Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Po ostatnim konkursie na nie-passata widziałem, że niektórzy żałują że nie ma na forum innych ciekawych konkursów (poza passatem miesiąca oczywiście). Mi też się wydaje że mogło by być ich więcej. A więc mam propozycje, od razu mówię że wdziałem taki konkurs na vwzone.pl. Chodzi o konkurs fotograficzny, a mianowicie w danym miesiącu organizator rzuca hasło np. "las", "woda", albo tak jak na vwzone widziałem "beton", wtedy trzeba wziąść swojego passata i zrobić mu jakąś fajną fotę która będzię się wiązała z hasłem, na przykład dla hasła "beton" kolesie robili zdjęcia aut w starych fabrykach, i róznych tego typu opuszczonych miejscach. Ci którzy chcą wziąść udział w konkursie robią jakąś klimatyczną fotę swojego passata i wrzucają ją na forum. Po zebraniu jakiejś ilości zdjęć lub po jakimś okresie zbierania tychże zdjęć robimy głosowanie/sonde i wybieramy fotografie miesiąca. Wygrany mógłby np. dostawać belkę "foto miesiąca". Wydaje mi się że pomysł nie jest zły i mógłby przynieść wszystkim dużo zabawy.

Tak to wygląda na vwzone: http://vwzone.pl/forum/viewtopic.php?t=29480&highlight=beton (dostęp po zalogowaniu)

Czekam na wasze opinie. Pozdrawiam!

Edytowane przez jedrus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem za:) to moze pare osob sie wypowie i potem moto maniak jako pomyslodawca zacznie konkurs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie się podoba. Zawsze byłyby zdjęcia uzupełniające do kalendarza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajna sprawa... tylko cza by bylo okreslic czy zdjecia moga byc po retuszu w jakims tam programie czy zrobione tylko aparatem bez przerobek :) bo wiadomo ze programy robia cuda a tu moim zdaniem chodzi bardziej o wylapanie odpowiedniego ujecia:) niz zabawa w programach typu photoshop czy cus takiego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
fajna sprawa... tylko cza by bylo okreslic czy zdjecia moga byc po retuszu w jakims tam programie czy zrobione tylko aparatem bez przerobek :) bo wiadomo ze programy robia cuda a tu moim zdaniem chodzi bardziej o wylapanie odpowiedniego ujecia:) niz zabawa w programach typu photoshop czy cus takiego ;)

Pomysł fajny ale bez wspomagaczy (retuszu):D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można by się pobawić :) Czemu nie. Jestem za :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To niech się jeszcze ktoś z władz wypowie na ten temat ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To niech się jeszcze ktoś z władz wypowie na ten temat ;)

 

Jestem za :D ale bez wspomagaczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bez programow tylko wlasne fotki z miejsca zdarzenia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

działajcie wedle własnego uznania - ja jestem zasypany i nie mam czasu nawet się podrapać po glowie.... dopiero po weekendzie bede wolny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lekki retusz jest wskazany (lekka zmiana kontrastu, etc) - przecież do konkursów nie idą gołe fotki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nadal twierdze ze fajniejszy bedzie jak bedzie w orginale.beda rowne szanse dla wszystkich bez chetow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
przecież do konkursów nie idą gołe fotki

Ja zawsze wrzucam to co mam na aparacie. Nigdy nie retuszowałem zbyt zajmujące zajęcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja zawsze wrzucam to co mam na aparacie. Nigdy nie retuszowałem zbyt zajmujące zajęcie.

 

Tez tak robie.100% natury:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez jestem zwolennikiem zdjec bez retuszu... kazdy ma wtedy rowne szanse:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem jak najbardziej zazazazaaaza......... tylko uważam, że 100% orginalne fotki. Co to za problem wrzucić do programu i obrobić fotę. Tak to każdy kto choć trochę zna jakiś progrmik do obróbki zdjęć potrafi z kiczu zrobić fotkę miesiąca. Zdrjęcia jak najbardziej ale orginalne. Ogólnie uważam, że jest to świetny pomysł.

--- scalone ---

Tak więc Panowie do roboty....... temacik i aparaty w dłoń....

--- scalone ---

...........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajny pomysł z tymi konkurasami i oczywiście bez retuszu bo jedni są w tym obcykani a inni nie i wtedy jest to bez sensu bo kazdy ma mieć szanse. a druga sprawa teraz troche kijowa pogoda jest (chyba że to tylko w moim miescie jest beznadziejnie mokro i brudno wszedzie) na pierwszy watek. Ale jak bedzie ciepło to jak najbardziej można ruszać z tym i już mam w planach wystawić swojego paska wkońcu na forum i poczytac Wasze opinie na jego temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to proponuje motomaniak zebys jako pomyslodawca zalozyl temat w off topicu i jedziemy z tematem tylko nie odgapiac od vwzone a wymyslac na biezaco cos

tylko jak czesto zmieniamy temat do robienia foty??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to proponuje motomaniak zebys jako pomyslodawca zalozyl temat w off topicu i jedziemy z tematem tylko nie odgapiac od vwzone a wymyslac na biezaco cos

Tak Krzyśku ale trzeba to zrobić profesjonalnie bo temat z fotografiami mamy w off topic. Jak myślisz podsumowywać? To musi być przez adminów przyklejone do tematów typu konkursy i odpowiednio kierowane i czyszczone ze zbędnych komentarzy. Czyli prośmy Jedrusa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli czekamy do poniedzialku jak Jedrus napisal..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności