Skocz do zawartości
Kuczi

podbij.pl - korzysta ktos z tego ?

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie :) Ma ktoś z Was już tam konto ? Wygrał aukcję ? Jakie wrażenia ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nie bawię się w takie cuda. Kolega mimo ostrzeżeń jednak się skusił. Wtopił ok150 zł na te podbicia i nic nie wygrał. Marcin lepiej przepić te kasę lub kupić paszczurowi dobry olej. Albo dziecku czekoladę i jego ojcu skrzynkę piwa.

Na tych aukcjach działa psychologiczny czynnik ceny. Podbijasz bo tanio a nie liczysz, że podbicia kosztują. LCD 42 cale za 500 zł? Tak ale policz ile podbić było i pomnóż przez ich cenę. Czas też się wydłuża. I tak kupa jeleni buli na cwaniaka, który wymyślił sposób na łatwą kasę.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytałem o tych aukcjach w jakimś świerszczyku komputerowym.

Pisali, że w Ameryce jest to popularne i gdzieś tam jeszcze. Ale ponieważ zasady są oparte na "systemie argentyńskim" to można się na tym raczej przejechać niż coś kupić okazyjnie.

I tak kupa jeleni buli na cwaniaka

i jestem tego samego zdania, portal dobry dla jeleni :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja się tam zalogowałem, kupiłem te najtańsze podbicia, chyba 12 zł?? nie ma szansy zeby cos wygrac, trzeba by conajmniej chyba po 3000 podbic kupic zeby cokolwiek wygrac,, ktoś dobry interes na tym kręci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega z działu się skusił i po "przerąbaniu" 300,- stwierdził, że nie warto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie czy ludzie ci mysla, ze sa jedyni, ktorzy trafili na dana aukcje, czy sa idiotami myslac, ze kupia np ravie za 200pln...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zastanawia mnie czy ludzie ci mysla, ze sa jedyni, ktorzy trafili na dana aukcje, czy sa idiotami myslac, ze kupia np ravie za 200pln...

też sie zastanawiam :D

Obserwuję juz aukcję gdzieś od godziny 10 - LCD Philips 42" i ciągle podbijają ci sami ludzie po 10 groszy ;d

ciekawe ile to potrwa jeszcze. Pomysł to ktos miał dobry zakładając coś takiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm przedwczoraj na ta strone natrafilem, podjaralem sie jak glupek i wplacilem za 100 podbic, jak pozniej poczytalem opinie na stronach i zobaczylem dokladnie jak to dziala to zalowalem ale nie mozna juz bylo wycofac pieniedzy, wiec wrzucilem na noc w jakis automat zeby podbijal cene i ku mojemu zaskoczeniu rano, okazalo sie ze wygrlalem laptopa HP.Stracilem 27 podbic = razem z przesylka 150 zl.:597:Zobacze czy przyjdzie bo jakos dalej w to nie wierze, reszte podbic strace i tam juz nie zagladam bo mozna wpasc w nalog.

 

PS

Zobacze czy przyjdzie
Dotarl 23.12, w sam raz pod choinke.:) Edytowane przez Koćko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Za10groszy.pl, Podbij.pl czy Oligoo.pl to serwisy, które powstały niedawno, jednak już o nich głośno. Czy stanowią one uczciwą i rzetelną konkurencję dla serwisów aukcyjnych, czy są to raczej nielegalne gry hazardowe, których właściciele w dodatku manipulują wynikiem końcowym?.................

 

Do poczytania: Dziennik Internautów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności