Skocz do zawartości
Gość mario_ber

zatyka sie przy dodawaniu gazu

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mario_ber

gdy zapale samochod na benzynie i ruszam jest w miare ok,

 

po paru mintuach gdy stoje na swiatlam potem ruszam i kompletnie nic nie idzie przez chwile na jedynce potem zaczyna normalnie jechac, tak jak by cos na początku się zapychało a potem odpychało i było wszystko ok ??

 

Co to jest ;/ ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość MCVW
gdy zapale samochod na benzynie i ruszam jest w miare ok,

 

po paru mintuach gdy stoje na swiatlam potem ruszam i kompletnie nic nie idzie przez chwile na jedynce potem zaczyna normalnie jechac, tak jak by cos na początku się zapychało a potem odpychało i było wszystko ok ??

 

Co to jest ;/ ?

 

 

Miałem identycznie w swoim passacie tyle,że nikt nie potrafił mi stwierdzic o co chodzi.Potem jak założyłem gaz i spaliłem pompke paliwa problem nigdy się nie powtórzył.Może wydajnosc pompki już nie ta??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mario_ber
Miałem identycznie w swoim passacie tyle,że nikt nie potrafił mi stwierdzic o co chodzi.Potem jak założyłem gaz i spaliłem pompke paliwa problem nigdy się nie powtórzył.Może wydajnosc pompki już nie ta??

 

Pompka ma miesiąć, u mnie też jak nie miałem pomki palwia to było ok a jak zaczeła działać i poszło paliwo to zaczeła się masakra z obrotami i trwa do tej pory ;/

 

a teraz zatyga sie jeszcze na benzynie ;/ a wtryski jakim stam specyfikiem były czyszczone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość MCVW

u mnie po wymianie pompki chodził jak przeciąg tak więc nie wiem co Ci doradzic??Jeśli to problem z elektrownią to raczej vag powinien sobie z tym poradzic stwierdzając co się zmęczyło. Ktoś mi kiedys wmawiał,że to wina uszczelki pod wtryskiem<mój był jednopunktowy> w sumie po wymianie pompki pomogło ale dla pewności wymieniłem całą podstawe wtrysku jeśli dobrze pamiętam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początek sprawdź połączenia elektryczne sondy lamda, masy, silnik krokowy, czujnik położenia przepustnicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprawdz tez drożność przewodów paliwowych, filtra paliwa (u mnie pomogła wymiana filtra) i ew. dolej jakiego stp-a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem podobny problem, jak mi łapał lewe powietrze. Rura od dolotu była dziurawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mario_ber

Wstawiam fotki,

 

Czy to jakis fitr paliwa ? W rure od dołu jest paliwo czy tam powinno być ??

 

Co to zaczęść ?

20081221.jpg

20081221(001).jpg

20081221(002).jpg

Edytowane przez mario_ber

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest jakaś część podciśnienia, ale marne zdjęcie i mało co widać. Paliwa nie powinno tam być. A tak mnij więcej w którym miejscu znajduje się ta część?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mario_ber
To jest jakaś część podciśnienia, ale marne zdjęcie i mało co widać. Paliwa nie powinno tam być. A tak mnij więcej w którym miejscu znajduje się ta część?

 

to jest zaraz kolo filtra powietrza nad kołem lewym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To EVAP - paliwa tam być nie powinno, opary owszem. Sprawdź ciśnienie paliwa 3 bary,wydatek 0,5 do 0,67 litra w ciągu 30 sekund to minimum, oraz przepływomierz może klapa przycina albo ścieżki wytarte, co można sprawdzić pomiarem rezystancji.

Edytowane przez toldek1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności