Skocz do zawartości
Gość Pauos29

Tapicerka z B4 do B3

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Pauos29

Mam takie pytanko czy boczki dżwi będą pasowały z B4 do B3? bo chciałbym mieć głośniki w boczkach a nie małe na deszcze. Prosze o pomoc.:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
bo chciałbym mieć głośniki w boczkach a nie małe na desce

No ale przecież B3-jka też miała głośniki montowane w tapicerce drzwi. Trzeba tylko odpowiednie maskownice na głośniki.

275136954112ac39m.png

Edytowane przez GURAL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się orientuję i co widać na zdjęciu z Etki to były wersje bez głośników i z głośnikami i różnica wcale nie polegała na braku zaślepek, bo w wersji uboższej był większy schowek (widać na foto):taki OT;) na moje oko tapicerka z B4 powinna pasować, tylko nie wiem jak sprawa będzie wyglądać z klamkami, a najlepiej gdybyś umiał zapożyczyć od kogoś na chwilę boczek z B4 i przypasować

b3_1.jpg

b3_2.jpg

Edytowane przez kacza1982

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko ze w B4 przynajmniej moim tapicerka jest 1 czescowa, natomiast w moim B3 tapicerka na drzwiach jest 2 czesciowa (jak widac na zdjeciu u GURAL'a) a to znaczy ze niektore mocowania nie beda wykorzystane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

adamo, racja, nie zwróciłem uwagi, gural jeżeli chodziło ci o maskownice w sensie dolna część tapicerki to jak najbardziej zwracam honor i przepraszam jeżeli uraziłem. Wynikałoby z tego, że można by poszukać samych spodów i będzie git, tylko czy je można gdziekolwiek dostać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość MCVW

Ciężko bedzie znaleźc boczek od B3 org z miejscem na głośniki gdzieś na szrocie bo przynajmniej w moich okolicach takie samochody praktycznie nie występują.Ten link do aleegro jest chyba warty zachodu bo raz,że cena jest przyzwoita a dwa,że nie musisz szukac.Co do boczków z B4 jestem zdania,ze wizualnie beda pasowały bo zarówno klamka itd jest mniejwiecej w tym samym miejscu tylko,że może nie byc idealnie spasowany z racji innego mocowania w b3 i b4.Z drugiej strony czy warto jest zmieniac same boczki??potem bedziesz miał fotele w innym kolorze boczki tez w innym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Camell990

Ja mam takie boczki z miejscem na głośnik na sprzedanie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
racja, nie zwróciłem uwagi, gural jeżeli chodziło ci o maskownice w sensie dolna część tapicerki to jak najbardziej zwracam honor i przepraszam jeżeli uraziłem.

Spoko, nie czuję się urażony, bo nie ma czym. Wyraziłeś swoją opinię i tyle :)

A ja zapodałem screena z ETKI tylko po to, aby kolega Pauos29 pomyślał nad zmianą dolnej części tapicerki, wtedy będzie miał głośniki bez kombinowania czy pasuje czy nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Pauos29
Ja mam takie boczki z miejscem na głośnik na sprzedanie....

 

a ile kolega by chciał za takie boczki?:cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności