Skocz do zawartości
Remek

Formuła 1- dyskusje

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem szczerze że jestem również zadowolony ale......

No właśnie, ile razy zaczynam patrzeć na wyścig zastanawiam się co się przytrafi Robercikowi albo całemu teamowi. Dresowozy się sypią a jak jest wporzo to obsługa walnie jakąś kichę. Dlatego jutro sobie odpuszczę patrzenie i pojadę na giełdę. Moje serducho już jest za słabe na takie emocje. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech tylko na starcie nie da sie wydymac ta cysterna i powinny byc punkty :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem optymistą i liczę co najmniej na 5 miejsce .Może chociaż na koniec sezonu pokarze na co go stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak zwykle szkop musiał coś odpier... :mad: faszysta je... :mad: sory za słownictwo ale na prawde Kubuś stracił przez niego jakieś 5-6 sek :mad:

po za tym tak średnio-ciekawy po za końcówką wyścig ale gratulacje dla Robusia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ziewal, dolicz do tego jeszcze ostatni pit-stop o długości ponad 7 sekund, gdzie każdy inny team robił to w ok. 6,2 - 6,5 sekundy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nudny wyścig Robuś robil co w jego beemce bylo mozliwe Ja juz czekam tylko w jakim Teamie bedzie robek w przyszłym sezonie bo w tym juz wiele nie narobi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez juz laske polozylem na obecny sezon F1.... nuda... nic sie nie dzieje...

Juz nawet Toyota od jakiegos czasu pokazuje, ze ich bolid stac na b. dobre wyniki... A dresowoz... no coz... toczy sie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robert jednak w Renault:

 

Robert Kubica podpisze kontrakt z Renault w ciągu 24 godzin - donoszą portale internetowe zajmujące się tematyką F1. Oficjalna prezentacja Kubicy jako nowego kierowcy francuskiego teamu ma odbyć się we wtorek.

Informację potwierdził wieczorem francuski dziennik "Le Figaro". Zdaniem gazety, polski kierowca dopiął już wszystkie szczegóły kontraktu z Renault, ale zgodę na jego "transfer" musi jeszcze wyrazić dotychczasowy pracodawca - BMW Sauber. Nie powinno to być jednak problemem, gdyż niemiecka ekipa nie została zgłoszona do wyścigów Formuły 1 w przyszłym roku.

 

Jedyną niewiadomą jest to, kto będzie jego partnerem w zespole. Jedną z opcji jest aktualny kierowca Renault - Romain Grosjean. Jednak media spekulują, że we francuskiej stajni może występować również Heikki Kovalainen. Fin po zakończeniu sezonu ma odejść z McLarena.

 

 

Istnieje też trzecia możliwość - do zespołu może powrócić również Brazylijczyk Nelsinho Piquet.

 

Kubica w Renault ma zastąpić dwukrotnego mistrza świata Fernando Alonso, który przenosi się do Ferrari. Hiszpan w zeszłym tygodniu gorąco namawiał szefów francuskiego teamu do zatrudnienia Polaka.

 

źródło: http://sport.onet.pl/0,1248769,2055003,,f1_godziny_do_transferu_kubicy__tylko_jedna_niewiadoma,wiadomosc.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

F1: Kubica oficjalnie w Renault!

 

Robert Kubica został kierowcą Renault. Polak zastąpi dwukrotnego mistrza świata Fernando Alonso.

 

 

Renault oficjalnie potwierdziło, że Robert Kubica w przyszłym sezonie będzie reprezentować barwy tej stajni. Polak ma zastąpić Fernando Alonso, który przechodzi do Ferrari.

 

Jak powiedział dziś rano francuskiemu dziennikowi L'Equipe manager Kubicy, Daniele Morelli, polski kierowca w swoim wyborze kierował się kilkoma kryteriami. - O wyborze Roberta zadecydowały długość kontraktu, nazwisko inżyniera wyścigowego, skład ekipy, jakość silników I osiągnięcia zespołu - powiedział Włoch.

 

zrodlo: http://www.sport.pl/F1/1,96297,7119773,F1__Kubica_oficjalnie_w_Renault_.html

 

--------------------------------

=+DESC"]Oficjalnie: Kubica w Renault

 

Po dwóch dniach oczekiwania Renault nareszcie oficjalnie ogłosiło, że Robert Kubica będzie kierowcą zespołu od przyszłego sezonu. - Jestem bardzo szczęśliwy, że dołączam do Renault w sezonie 2010 - mówi Kubica - Czuję, że mam z tym zespołem specjalną więź, bowiem w 2005 roku wygrałem World Series by Renault. To dało mi szansę na odbycie testów w Barcelonie, co doprowadziło do mojego debiutu w Formule 1.

- Dzielę z Renault mocną mentalność zwycięstwa i czuję się komfortowo w ich przyjaznej grupie i otwartym podejściu. Jestem wysoce umotywowany i z optymizmem wierzę w to, że za rok możemy być na czele stawki i - miejmy nadzieję - walczyć o mistrzostwo świata - dodaje.

 

zrodlo: http://www.motoplaneta.pl/aktualnosci/24485/Oficjalnie:_Kubica_w_Renault

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i gitara :) tylko co ja teraz zrobie z bluzą i koszulką BMW SAUBER ? przefarbuje na żółto :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyrzuc, podrzyj, spal w piz.... ewentualnie przekaz na dary :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponoć Robert w Renówce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ponoć Robert w Renówce.

Taaaa... też to gdzieś słyszałem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
też to gdzieś słyszałem

 

No właśnie wiecie coś więcej na ten temacik ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łysy, a czytałeś wyżej wymienione linki?;) masz wszystko opisane. Decyzja oficjalnie jest już podjęta, wszędzie to znajdziesz, nawet na onecie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam tylko nadzieje, ze faktycznie Renault bedzie sie liczyl w stawce w nastepnym sezonie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nawet na onecie

 

No właśnie więc jak jest sens pisać 4 posty pod rząd że Kubica w Reno?? Czy jeden nie wystarczy, chyba każdy ma radio tv i net w domku ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma miodu, następny sezon też mniej więcej w środku stawki będzie ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie ma miodu, następny sezon też mniej więcej w środku stawki będzie ...

Tu się trzeba zgodzić, ponieważ Renault było ostatni raz w czołówce w 2006 roku, później to już było o wiele gorzej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności