwieństwie do innych. Po prostu mu się udało, iż ma dobry motor i team.

 

to samo tyczy się Vettela mi Hamiltona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kampania nienawisci przeciwko weberowi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kampania nienawisci przeciwko weberowi ?

Przeciw wszystkim oprócz Kubicy i Alonso. Nawet forumowiczom się dostaje :lol2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności