Skocz do zawartości
Remek

Formuła 1- dyskusje

Rekomendowane odpowiedzi

Bo wygrał Button, Brytyjczyk. Australijczycy faworyzują bardzo Webbera, brytyjczyków nie lubią :doh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bo wygrał Button, Brytyjczyk. Australijczycy faworyzują bardzo Webbera, brytyjczyków nie lubią :doh

brytyjczyków nie lubią

 

wcale im sie nie dziwie:kumple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie też mnie to zastanawiało ,może Batona nie trawią.Się chyba nie dowiemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No właśnie też mnie to zastanawiało ,może Batona nie trawią.Się chyba nie dowiemy.
co by bylo gdyby hamilton stal na 1 stopniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
co by bylo gdyby hamilton stal na 1 stopniu

Gdyby byli tam polscy kibole stadionowi pewnie poleciałyby banany :(, ale na szczęście ich tam nie ma, a poza tym motokibice to jednak inny gatunek ludzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kamieniowanie:kciuki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gdyby byli tam polscy kibole stadionowi pewnie poleciałyby banany :(, ale na szczęście ich tam nie ma, a poza tym motokibice to jednak inny gatunek ludzi :)

Na szczęście to nie jest sport dla ANTYKIBOLI (Powiedzmy sobie prawde - nie stać ich na takie bilety) Dlatego nasi kibice na F1 to prawdziwa Kultura :) choć na Monzy jak byłem to widziałem też i tych co ledwo na nogach stali ale bydła nie robili :)

No ale powiedzcie mi co z tą flagą ?? Dobrze wisi czy źle ??

Flaga zawieszona źle :)

 

20100328841.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No ale powiedzcie mi co z tą flagą ?? Dobrze wisi czy źle ??

czy to teraz wazne jak kubica pod nia stoi i tak wszyscy wiedza ze to polak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy to teraz wazne jak kubica pod nia stoi i tak wszyscy wiedza ze to polak

Dla mnie ważne :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie to dobrze, flagi opuszcza się w pion zgodnie z ruchem wskazówek zegara.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

choć na Monzy jak byłem to widziałem też i tych co ledwo na nogach stali ale bydła nie robili No jak od środy się baluje,w końcu to nie pielgrzymka ale tak jak piszesz również odwiedziłem kilka GP i zawsze zaje..st .Każdy z każdym potrafi się napić i nie rozrabiać.

 

Kubica jak wiemy mieszka w monaco a tam flaga jest właśnie taka wiec cholera wie jak to interpretuja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do flagi to wg ustawy źle ją zawiesili.

[ame]http://pl.wikipedia.org/wiki/Flaga_Rzeczypospolitej_Polskiej[/ame]

 

No ale jak ktoś wyżej wspomniał biorą pod uwagę flagę Brazylii to nasza flaga jest ok. Niestety wg naszej biurokracji źle ją powiesili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No ale powiedzcie mi co z tą flagą ?? Dobrze wisi czy źle ??

Zacznę od tego, że przynajmniej dwie flagi wiszą tam niezgodnie z zasadami przyjętymi w Polsce, tj. flaga polska i brazylijska (źródło - tutaj).

Natomiast słyszałem, że w wielu krajach przyjęta jest zasada "przekręcania" flagi o kąt 90' zgodnie z ruchem wskazówek zegara i według tej zasady obydwie ww flagi wiszą prawidłowo.

Brytyjczycy nie mają tego problemy, bo ich barwy są na fladze rozmieszczone symetrycznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kubica jak wiemy mieszka w monaco a tam flaga jest właśnie taka wiec cholera wie jak to interpretuja.

Nie ważne gdzie mieszka, ważne skąd jest. Button też mieszka w Monaco, Hamilton w Szwajcarii..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze dodam dwa grosze co do komentatorów polszmatu.

Pan Borowczy nie reformowalny,starego już niczego się nie nauczy.

Maurycy dziś widział więcej szczegółów i w miarę konkretne info i nie bał się poprawić borówy.Może jeszcze coś z niego będzie.

A Zientarski jak pies spuszczony z łańcucha o wszystkim i niczym.

Właśnie teraz sie zastanawiam

Czy taki Polsat nie dostaje uwag od widzów że borowczyk nie nadaje sie do transmitowania takiego sportu jakim jest Formula Może i ma jakieś tam pojęcie ale powinien pisać relacje np dla jakiegoś portalu internetowego (to moje zdanie)

Ja ogladam na włoskim RAI i tu jak kots zjezdza do pitstopa to emocje jak cholera

Dodam jeszcze Dlaczego komentatorzy nie są na miejscu gdzie wyscig tylko w studio ??

Zobaczcie jakie emocje na filmiku Nagrałem to w 2008 r

[ame]

[/ame]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego komentatorzy nie są na miejscu gdzie wyscig tylko w studio ??

Bo stacja nie chce wydawać kasy żeby ich tam wysłać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zacznę od tego, że przynajmniej dwie flagi wiszą tam niezgodnie z zasadami przyjętymi w Polsce

to nie są zasady przyjęte w polsce tylko są to pewne wymogi międzynarodowe które wynikają z ogólno przyjętych zasad w dyplomacji. A to że buraki są nie tylko u nas to widać własnie po wywieszaniu flag. Znów zawodnik z Indonezji, zresztą 10 raz stanął na podium...ci to się mają z pyszna :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to nie są zasady przyjęte w polsce tylko są to pewne wymogi międzynarodowe...

Jakbyś spokojnie i dokładnie przeczytał mój post to pewnie zauważyłbyś, że pisałem tam o "zasadach przyjętych w Polsce", bo w niektórych krajach zasady te są inne (jakie to tam napisałem). Jakie zasady w tym temacie obowiązują w Australii to nie wiem (na razie), ale mogą być takie o jakich wspomniałem, bo flaga brazylijska również wisi "odwrotnie" (biorąc pod uwagę polskie zasady wieszania flag).

PS.

Też ubolewam, że we wszystkich krajach na świecie nie obowiązują identyczne zasady protokołu flagowego!!!

 

---------- Post added at 22:58 ---------- Previous post was at 22:41 ----------

 

Czy taki Polsat nie dostaje uwag od widzów że borowczyk nie nadaje sie do transmitowania takiego sportu...

Owszem, Polsat na pewno dostaje wiele krytycznych uwag na temat pracy p.Borowczyka, ale ponieważ trochę znam to środowisko dziennikarskie to mogę Ci powiedzieć, że tam jak rzadko gdzie indziej, działają układy, układziki i układziątka. Więc niestety dopóki nie znajdzie się ktoś inny, o lepszych "plecach", będziemy musieli jakoś ścierpieć tego "fachowca"

A co do komentowania wyścigu ze studia w Warszawie to tak jak wspomniał adam75pl chodzi tu o koszty.

Edytowane przez Grześko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście to nie jest sport dla ANTYKIBOLI (Powiedzmy sobie prawde - nie stać ich na takie bilety) Dlatego nasi kibice na F1 to prawdziwa Kultura choć na Monzy jak byłem to widziałem też i tych co ledwo na nogach stali ale bydła nie robili

No ale powiedzcie mi co z tą flagą ?? Dobrze wisi czy źle ??

Cytat:

Napisał polski00012

Flaga zawieszona źle

 

Ten obrazek został zmniejszony. Kliknij tutaj aby zobaczyć pełną wersję obrazka. Oryginalne wymiary to 747x488.

 

flaga wisi jak najbardziej prawidłowo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności