Skocz do zawartości
Remek

Formuła 1- dyskusje

Rekomendowane odpowiedzi

Miejmy nadzieje, że RK powróci w tym sezonie i w pełni przyczyni się do konstrukcji nowego, lepszego bolidu na sezon 2011 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jednal nick lepszy pietrow po przeblysku w pierwszej odslonie dzis wrocil do normy i glupich bledow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja się obawiam że jak RK wróci w przyszłym sezonie to niestety bolid już nie będzie miał takich możliwości jakie ma teraz .

 

możliwości będzie miał takie same ale co z tego jak inni zrobią postępy a reno bez pomocy RK będzie stało w miejscu

 

---------- Post added at 14:04 ---------- Previous post was at 14:04 ----------

 

Miejmy nadzieje, że RK powróci w tym sezonie i w pełni przyczyni się do konstrukcji nowego, lepszego bolidu na sezon 2011

 

w pełni się zgadzam z Michałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
...RK powróci w tym sezonie i w pełni przyczyni się do konstrukcji nowego, lepszego bolidu na sezon 2011

Chyba myślałeś o sezonie 2012, bo sezon 2011 mamy aktualnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grześko racja :) Mea culpa.

 

Alonso i Hamilton chyba pokochali się jeszcze bardziej, niezły cmok w wykonaniu Ferdka :D

Edytowane przez Michal-LKR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Alonso i Hamilton chyba pokochali się jeszcze bardziej, niezły cmok w wykonaniu Ferdka

Może i niezły ale według mnie w tym momencie czorny odpuścił na gazie i się to tak skończyło.

Aaaaa chciałem dodać że to co wyprawia FIA to woła o pomstwę do nieba jak można karać kierowców tj.LH i FA o walkę o lepsze miejsce.F1 stacza się coraz bardziej na dno.

Edytowane przez harry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może i niezły ale według mnie w tym momencie czorny odpuścił na gazie i się to tak skończyło.

Nie zdziwię się jak McLaren przedstawił sędziom telemetrie..że Hamilton nie odpuścił gazu. A kare dostał za wielokrotne zmieniane kierunku (toru) jazdy. I jak sam przyznał to liczył się że dostanie za to kare.

 

Aaaaa chciałem dodać że to co wyprawia FIA to woła o pomstwę do nieba jak można karać kierowców tj.LH i FA o walkę o lepsze miejsce.F1 stacza się coraz bardziej na dno.

Zgadzam się w 100%. Wymyślają tylne skrzydła żeby uatrakcyjnić F1, a jak ktoś chce walczyć to kara.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaaaa chciałem dodać że to co wyprawia FIA to woła o pomstwę do nieba jak można karać kierowców tj.LH i FA o walkę o lepsze miejsce.F1 stacza się coraz bardziej na dno.

Też sie zgadzam

Powinni wrócić do Formuly jaka była jeszcze w roku 2006/2007

Odkąd nie ma tankowania to zaczęla sie lipa

Fakt że i tak bede oglądał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Też sie zgadzam

Powinni wrócić do Formuly jaka była jeszcze w roku 2006/2007

Odkąd nie ma tankowania to zaczęla sie lipa

 

też się zgadzam

 

Fakt że i tak bede oglądał

 

ja mimo wszystko także :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Aaaaa chciałem dodać że to co wyprawia FIA to woła o pomstwę do nieba jak można karać kierowców tj.LH i FA o walkę o lepsze miejsce.F1 stacza się coraz bardziej na dno.

 

no i co za debil wymyślił że to sędziowie decydują czy można urzyć ruchome skrzydło :debil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no i co za debil wymyślił że to sędziowie decydują czy można urzyć ruchome skrzydło

 

jeszcze kilka lat i nie będzie potrzebnych kierowców bolidów bo będą one sterowane radiem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat:

Napisał Polski Zobacz post

Fakt że i tak bede oglądał

ja mimo wszystko także

Również. Nieprzerwanie od kilku lat i chyba już mi to nie minie :)

 

no i co za debil wymyślił że to sędziowie decydują czy można urzyć ruchome skrzydło

To chyba grupa debili z FIA.

 

jeszcze kilka lat i nie będzie potrzebnych kierowców bolidów bo będą one sterowane radiem

Może aż tak źle nie będzie :D. Chociaż niektórzy zawodnicy sterowani radiem są..(Fernando is faster than you, Can you confirm you understood that message?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to teraz to będzie ulubieniec Borowczyka i Zientarskiego:doh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikuś Nikusiem, Robert zaczyna stawać na nogach :) :dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może tak nie jest ale pierwsze co mi przyszło do głowy: fałszywa menda...

Pomyślałem podobnie :)

Robert wstaje na nogi i zaczyna rehabilitacje bo wie ze uciekł mu tytuł

wicemistrza Na Vetela nie ma bola :zeco

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

on nie wstal tylko probowal obciazac noge po wypadku sa to mile info ale bez podniety do chodzenia to jeszcze daleko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
on nie wstal tylko probowal obciazac noge po wypadku sa to mile info ale bez podniety do chodzenia to jeszcze daleko

A co dopiero do pełnej sprawności i poprowadzenia bolidu.Ten sezon według mnie i reali odpada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A co dopiero do pełnej sprawności i poprowadzenia bolidu.Ten sezon według mnie i reali odpada.
bedzie super jak zobaczymy go w sezonie 2012 :(

realnie patrzac f1 to sport wymagajacy swietnej sprawnosci od czlowieka a kubek jej dlugo nie bedzie miec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności