Skocz do zawartości
VALDI

AUTO-HOLD ... dodanie

Rekomendowane odpowiedzi

Też miałem zamiar ustawić włączanie świateł wraz z przekręceniem kluczyka ... dobrze wiedzieć że to tylko 20,00PLN powinno kosztować ...

Kolego, jeżeli masz taką funkcję to pokrętło od świateł w jakiej pozycji masz ustawione (ciągle) ? na "0" czy na "mijania" ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na 0. Mijania gdy chcesz włączyc podświetlenie deski rozdzielczej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no a jak chce wlaczyc podswietlanie ... wyjmuje kluczyk i co teraz? swiatla dalej się świecą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idę o zakład że dołożenie auto-hold'a sprowadza się do dołożenia przycisku kolo lewarka skrzyni i kawałka wiązki po czym zakodowania w sterowniki od abs/esp.

Ekspertem nie jestem ale po oględzinach parametrów pracy ww sterownika mam takie odczucie

 

Pomijam fakt że jest zajefajna sprawa w każdych warunkach (odpinasz pas i sam "zaciąga" się hamulec postojowy no bomba nie ma wybacz :)))

Edytowane przez api13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wrr api13 i znowu ktos mnie nakreca do tego zeby jezdzic po miescie i szukac kto mi to zalozy za znikome pieniadze :P

ale byłby walek jeżeli znalazł bym serwis w ktorym za 500zł założyliby takie cudo ... a nie za 10000zł ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20zł to jeszcze uczciwa cena, ale 150zł bym nie dał za automatyczne światła... Właściwie mam to samo w serii, z tym, że przełącznik mam cały czas ustawiony maks w prawo i nie ruszam... nie sądzę, żeby podświetlenie deski było takim problemem ;)

Co do AUTO-HOLD to zgadzam się z api13... najprawdopodobniej to koszty wiązki, przycisku i programowania komputera. Dziwne, że tak nagle potrafili określić koszty. Ja pytałem osobiście o przełożenie kierownicy na trójramienną i dołożenie multifunkcji to w ASO stwierdzili, że musieliby szukać w dokumentacji i nie mogą podać kosztów.

Edytowane przez mpDante

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm to moze ja tez mam te swiatla w serii ... ?

Jak zostawie przekrecone na mijania -> wyjmuje kluczyk -> zamykam auto ... przemieniaja sie na postojówki ... może wystarczy jakas funkcje w kompie ustawic ...?

Tylko w tym problem ze do komputera nie moge wejsc :P

 

A co do AutoHold'a to ile serwisow tyle zdań i cen ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to o czym mowi mpdante tez mam i podeejrzewam ze jest to tylko przy czujce zmierzchu a zarazem coming leaving home. Zostawiasz go na swiatlach a one po jakis 30 sekundach same gasna, jak przychodzisz odpalasz i sa wlaczone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako że temat zszedł niejako na światła i automatyczne ich włączanie to napiszę jak ja mam.

Wyłącznik świateł ma 4 pozycje:

1) wyłączone

2) automat

3) postojowe

4) mijania

 

I teraz trochę podłubałem vagiem i włączyłem sobie skandynawie czyli światła mi się świecą zawsze (niemal zawsze)

Dział to tak: Odpalam silnik zapalają się światła mimo iz pokrętło na "wyłączone" i tak se latam ale że jestem raczej leniwy a do tego mam taka opcje ustawiłem pokrętło na automat i tu jest bajer.

Jak jest dzień nie sieci się podświetlenie nie mam świateł drogowych (mam tylko do błyskania) zapada zmierzch same włącza się podświetlenie i mam światła drogowe.

Od ponad 2 miesięcy nie tknąłem pokrętła od świateł:))).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym chciał żeby po przekręceniu kluczyka światła na zewnątrz zapalały się i podświetlanie w kabinie też - wyciągam kluczyk na zewnątrz i wewnątrz wszystko gaśnie ... Proste jak budowa cepa :)

Muszę zawitać do jakże cudownego serwisu :) pewnie coś "doradzą"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej powinieneś mieć opcje scandynawia a to w sumie 2 min roboty a właściwie kilka kliknięć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale ja ciemny jestem ... nie wiem jak to zrobić (a nie chcę zrobić gorzej :D o ile się da!) hehe :D zresztą nie mogę wejść do komputera ... przytrzymuje te 3s. i nic ... jestem umówiony na serwis zobaczymy co powiedzą ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

_zamkniety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności