Skocz do zawartości
Remek

Formuła 1- dyskusje

Rekomendowane odpowiedzi

wyścig szału nie robił ale może być :) no i masz racje Bartek szkoda Szumiego :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na dobry początek, Wentyl nie wygrał, git:dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no i masz racje Bartek szkoda Szumiego

 

a już oczyma wyobraźni widziałem go na 3-cim miejscu podium :winner_third_h4h:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi sie bardzo podobalo. zapowiada sie bardzo ciekawy sezon. stawiam na mistrzostwo J. Guzika :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja podziwiam dzis alonso i ice mana zrobili dobra robote ,jeden z niczego zrobil dobry wynik a drugi po tak dlugiej przerwie autem nie oszukujmy sie srednim :) zaskoczyl mnie i niezle namiesza w tym sezonie . co do calosci wyscigu bardzo duzu obiecujacej mlodziezy wysypalo sie w tym sezonie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tez sie wyścig podobal Kurcze chciałem zobaczyć co pokaże "Grojan"

Raikonen dobrze pojechal Maldonado tez świetnie jechał za Alonso

Szkoda mi Szumiego a Massa - porażka jakaś

Fajnie bo za tydzień znowu wyścig :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I co panowie powiecie po kwalifikacjach

Zapowiadaja na jutro deszcz :) czyli bedzie sie działo

Szkoda że Iceman dostał kare i cieszy mnie że paluczek Vetel jest z wyściugu na wyścig coraz dalej

od pool :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli będzie deszcz, a na to się zapowiada, to obstawiam, że Szumi może co poniektórym pokazać jak powinno się jeździć w takich warunkach.

Vettel natomiast, moim zdaniem, nigdy nie był dobry w trudnych warunkach, a szczególnie kiedy musiał jechać na którejś tam pozycji, a nie jako prowadzący więc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyścig bardzo ciekawy, szkoda że Perez wyjechał poza tor bo mogła być zarąbiasta końcówka

nie podobało mi się osobiście, że przerwano wyscig gdzie w sumie mógł trwać dalej, ledwo zacznie padać to albo SC albo czerwona flaga i przez to F1 traci na atrakcyjności

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rzeczywiście dobry wyścig oby takich więcej i tak jak Bartek piszesz szkoda że Perez dał ciała bo faktycznie byłoby ciekawiej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zajebisty wyścig i kurcze szkoda bo była by piekna walka Pereza z Alonso

Ale to że przerwano wyscig to moim zdanie o kilka okrążeń za wcześnie

Zastanawia mnie dlaczeo Vetelowi kazali zjeżdżać do boksu na ostatnim okrążeniu nastepnia kazali mu zostac a w ostateczności kazali mu się zatrzymac !! Dziennikarze włoscy mówili że dlatego zeby mogli zmienic skrzynie lub silnik i ominąc kare

Cieszy mnie tez że Vetel nie zdobył zadnego pkt i jak po wyścigu go zapytano jak sie z tym czuje to wyśmiał dziennikarke z raiuno :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cieszy mnie tez że Vetel nie zdobył zadnego pkt i jak po wyścigu go zapytano jak sie z tym czuje to wyśmiał dziennikarke z raiuno :D

 

dlatego od zawsze uważam go za mega burka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brawo Alonso .

Panowie "komentatorzy":lol z polsatu przeszli samych siebie , całkowicie przegapili kluczowy moment wyścigu , mniej więcej po 4 okrążeniach zorientowali się ,że Alonso jest przed Hamiltonem .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Brawo Alonso .

Panowie "komentatorzy":lol z polsatu przeszli samych siebie , całkowicie przegapili kluczowy moment wyścigu , mniej więcej po 4 okrążeniach zorientowali się ,że Alonso jest przed Hamiltonem .

 

Dlatego ja oglądam na rai uno :) bo jak słysze borowika to mnie nerwica bierze :(

Szkoda mi też Grojeana bo kurcze chciałem zobaczyc co potrafi chłopak to juz drugi wyścig i przejechał w sumie

5 okrążeń :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, wyścig był bardzo ciekawy.

Zastanawia mnie dlaczeo Vetelowi kazali zjeżdżać do boksu na ostatnim okrążeniu nastepnia kazali mu zostac a w ostateczności kazali mu się zatrzymac !! Dziennikarze włoscy mówili że dlatego zeby mogli zmienic skrzynie lub silnik i ominąc kare

W takiej sytuacji sędziowie powinni zbadać dokładnie samochód Vettela i jeżeli nie stwierdzono by usterek uniemożliwiających dalszą jazdę na pozostałych do końca dwóch okrążeniach, powinni bardzo dotkliwie ukarać zespół Red Bull za niesportową postawę. Np. przesunięciem Vettela w następnym wyścigu o 10 miejsc do tyłu!

Skoro można ukarać zawodnika za niewłaściwe zachowanie w jeździe za SC lub za zbyt późne opuszczenie toru przez obsługę garażu to w tym wypadku tym bardziej!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie wkurzyło że to Karthikeyan dostał kare za to że ta ciota Vettel w niego uderzyła, gdzie Ci sędziowie mają oczy przecież to ten buc za wcześnie zjechał przed niego po dublowaniu widać teraz będą przymykać oko na jego wybryki tak jak kiedyś na czarnego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy podczas tego wyścigu również wam udało się usłyszeć od p. Borowczyka, że wśród widzów jest wielki pianista Adrien Brody? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no w końcu coś się dzieje w tej F1 :D fajne kwalifikacje start będzie bardzo ciekawy :) Polski jak na razie to sprawdza się to czego byśmy sobie życzyli :D

 

i mam nadzieje że będę widział jak naj mniej taki widok :D

Sebastian-Vettel_5.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet się nie spodziewałem jak dużą przyjemność może mi sprawić taka "wysoka" pozycja Vettela. Nie żebym mu źle życzył, ale oby jutro nie zakończył wyścigu na wyższej pozycji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe ile to trzeba było czasu by Rosberg zdobył PP :)

zgadzam się z przedmówcami, bardzo ciekawe kwalifikacje, życzył bym sonbie Schummiego na podium :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności