Skocz do zawartości
roqs

Montaż HID `a w B5FL (3BG)

Rekomendowane odpowiedzi

NikosWariat nic nowego nie odkryłeś. Już tyle razy tu pisaliśmy - każdy jeździ na swoje ryzyko. Ile jeszcze takich mądrych wywodów musi upłynąć żeby wątek stał się śmietnikiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dodatkowo jak będzie mieli wypadek z nie waszej winy , będziecie bardzo zdziwieni że to wasza wina bo winny stwierdzi że oślepiło go światło a policja znajdzie u was chińskie xenony w lampach nie przystosowanych do tego typu oświetlenia , będziecie się tłumaczyć że świeci tak samo że różnica jest w homologacjach itp każdy rzeczoznawca samochodowy czy z optyczny stwierdzi to samo to nie świeci tak samo ! finał będzie taki że stracicie zniżki z oc a swoje auto będziecie mogli naprawić z własnej kieszeni.

 

Jesteście Dorośli Pełnoletni wiecie co robicie jesteście świadomi

ja pitole kolego czyatles caly watek? to jzu bylo poruszane nie raz a Ty teraz taki referat strzelasz... wiadomo ze kazdy montuje na wlasne ryzyko i to nie ma homologacji... co do 1 czesci Twego wywodu sie nei wypowiadam bo wkolo to samo...

robi sie juz to nudne :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość NikosWariat

tak i uważam że ten temat trzeba mówić cały czas że robią źle bo szkodą tylko sobie i innym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wg mnie to kto ma zalozyc i tak zalozy... a to ze 100 razy napiszesz to samo to dla mnie bez sensu... w ogole watek bym zablokowal bo sie syf zaczyna robic i walkowanie wkolo tego samego ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tak i uważam że ten temat trzeba mówić cały czas że robią źle bo szkodą tylko sobie i innym

 

tylko bez spamu prosimy :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tak i uważam że ten temat trzeba mówić cały czas że robią źle bo szkodą tylko sobie i innym

 

Zgadzam sie z Toba w 100%:) Ja wypowiadajac sie tutaj czuje sie jak wrog publiczny numer 1 bo staram sie udowodnic ze HIDy to kicha... Juz raz mnie oslepil taki pewien Pan, i wiem co znaczy lapac pobocze bo ten ktos jest madrzejszy niz producent:] (taaaak, wiem, moze mial zle wyregulowane swiatla, pitolenie, istna spychologia z takimi argumentami)

 

Ale rozumiem tez ludzi ktorzy maja chec poprawiania zwyklych soczewek w Pasku, ludziska ale czy zawsze musi to byc kosztem drugiej osoby?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehh i dalej to samo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sedris raz swoje powiedziałeś starczy. Kolejny twój post o tym samym zgłaszam zielonemu i lecę ostrzeżenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

_zamkniety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności