Skocz do zawartości
Remek

Formuła 1- dyskusje

Rekomendowane odpowiedzi

baaaaaaaardzo ciekawy wyścig szkoda że Kubek tak późno założył miękkie gumy :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo duzo sie dzialo :ok: noi faktycznie jakby załozył miekkie opony kilka kółek wcześniej to Rosberg byłby za nim :(

Mówili na raiuno ze Kubek zrobił taki manewr bo podobno zobaczył opone sutila i sie wystraczył Ale zobaczymy co zrobią sedziowie

Dodatkowo trzeba powiedzieć że Kubek jechał z uszkodzonym przednim skrzydłem co go troche zwalniało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powoli się rozkręca ,może następny wyścig będzie lepszy i miał 3 pit stopy a ie 2 jak czołówka,a Szumi każdemu przeszkadzał Robertowi też.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że nie założył wcześniej miękich bo Rosberg widziałby jego tył

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
....Mówili na raiuno ze Kubek zrobił taki manewr bo podobno zobaczył opone sutila i sie wystraczył Ale zobaczymy co zrobią sedziowie ......

Upomniany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmiać mi się chciało jak się dowiedziałam jak to Schumacher niby Roberta nie widział w lusterkach... A to ciekawe - to niby przypadkiem od tak sobie, dla zabawy pojechał na skróty skosić trawnik?

Po za tym dziwi mnie to, że się nim sędziowie nie zainteresowali - tyle razy robić sobie skróty na łukach to już przesada. Niby nie korzystał na tym, ale gdyby tak mieli wszyscy robić... No comments.

Co do GP Europy, nie za bardzo lubię ten tor, jeden z nudniejszych Grand Prix, ale teraz, kiedy nie ma tankowania a do Pit Lane zjeżdża się po opony to kto wie - może będzie się coś działo ciekawego.

Zastanawiam się, czy McLaren będzie na tym torze tak samo dobry jak w Montrealu, czy też Red Bull okaże po raz kolejny no co ich stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noi jesteśmy po QWAL i nasz Robert z 3 lini

Powiem szczerze że jak zobaczyłem próby i pierwsze dwie sesje QWAL miałem małe nadzieje na pierwszą linie a tak głęboko w sobie marzyłem o POOL :)

Oby jutro wyścig był tak emocjonujący jak ostatni w Kanadzie :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde jutro na chrzcinach w knajpie jestem :mad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kurde jutro na chrzcinach w knajpie jestem :mad:

Może maja TV na zapleczu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale urwał Ahhh Ale to było dobre
No urwał i to porządnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale urwał Ahhh Ale to było dobre

Nawet tablicę DHL-u zahaczył :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co jak co ale japoniec pojechał bdb wyścig :D zwłaszcza jak na ostatnim zakręcie Kobayashi objechał Buemiego, a nieco wcześniej Alonso:) zresztą 54 kólka na jednym komplecie opon i takie czasy trzymać... była z nim MOC:hyhy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Urwał tak, że chłopaki w studiu zaczęli krzyczeć o czerwonej fladze :P hehe, ale było groźnie, to fakt. A Kamui poszedł ogniem. Kurde, duzo daje ten cały kanał F...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no szkoda że Kubuś miał dzis słabe jajka :/

 

Polski byłem w restauracji z hotelem takiej dobrej ale TV nie mieli (patałachy )po za pokojami a doba 210 zł więc drogo troche jak za transmisje na szczęście był tam net bezprzewodowy i szwagier pojechał po laptopa :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do Marka Webbera to chyba zbyt dosłownie potraktował tekst reklamy, że Red Bull doda Ci skrzydeł:nono

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny filmik :ok:

[ame]

[/ame]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności