Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

oj troszke a nawet całkiem dużo racji w tym jest...

 

To czemu jeździsz Passatem, a nie Mareą? Nie rozumiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To czemu jeździsz Passatem, a nie Mareą? Nie rozumiem

 

Może mi powiesz że w b3,b4,b5 plastiki nie skrzypią makabrycznie? może powisz że audi jest gożej wykonane? może powiesz że 1.9 TDI to najbardziej wytrzymały klekot?

 

a co do merey to jestem zdania że włosi powinni robić makaron, a francuzi mode projektować a nie auta...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt to jest niezaprzeczalny że pasek skrzypi w środku. Dobija mnie to niemiłosiernie ale cała reszta jest jak najbardziej OK!! I w ogóle porównanie Passka do F.Marea'y jest gruuubo nie na miejscu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ad cytatu Kolegi "doktor80" - sposobu i kultury wypowiedzi oceniał nie będę... Ciekawe czy człowiek który jako "znaffca" wypowiada się na temat tych samochodów miał przyjemność jechać którymś z nich.

Poza tym wszystko zależy czego oczekujemy od auta. I dopiero po określeniu oczekiwań należy szukać samochodu który je spełni. A marka pojazdu jest w sumie rzeczą wtórną.

Podam własny przykład - mam paska jak w opisie - bo takie były założenia - tani w eksploatacji, w miarę prosty samochód, który wygodnie dowiezie mnie z miejsca A do B. Kupiłem i jestem zadowolony.

Jako, że w domku jest pasek to moja druga połowa kupiła sobie Punto HGT :) Drogi w utrzymaniu, pali jakieś straszne ilości paliwa, trzęsie, ryczy... I też jest zadowolona - oczekiwała, że na skrzyżowaniu będzie pierwsza i raczej jest. Powiem więcej - czasami lubię przejechać się na krótkiej trasie tym punciakiem - daje niesamowitą radość z jazdy...

Mareą nie jezdziłem to nie wiem...

A silniki czy to JTD, TDI, CDI, czy inne wynalazki są moim zdaniem tak dobre jak poprzedni właściciel...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz rację we wszystkim. Ja na forum Bravy napisałem posta, że mam nowe autko i zarzuciłem fotki bo mam tam paru znajomych. W końcu 5 lat jednym autem:) Ale trafiają się niestety tacy prostacy, którzy uskuteczniają kulawą gadkę. Pozdro :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie np meczy czytanie czegoś takiego jak ktoś pisze ze fiat to jest kiepska marka nie jeżdząc nigdy fiatem albo jezdząc takim co był tluczony po dołach i nie zadbanych. moj tata ma fiata i złego słowa nie moge powiedziec nigdy sie nie zepsuł procz pierdół jakiś i wcale srodek nie trzeszczy, powiem tak w moim pasacie jest o wiele gorzej momentami. sztywna buda auto telepie drży trzęsie ogólnie nei jestem zadowolony bo jezdziłem audi niejednym z tego roku i jest o niebo lepiej.:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności