Skocz do zawartości
Remek

Formuła 1- dyskusje

Rekomendowane odpowiedzi

Tu się trzeba zgodzić, ponieważ Renault było ostatni raz w czołówce w 2006 roku, później to już było o wiele gorzej.

 

nie przeszadzaj zobacz gdzie było Ferrari i McLaren w zeszłym sezonie a zobacz gdzie teraz są, wszystko bedzie jasne po pierwszych paru wyścigach nowego sezonu, takie gadanie to jak stwierdzenie że jutro będzie koniec świata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tu się trzeba zgodzić, ponieważ Renault było ostatni raz w czołówce w 2006 roku, później to już było o wiele gorzej.

 

A ja jestem dobrej myśli. W 2008 BMW było w czołówce. I co? Coś, co powstało na gruzach Hondy (która chyba sobie do końca nie wybaczy wycofania się z F1) Hondy, która była w ogonku w 2008 teraz rządzi i dzieli. Więc niczego nie można być pewnym. Ja jestem dobrej myśli dlatego, że Robert jest szybki, dobry i... ambitny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem dobrej myśli dlatego, że Robert jest szybki, dobry i... ambitny.

 

amen :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby w nastepnym sezonie nie beda mogli tankowac w czasie wyscigu - to spora zmiana (wszyscy startuja zatankowani pod korek). Nie wiem jak wyglada sprawa z tymi kocami grzewczymi na gumy - byly pogloski, ze maja je wycofywac i nie wiem czy to nie nastapi w sezonie 2010.

Pozyjemy - zobaczymy. Ferrari w tym sezonie jest w srodku stawki, szalu nie ma, a jak wspomnial przedmowca takie Brown GP z Buttonem rozdaje karty.

 

Ja tylko licze, ze bedzie lepiej niz w tym sezonie i ze do Renault przyjdzie jeszcze jakis ciekawy kierowca - miejmy nadzieje, ze nie Nick :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko licze, ze bedzie lepiej niz w tym sezonie i ze do Renault przyjdzie jeszcze jakis ciekawy kierowca - miejmy nadzieje, ze nie Nick :)

 

nawet jak szwab przyjdzie to Robuś będzie No1 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale Helmut ma problem bycia nr 2 - do dzis dnia nie moze pojac jak taki Kubek moze byc lepszy od niego skoro cyt.: "on ma wiecej punktow nic Kubek". Zreszta ta bezplciowa jazda Nicka mnie wqrw.... do granic mozliwosci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie to nie jest dobry wybór powinien iść do Toyoty widać że bolidy są już bardzo konkurencyjne tylko że kierowcy do bani.Po za tym jeden z największych budżetów .Reno raczej nic nie zwojuje od momentu jak nie ma Briatore to nie ma ich kto za gęby trzymać.A facet miał pojęcie o tym co robi(czasami aż nadto).Na przyszły sezon gwarantuję że Mac i Ferrarki będą bardzo mocne .Wskazanie na Maca i wszystkie inne zespoły które będą miały silniki merca.Ale to przyszłość zobaczymy co będzie dalej >Ja jeszcze zniecierpliwiony tym co będzie robił Kimas bo jest opcja że będzie jeździł w rajdach pod Fiatem ale to chyba was nie interesuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Według mnie to nie jest dobry wybór powinien iść do Toyoty

 

Ale Toyota odpadła właśnie ze względu na niepewną sytuację w F1. Pogłoski chodziły, że mają się wycofać już po tym sezonie, a jak nie po tym, to w następnym. A i budżet mają ciąć. Tu Robert wybrał zespół, który mu zagwarantuje walkę przez cały sezon, a nie w połowie ogłosi, że się wycofuje i nie rozwija już bolidu. I tu ja go rozumiem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie, ze kwit podpisal tylko na 1 rok... zachowujac sobie furtke na sezon 2011, ktory w opinii ekspertow moze byc jeszcze lepszy jezeli chodzi o mozliwosci transferowe dla Kubicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Renault pewnie lepsze niż Toyota ale pozostaje jeszcze kwestia sponsorów. ING wycofał się nawet w połowie sezonu po aferze z Piquetem, może nie być łatwo poszukać kogoś kto skusi się sponsorować team Renault.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi sie, ze kwit podpisal tylko na 1 rok...

Nie wiem gdzie, ale dziś gdzieś czytałem, że jednak na dwa lata!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem gdzie, ale dziś gdzieś czytałem, że jednak na dwa lata!!!

 

tak dokładnie na dwa lata 8,5 melona ojro za sezon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tak dokładnie na dwa lata 8,5 melona ojro za sezon

 

Wojtek skad masz to info... bo ja jedynie widze, ze jest mowa o jezdzie w sezonie 2010 w Renault z mozliwoscia przedluzenia ale bez wskazania, jak piszesz 2-letniego kontraktu.

 

Juz znalazlem:

http://www.sport.pl/F1/1,96297,7124683,Robert_Kubica_w_Renault__Dwa_lata__osiem_i_pol_miliona.html

 

Prawdopodobne kolory bolidu jakie znalazlem na necie:

renault30thanniversary3.jpg

Edytowane przez Lestat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozytywne wieści dla Roberta klik

I być może nas użytkowników vw klik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eh, no to by dopiero była piękna sprawa VW w F1! i wiadomo komu bysmy wszyscy kibicowali. Swoją drogą ciekawe, BMW się wycofuje a VW chce się przyłączyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no kurde nie zła loteria :D jak dla mnie to kwalifikacje mogą zakończyć się na Q1 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak dla mnie to kwalifikacje mogą zakończyć się na Q1
Dokladnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najdłuższe kwalifikacje jakie widziałem :D

i tez zgadzam sie ze zakończmy kwalifikacje na Q1 :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczelo sie ladnie wyszlo jak zawsze.... 8 ;/

Edytowane przez Wazzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zaczelo sie ladnie wyszlo jak zawsze.... 8 ;/

 

nic dodac nic ująć :mad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności