Skocz do zawartości
Remek

Formuła 1- dyskusje

Rekomendowane odpowiedzi

pooooszli :drive:

 

:hyhy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie teraz widać że Kubica jest jednym z najlepszych kierowców w F1 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś jeszcze wątpi w umiejętności i talent Kubicy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

he he .. dobrze że ktoś gaśnice kierowcy podał :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nuda nuda nuda do momentu w którym bawełniarz pokazał jak się jeździ :D szkoda Robusia ale dzięki temu pokazał szkołę jazdy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nuda nuda nuda do momentu...

Wojtek, jeżeli ten wyścig od początku był według Ciebie nudny to od F1 lepiej zacznij oglądać transmisje skoków z wieży do basenu bez wody.

Tam będzie się troszkę więcej działo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wojtek, jeżeli ten wyścig od początku był według Ciebie nudny to od F1 lepiej zacznij oglądać transmisje skoków z wieży do basenu bez wody.

Tam będzie się troszkę więcej działo.

 

forum jest po to żeby komentować i jak dla mnie (pewnie też dla innych osób) był nudny do pewnego momentu więc proszę Cię nie pouczaj mnie co mam robić.

 

P.S. pewnie nie raz przeklinałeś swoje auto jak Ci się zepsuło więc trzeba było zmienić albo przesiąść się na rower

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wyścigi F1 co chwila są nudne to po jaką cholerę to oglądacie!?!
Bo startuje Robert :D
Albo Was to interesuje - sposób rozgrywania startu, pit-stopów, sposoby pokonywania zakrętów i ewentualne wyprzedzanie
Jak najbardziej
F1 to nie tylko wyprzedzanie się
A jednak i Robert to pokazał :P
Każdy z Nas chciałby zapewne, żeby Kubica zajmował zawsze pierwsze miejsce
A ty nie?
(a wtedy też na pewno wielu napisałoby, że jest to nudne)
Myślę że nie, każdy by z miłą chęcią oglądał. Nawet moja żonka i matka. :P
Jeżeli wyścigi F1 (przynajmniej niektóre) uważacie za nudne to co powinno się powiedzieć o praktycznie wszystkich wyścigach NASCAR lub Formule INDY, rozgrywanych na torach owalnych? Tam dopiero wieje nudą (według zasad wyznawanych przez "nudziarzy"), a jednak przecież na te wyścigi przychodzą dziesiątki (jak nie setki) tysięcy ludzi i nie uważają ich za nudne.
Bo przychodzą popatrzeć na wypadki, które tam są dopiero widowiskowe.
Przyjemnego oglądania nienudnego Grand Prix Singapuru
Podziękował ale ten nie był nudny, a może był bo ja widziałem to co najważniejsze. :D

 

---------- Post added at 16:24 ---------- Previous post was at 16:24 ----------

 

był nudny do pewnego momentu
Taaak to może w tym momencie wysłano mnie na chwilę w traskę.

 

---------- Post added at 16:28 ---------- Previous post was at 16:24 ----------

 

pewnie nie raz przeklinałeś swoje auto jak Ci się zepsuło więc trzeba było zmienić albo przesiąść się na rower
Nooo Wojtku troszkę cię ponioslo. Ale tak naprawdę widziałem kraksy, wymianny dziobu w którymś z bolidów. Porażkę Hamiltona :D Palący się bolid Kovalainena. I piękną jazdę Roberta ale dlaczego spadł z 13 na 6 miejsce nie widziałem bo mnie wysłano na dworzec kolejowy. Słyszałem że to po wymianie na felerne ogumienie. W sumie mnie się wyścig podobał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

J@ceq ja cały czas ma dworcach jestem i Cię nie widziałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
J@ceq ja cały czas ma dworcach jestem i Cię nie widziałem.
Bo jak ty jesteś na tym na którym ja byłem, wcześniej przede mną o jakieś 2 godziny?Aby nie schodzić za daleko od tematu ja byłem na późniejszym Pit Stopie. :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm ... nic szczególnie extra nie pokazał przy tym wyprzedzaniu - owszem, było to widowiskowe i efektowne, ale w sumie zrobił to co musiał zrobić - jadąc na świeżym komplecie kół objechał tych, co koła zmieniali ponad 30 okrążeń wcześniej - gdyby ich nie powyprzedzał, to dopiero byłaby plama. A ci wyprzedzani w sumie też za bardzo się nie stawiali ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ci wyprzedzani w sumie też za bardzo się nie stawiali
Niby tak a czemu się nie stawiali? Przecież któryś mógł przytrzymać Roberta. To że wymieniali 30 okrążeń wcześniej nie Roberta ani teamu Renault wina. I to jest walka którą chcemy widzieć na torze. Robert też nie zmieniał poprzednich opon 30 okrążeń wcześniej tylko dużo później i dlatego miał świeże gumy. :D Dostał opony które nie pozwalały mu na walkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nudaaa totalna wyścig i nikt mnie nie przekona że było w nim coś extra co trzymało napięcie...No chyba że rozbitkowie i SC :D Robert hmm uważacie że to były jakieś mega waleczne wyprzedzania ?? Przejechał koło nich jak każdy by to zrobił z czołowki dysponujący lepszym autem. Więc sorki ale

Ktoś jeszcze wątpi w umiejętności i talent Kubicy?
tu swojego talentu nie pokazał. Talentem mógł błysnąć na starcie bo było miejsce żeby Rosberga objechać cóż po raz kolejny się nie udało...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nudaaa totalna wyścig i nikt mnie nie przekona że było w nim coś extra

No to chyba patrzyłeś na coś innego a nie GP .

Przejechał koło nich jak każdy by to zrobił z czołowki dysponujący lepszym autem

Jakoś Massa w ferrarce nie dał rady a Kubica jednak potrafił jadąc gorszym sprzętem.

tu swojego talentu nie pokazał.

Ja nie jestem fanem Kubicy ale przyznać muszę że facet zna się na swoim fachu.

Talentem mógł błysnąć na starcie

Zobacz sobie powtórki startu z kilkudziesięciu opcji startu jakąś musiał wybrać a było ciasno.

 

Alonso powoli na mistrza oby tak dalej.

Nick jak był do dupy tak jest dalej.

Ogólnie ciekawy wyścig choćby ze względu na sam tor.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakoś Massa w ferrarce nie dał rady

 

Massa, który miał te same opony od 3 okrążenia ... proszę Cię ... Ci przed nim mieli opony jakieś 15 okrążeń świeższe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zabawni jestescie klocac sie w sprawie talentu kubicy :) ja tam jego fanem nie jestem ale z racji ze jest polakiem kibicuje mu :) czy ma talent ? nie raz to udowodnil i dzis kolejny raz potwierdzil zreszta w f1 beztalencia nie jezdza no oprucz pietrow ( wnosi kase do zespolu ) no i nasz kochany nikus ( jezdzi za drobna kase lub niebylo juz nikogo lepszego )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Massa, który miał te same opony od 3 okrążenia ... proszę Cię ... Ci przed nim mieli opony jakieś 15 okrążeń świeższe.

Tylko zauważ od którego okrążenia Massa się za nimi Pie.....ił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

massa mimo wszystko tez pokazal klase troche tych miejsc podskoczyl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nooo Wojtku troszkę cię ponioslo. Ale tak naprawdę widziałem kraksy, wymianny dziobu w którymś z bolidów. Porażkę Hamiltona :D Palący się bolid Kovalainena. I piękną jazdę Roberta ale dlaczego spadł z 13 na 6 miejsce nie widziałem bo mnie wysłano na dworzec kolejowy. Słyszałem że to po wymianie na felerne ogumienie. W sumie mnie się wyścig podobał.

 

Nie poniosło, nie poniosło a nudą wiało do pewnego momentu czyli do drugiego SC wtedy to posypały się ciekawe rzeczy na torze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności