Skocz do zawartości
novik1990

Które dywaniki polecacie??

Rekomendowane odpowiedzi

Które wycieraczki polecacie??

 

Schonek :

 

http://allegro.pl/item506338065_dywaniki_gumowe_szare_volkswagen_vw_passat_b3_b4.html#gallery

 

 

czy

 

Petex :

 

http://allegro.pl/item502855828_dywaniki_gumowe_petex_vw_passat_b4.html

Edytowane przez Kuczi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

_tytul1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rok temu brałem te firmy schonek i jestem z nich zadowolony, nie są jeszcze powycierane, ogólnie świetnie się trzymają, polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko po co te schonek maja po 2 dziury?? Czy ten plastik to tylko zaślepka?? Pytam bo w Pentaxach tego nie ma.

schonek.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tylko po co te schonek maja po 2 dziury?? Czy ten plastik to tylko zaślepka?? Pytam bo w Pentaxach tego nie ma.

To jest mocowanie do stoperów, których akurat w swoim aucie nie posiadam i nie wiem czy były oryginalnie w b4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio kupowalem wycieraczki welurowe firmy PFI z allegro ze stoperami. Wykonanie, wykonczenie i dopasowanie wrecz idealne. Do nich dodawali właśnie stopery do wkręcenia w dywan, bardzo dobra sprawa. Wkreciłem z tyłu bo nie było i świetnie trzyma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To jest mocowanie do stoperów, których akurat w swoim aucie nie posiadam i nie wiem czy były oryginalnie w b4.

W moim autku są stoperki tylko dywaniki nie posiadają wycięć i cały czas podwija się to gumowe paskudztwo pod pedał sprzęgła jakby pokochały się gumowa nakładka z mięciutką gumką dywanika :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Które wycieraczki...

Marcin kuczlaw dlaczego nie wywaliłeś tego posta do kosza? Facet jest najwyraźniej nieroformowalny.

Wycieraczki to mogą być przed drzwiami, a w samochodzie są dywaniki, gumowe lub materiałowe, ale dywaniki (co słusznie zauważył dopiero Andrzej diabel_102).

Panowie, jeżeli już piszecie to myślcie co piszecie!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grześko nie czepiaj się tak :P czy na "przewody" nie mówisz czasami "kable" ? albo na bezpieczniki (te w domu wkręcane) korki ? :P najważniejsze ze wiadomo o co chodzi ;) a przed drzwiami w domu mam wycieraczkę pod buty ;] także 'jak kto zwał tak zwał'

 

a do tematu:

warto sprawdzić które mają wyższy rant aby woda z butów (ze śniegu itp) nie leciała po gumie na wykładzinę ;)

 

można też przeczytać wątek

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=14976

pewnie, że nie ten model ale wykonanie będzie zbliżone ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, tylko, że w wycieraczke wycierasz buty, a na dywaniku je trzymasz, więc jest ogromna różnica ;)

 

btw.

akurat wczoraj padły mi wycieraczki ( to co jest na przedniej szybie).

Wpadam na wyszukiwarke, wpisuje "wycieraczki", a nóż widelec będzie jakiś temat o tym. No i patrze, jest :) Tytul tematu: Które wycieraczki polecacie?? Temat świeży, wchodze, podane sa linki, no super, będe wiedział mniej więcej co jest dobre. Wchodze w link a tam........................dywaniki :mad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wchodze w link a tam........................dywaniki

 

Zmieniłem temat :hyhy: Tez mnie to wkurzyło bo byłem pewny ze jak kliknę w temat to będzie o wycieraczkach..........szyby

Założyciel tematu zmienił go bo był inny ale nie do końca :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie kupujcie od szczepekzecho po 1,5 roku dywaniki premium (nie byly tanie) mam prawie dziure pod pieta, z tylu zle dopasowane fakt wygladaly tak sobie ale po czasie to masakra nie polecam jak ktos chce zdjecia to piszcie [email protected]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja kupiłem dywaniki w norauto za 20zł za 4 i jestem mega zadowolony ;) mam je już 2 miesiąc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skoro już odkopaliście to napiszę, że 3 lata temu kupiłem Petex, do dziś wyglądają jak nowe, używane przez cały rok!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam petex'a już od ponad roku i jestem bardzo zadowolony, świetnie spasowane.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będą pasowały :) ale jakby już tak się nie stało (w co wątpię), zawsze masz możliwość odesłania :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polecam petex

 

- miękka guma czyli guma a nie dziadowski plastik

- fajny ciemny kolor

- bardzo dobrze spasowane

- nie śmierdzą

- trwałe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

petexy przetarly mi sie teraz mam gayer hosaja z allegro co teraz w aso daja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności