Skocz do zawartości
Remek

Formuła 1- dyskusje

Rekomendowane odpowiedzi

No Alonso się poszczęściło, fakt.

Barichello chyba odpadnie po tym sezonie. Schumi pewnie też choć dużo jego porażek zarzucają ustawieniom samochodu..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alonso także powinien zostać ukaranyza wyprzedzenie Massy przy wjeździe do PIT

Nie mówie tylko o Hamiltonie

Ja oglądałem na Włoskiej TV bo nie znosze borowczyka i tego drugiego co byl w Chinach i Włoscy komentatorzy gdzie są także w PIT wszyscy zgodnie mówili że Hamilton Alonso Vetel powinni zostać ukarani Alonso dostał kare za Falstart ale juz za niebezpieczną jazde przed wjazdem do PIT nie !! więc nie napie****m tylko na Hamiltona

 

---------- Post added at 13:20 ---------- Previous post was at 13:16 ----------

 

Koleś ma świadomość że jest nietykalny (a ja osobiście nie lubię nietykalnych, za dużo ich było w czasach komuny) i tym przysparza sobie wrogów. Już coraz głośniej się o tym mówi wokół samej F1. Takie jest moje zdanie i tyle.

Popieram Jacku za bardzo jest pewny że nic mu nie grozi żadna kara żadne upomnienie

W ostatnim wyścigu jak Pietrov chciał go wyprzedzić na prostej-meta to też było niezgodne z regulaminem takie "zygzakowanie" i co i też nie został nawet upomniany !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
i co i też nie został nawet upomniany !!

 

Został upomniany przez stewardów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz: szukajka się kłania

 

Która i w jakim sensie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie Tobie :)

a która to już pozostawie wybór zainteresowanym ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i już wiadomo jak "dotkliwą" karę dostał Hamilton (nota bene razem z Vettelem) za niebezpieczną i niezgodną z przepisami jazdę (a Alonso nic). No, ale przecież to jedyny murzynek w F1 i nie można go dyskryminować/prześladować za kolor skóry.

Trzeba być bezczelnym lub idiotą (albo jednym i drugim równocześnie) i do tego ślepym, żeby nie widzieć przewinień Hamiltona, Alonso czy choćby Vettela lub uważać je za mało istotne. Ci sędziowie opamiętają się dopiero jak dojdzie do jakiegoś nieszczęścia (nie daj boże np. śmierci kogoś). Ale wtedy też na pewno wyłgają się stwierdzeniem, że nikt nie mógł przewidzieć takiego obrotu sprawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówiłem że to pupilek jest ale cóż musimy sie z tym pogodzic

screenhunter01apr181623.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jeb.ł ich pies. Ja uważam że to co się dzieje na oczach kibiców i działaczy F1 to jawna gra na nosach i tyle. Tylko tak naprawdę kto na tym zyskuje. Czyżby terroryzm na torze F1 powodowany przez jednego ciemnego, a może to rasizm ? Nic zostaje nam obserwować dalsze wybryki Ham'a'ltona i czekać aż spowoduje groźny w skutkach wypadek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie zauważyliście kto jest jednym z sędziów?

Mnie to bardziej na niemiecki spisek wygląda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech od razu zniosą zasady i zrobią wolną amerykankę, jak mają puszczać takie zachowanie na torze płazem.

P.S

Brawo Robert ,,cały czas do przodu":fala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko jak by go vetel mocniej pchnął to by hami wylądował w czyimś servisie i przejechał kilku mechaników, ciekawe czy wtedy by kare dostał:doh

 

swoja droga dobrze ze mu szwab drogi nie ustąpił:lol2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
apropo świętej krowy bawełny
Nic dodać nic ująć. Tylko za karę wysłać do zbierania bawełny na koszulki forumowe. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wiecej bawelny wiecej mocy ale eh ty pewnie lubisz procesje i 90 kucy ze z..... turbo pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz oficjalnie wiadomo komu bawełniaż robi las.. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
teraz oficjalnie wiadomo komu bawełniaż robi las.. :)

Ja jeszcze dodam że to dla niego wjechał drugi raz SC i SPIER****Ł naszemu Robertowi bycie na podium Bo faktycznie jak teraz pomyśle i po ogladnieciu jeszcze raz wyścigu nie było sensu wpuszczania SC bo lażało kilka drobnych kawałków przedniego spojlera podajże Algersuariego i jak zauważyliście jak długo "żółtki" (służby sprzątające) czekał żeby iść je usunąć i to pewnie też wina sedziów którzy przytrzymali celowo te służby

:wsciekly

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
teraz oficjalnie wiadomo komu bawełniaż robi las..
Czyli mówisz że jest "bambuskiem" kochającym inaczej?
Dalszy ciąg sprawy
No no no, to wiemy z kim. :D
Ja jeszcze dodam że to dla niego wjechał drugi raz SC i SPIER****Ł naszemu Robertowi bycie na podium Bo faktycznie jak teraz pomyśle i po ogladnieciu jeszcze raz wyścigu nie było sensu wpuszczania SC bo lażało kilka drobnych kawałków przedniego spojlera podajże Algersuariego i jak zauważyliście jak długo "żółtki" (służby sprzątające) czekał żeby iść je usunąć i to pewnie też wina sedziów którzy przytrzymali celowo te służby
Wiesz Tomek zacząłem się zastanawiać w czasie wyścigu czemu ten SC jeździ i jeździ (chyba zrobił ze 3 -4 okrążenia) W tym czasie można posprzątać cały tor nie tylko jego fragment. Otworzyłeś mi oczy, Lewis w tym czasie dogonił sobie czołówkę i po restarcie miał do zrobienia tylko psią robotę czyli pozrzucać niewygodne bolidy. Ciekawe kto w końcu mu utrze nosa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zacząłem się zastanawiać w czasie wyścigu czemu ten SC jeździ i jeździ (chyba zrobił ze 3 -4 okrążenia)

 

Będę brutalny i obudzę Was. SC wyjechał bo na torze, blisko idealnej linii jazdy leżały większe kawałki skrzydła. Co przy mokrym torze prawie na pewno skończyło by się najechaniem na te właśnie części i przebiciem opony - gdyby trafiło to na Roberta, to dopiero byłaby wrzawa ;-). Dodatkowo - porządkowi w Chinach nie są szczególnie sprawni i szybcy - Charlie Whiting nie miał z nimi lekkiego życia przez cały weekend i dlatego jego decyzja o wyjeździe SC.

 

A co do długości wyjazdu - SC może zjechać dopiero wtedy, gdy cała stawka ustawi się za liderem wyścigu -nie wcześniej. W tym przypadku SC zjechał jak tylko ustawili się w rządku.

 

Te wszystkie teorie spiskowe są lekko śmieszne ;-) Jak nie BMW, to FIA robi wszystko żeby Kubicy było źle ... proszę Was.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności