Skocz do zawartości
Remek

Formuła 1- dyskusje

Rekomendowane odpowiedzi

no i czarnuch może podziękować Barichello za pole position :mad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurna i nawet sie nie dowiemy jakby poszło okrążenie Robkowi Jest 9 ale jak mogłoby być ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jest 9 ale jak mogłoby być ??

Odpowiem ci na to pytanie jak góral; mogłoć być ci lepiej albo...........gorzej hej. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Odpowiem ci na to pytanie jak góral; mogłoć być ci lepiej albo...........gorzej hej. :D

To juz zaspokoiłem swoją ciekwaść Twoją odpowiedzią :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kurna i nawet sie nie dowiemy jakby poszło okrążenie Robkowi Jest 9 ale jak mogłoby być ??

 

http://www.sport.pl/F1/1,96297,7082428,Robert_Kubica__Wypadek_Rubensa_pokrzyzowal_nam_plany.html

 

- Z pewnością lepszy czas okrążenia był możliwy - zdradził Kubica w rozmowie z F1.pl. - Pierwszy przejazd podczas Q3 wykonałem na twardszych oponach, aby na decydujące okrążenie zaoszczędzić komplet miękkich.

 

- Niestety, wypadek Rubensa w zakręcie numer 5 dużo nas kosztował. Trudno, warunki były jednakowe dla wszystkich. Gdyby nie kraksa Rubensa, na pewno byłoby dużo lepiej. Mogliśmy być o 0,6-0,7, a może nawet 0,8 dziesiątych szybsi - dodał.

 

 

 

Jak się okazało, krakowianin rozpoczął czasówkę na Marina Bay Street Circuit bez optymalnych ustawień. - W Q1 i Q2 walczyliśmy z bolidem, żeby nadrobić braki w przygotowaniu do kwalifikacji. Podczas drugiego wyjazdu w Q2 udało się znaleźć niezłe ustawienia i znaleźć w czołowej dziesiątce. Niestety, wypadek Rubensa pokrzyżował nam plany - zakończył Robert.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Waga bolidów po kwalifikacjach:

 

1. Hamilton McLaren-Mercedes 660.5 kg

2. Vettel Red Bull-Renault 651.0

3. Rosberg Williams-Toyota 657.5

4. Webber Red Bull-Renault 654.5

5. Barrichello Brawn-Mercedes 655.5

6. Alonso Renault 658.0

7. Glock Toyota 660.5

8. Heidfeld BMW-Sauber 650.0

9. Kubica BMW-Sauber 664.0

10. Kovalainen McLaren-Mercedes 664.5

11. Nakajima Williams-Toyota 680.7

12. Button Brawn-Mercedes 683.0

13. Raikkonen Ferrari 680.5

14. Buemi Toro Rosso-Ferrari 678.0

15. Trulli Toyota 690.9

16. Sutil Force India-Mercedes 693.0

17. Alguersuari Toro Rosso-Ferrari 683.5

18. Fisichella Ferrari 678.5

19. Grosjean Renault 683.0

20. Liuzzi Force India-Mercedes 656.0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ps .Nadchodzi burza :hyhy: Będzie się działo :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i Heidfeld z Pit Lane startuje więc Kubek 7 pole :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no i Heidfeld z Pit Lane startuje więc Kubek 7 pole

I tylko tyle przyjechał 8.

Jak dla mnie to GP totalnie bezpłciowe. Normalnie nuda,nuda,nuda.

Czorny to było wiadomo jak nie popełni błędu to będzie pierwszy niestety silniki maca to potęga.Glock wiele szczęścia .Alfononso znowu szczęście dopisło ale tez klasę kierowcy potwierdza. Rozberg i Vetel normalnie pomyłka jak można samemu sobie spieprzyć wyścig.Kubica, muszę napisać, pewnie przeszkadzała mu ponownie nierówna nawierzchnia i sam nie wiem co jeszcze wymyśli ale pkt.złapał.Kimas mój faworyt to że nie bardzo ma czym jechać to nie zwalnia go z podejmowania trudnych decyzji i powinien dać dużo więcej z siebie,ale chyba już zapada w fiński sen..No i według mnie to mamy już majstra i będzie nim Batton jak dla mnie za duża przewaga pkt.nad Bariczem bo o reszcie już nie wspominam i na pewno będzie robił wszystko aby dojechać na pkt . pozycjach.Normalnie nuda!!!

Edytowane przez harry
błąd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

racja Harry nuda jak cholera i zastanawiam sie po co robić tory gdzie nie da sie wyprzedzać ? no i gdzie te artykuły gdzie było napisane że BMW będzie mocne bo ma nowy pakiet srakiet i chu... wie co jeszcze :mad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jeden punkcik to faktycznie nie sukces, ale jak na ten sezon nie jest źle... Gdyby nie SC to może udałoby się trochę więcej wywalczyć... Ale dziś nie tylko Robert miał pecha...

 

A co do wyścigu to dla mnie w przeciwieństwie do Was był całkiem ciekawy :) Co prawda Bambo praktycznie od początku do końca zdominował :winner_first_h4h: , ale dalej wiele się działo. Znów totalny błąd biemdabliu - Nick z Pit lane :rotfl: Całe szczęście że nie Kubek tym razem :o Zresztą Nickowi niewiele to zaszkodziło.

 

Co do obietnic BMW że będzie lepiej - w tym sezonie już na ich gadki bym nie zwracał uwagi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
...i sam nie wiem co jeszcze wymyśli...

Na ostatnich 10-ciu okrążeniach najprawdopodobniej kończyły mu się hamulce (jak u wszystkich) oraz opony, bo jakoś nie mógł oderwać się od kitajca Nakadżimo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kubica, muszę napisać, pewnie przeszkadzała mu ponownie nierówna nawierzchnia i sam nie wiem co jeszcze wymyśli

 

wypowiedx Kubicy po wyścigu

"Oprócz tego miałem problem ze zużywaniem się tylnych opon. W efekcie tego końcówka wyścigu była ciężka, ponieważ na ostatnich okrążeniach jechałem wolniej."

 

:D:D:D nic dodac nic ująć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyścig faktycznie nie był zadziwiający Myslałem ze bedzie ciekawiej szkoda mi Rosberga i wielkie :padam: dla Glocka Robert nie zabłysnął mało brakło a Nakajima by go "łyknął"

Na treningach byli szybcy w szczegulnosci Hitweld ana wyscigu lipa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to Alonso w Ferrari. Kubek już w Japonii będzie w Renault? Fajnie by było - byłby tam niekwestionowanym liderem i to na niego by stawiali... I zawsze byłem właśnie za takim rozwiązaniem. Renault nie raz pokazał, że ma potencjał i potrafi sdobywać mistrza.

 

Dwukrotny mistrz świata Formuły 1 Hiszpan Fernado Alonso podpisał kontrakt z teamem Ferrari - informują angielskie i hiszpańskie media. Oficjalne ogłoszenie współpracy ma odbyć się podczas Grand Prix Japonii w najbliższy weekend.

Według "The Guardian" Hiszpan zaakceptował warunki trzyletniego kontraktu i będzie partnerował Brazylijczykowi Felipe Massie. Wartość kontraktu Alonso ma wynosić około 30 milionów dolarów. Według hiszpańskiej gazety "AS" Alonso będzie jeździł w czerwonym bolidzie przez lat pięć. Przejście Alonso do Ferrari ma zapoczątkować prawdziwą rewolucję w świecie F1.

 

Obecny kierowca Ferrarii Kimi Raikkonen ma przenieść się do McLarena, gdzie będzie jeździł wraz z Brytyjczykiem Lewisem Hamiltonem.

 

Według wcześniejszych informacji niemal pewne jest, że w przypadku odejścia Alonso z Renault, szefostwo francuskiej stajni, zatrudni polskiego kierowcę BMW Sauber Roberta Kubicę.

 

http://sport.onet.pl/0,1248769,2051205,,f1_alonso_zaczal_rewolucje__odejscie_kubicy_przesadzone,wiadomosc.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ale czekamy na oficjalne komunikaty zespołów bo tak to można sobie jeszcze dużo gdybać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Renault niestety z Briatore pokazał że potrafi zwyciężać facet jaki jest ale potrafił zespół trzymać w ryzach a teraz to kicha.

 

---------- Post added at 16:38 ---------- Previous post was at 16:28 ----------

 

Pewny to teraz tylko Alfoso.Kubica to albo Williams albo Toyota trzeba pamiętać że Kubika chce rocznego kontraktu .

Zresztą macie linka tam http://www.sport.pl/F1/0,0.html Super redaktor jak i komentator.M.Sokół

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To już wiadomo i jak tu teraz kibicować ?Rozumem za mclarenem a sercem z ferrari.Masakra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności