Skocz do zawartości
wertum

Przód - grill i światła z B4 do B3

Rekomendowane odpowiedzi

Z ciekawości pytam - po przejrzeniu działu nie znalazłem odpowiedniego wątku - czy ktokolwiek tego próbował i czy jest to w jakikolwiek sposób możliwe? Rozumiem, że pewnie kupa szpachli i spawania ale czy jest to technicznie wykonalne (przewody świateł, budowa chłodnicy, ramy nadwozia) etc. Bo przecie b4 to tak naprawdę b3 po face lifcie

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z ciekawości pytam - po przejrzeniu działu nie znalazłem odpowiedniego wątku - czy ktokolwiek tego próbował i czy jest to w jakikolwiek sposób możliwe? Rozumiem, że pewnie kupa szpachli i spawania ale czy jest to technicznie wykonalne (przewody świateł, budowa chłodnicy, ramy nadwozia) etc. Bo przecie b4 to tak naprawdę b3 po face lifcie

Pozdrawiam

Jak ktoś chce i ma za co to można zrobić wszystko, włącznie z przodem od astona martina do B3, ale po co?

 

Jeśli masz na myśli, że taka przeróbka to zwykłe plug&play to zapewne się mylisz, jest zbyt dużo różnic i na pewno nie będzie łatwo.

 

Był śmiałek, co do golfa 3 przeszczepił przód od passata 3BG...

 

Kończąc, B3 jest ładne bo jest jakie jest, B4 jest ładne bo jest jakie jest, to co proponujesz to jest montowanie do starej unitry wyświetlacza plazmowego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to co proponujesz to jest montowanie do starej unitry wyświetlacza plazmowego...

:rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

No wiadomo, że się da.

I na tym zdjęciu wygląda to pięknie, tylko jaka to jest rzeźba, ile trzeba się pewnie przy tym namęczyć i narobić. no i trzeba umiec :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdun_VW nikt nie powiedział ze bedzie łatwo :D

 

Ale czy opłaca sie tak przerabiać? B3 ma swój urok, np:

 

http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=1f9063cf13a14cb4

 

czy lampy in.pro.

 

http://www.cd-cardesign.de/startbilder/35_1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zdun_VW nikt nie powiedział ze bedzie łatwo :D

 

Ale czy opłaca sie tak przerabiać? B3 ma swój urok, np:

 

http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=1f9063cf13a14cb4

 

 

Nie no to jest mistrzostwo, sam na niego głosowałem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam powiedzcie mi czy z psasska b4 kombi pasują lampy tylnie do b3 kombi?? chodzi mi o to żeby zbytnio nic nie przerabiać. strasznie podobają mi się lampy z b4 :) więc ciekaw jestem :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Klapa od B4-ki i lampy w narożniki-one pasują.

 

ale klapa bez probemu pasuje???

i powiedz czy lampy z b4 pasują jakoś w narożnikach b3 ale chodzi mi o wygląd wyzualny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ktos by był zainteresowany to mam cały komplet na swap klapy z b4 do b3 :)

 

tylko brakuje naroznych lamp :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem ci ze to dużo pracy. ja osobiście robilem cos podobnego w swoim vw polo. Przód z 6n do 86c. jak ci kolega napisał wcześniej b3 ma swój urok. też można go ładnie zrobić. Zycze efektywnej pracy cokolwiek bedziesz robił. Pozdrawiam:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przód z 6n do 86c. j

 

WOW ! To musiał być koks. Zarzuć jakieś foty, pośmiejemy sie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności